5 اشتباه رایج در زمینه بازاریابی که استارتاپ ها مرتکب می شوند – TechCrunch

گذراندن وقت در سنگرهای بسیاری از استارتاپ ها ، من خوش شانس بودم که دیدم چرا بسیاری از موتورهای بازاریابی رشد به درستی کار نمی کنند. من می گویم خوش شانس هستم زیرا مسائلی که دیده ام مقدار زیادی به من آموخته است که چه چیزی باعث می شود موتور بازاریابی با روغن خوب و صیقلی روی همه سیلندرها آتش بگیرد. تجربه من در Postmates بیشتر از طریق اشتباهات به من آموخت تا پیروزی ها ، و من یاد گرفتم که چگونه یک موتور رشد را در حالی که ما را به سمت خروجی حرکت می دهد ، مقیاس دهم.

یک موضوع رایج از اشتباهات ، اکثر استارتاپ هایی را که در بازاریابی رشد تلاش می کنند متصل می کند. برخی از خطاهای مکرر عبارتند از:

این بدان معنا نیست که در هر استارتاپ مشکلات منحصر به فردی وجود ندارد. من فقط می گویم که تعداد کمی از آنها در همه جا وجود دارد.

سرعت تست پایین

روزی در آینده است که می توانید سوئیچ خرید پولی ، چرخه زندگی ، رسانه های اجتماعی و محتوا را تغییر دهید و همه آنها به طور خودکار اجرا شوند. تا فرا رسیدن آن روز ، نیاز به ادامه آزمایش بسیار مهم است.

تجسم چگونگی چارچوب

تجسم چگونگی چارچوب “آزمایش سریع” می تواند کاهش CAC را تسریع کند. اعتبار تصویر: جاناتان مارتینز

ساده است: بیشتر آزمایش کنید و نتایج زودتر به ثمر می نشیند. در حالی که این مفهوم ساده است ، شما به یک چارچوب تست مناسب نیاز دارید – یک فریمورک که تعداد و نوع آزمایشات هفتگی را که در حال اجرا هستند مشخص کند. نمونه طرح آزمایشی هفتگی می تواند چیزی شبیه به این باشد:

  • کسب پولی: دو مفهوم خلاق x سه تکرار کپی = شش دارایی خلاق.
  • چرخه عمر: دو نسخه کپی x پنج ایمیل = 10 تنوع ایمیل.

یک چارچوب آزمایش ایجاد کنید و از همه مهمتر به آن پایبند باشید. نتایج در پی خواهد آمد.

اتکا به اندازه گیری های نادرست

هنگام اندازه گیری موفقیت یک کمپین ، چه در رسانه های اجتماعی برای خرید پولی و چه با مجموعه ای از چرخه حیات ، داشتن معیارهای صحیح قبل از اقدام بسیار مهم است – این ستون اساسی هر دسته بازاریابی رشد است.

اما اگر معیارهای عملکرد شما نادرست باشد چه؟ و اگر هستند چرا؟ من سه دلیل اصلی برای نداشتن معیارهای صحیح را در زیر لیست کرده ام:

  • منبع اسناد
  • از دست دادن نسبت