5 دلیل برای نیاز به رفتن به جلسات TC: SaaS 2021 – TechCrunch

ما از TC Sessions بسیار خوشحال هستیم: SaaS 2021 فقط 27 ماه اکتبر کمی بیشتر از یک ماه دیگر باقی مانده است. شما بلیط رویداد خود را خریداری کرده اید ، درست است؟ نه؟ خوب ، وقت آن است که قافیه های خود را با SaaS آماده کنید.

جایزه: اگر پاسپورت خود را خریداری کنید ، 100 دلار پس انداز خواهید کرد قبل از 1 اکتبر ساعت 11:59 بعد از ظهر (PT)به آن چیست؟ کمی قانع کننده تر نیاز دارید؟ به اندازه کافی منصف باشید و گوش دهید.

TC Sessions نوع خاصی از رویداد TechCrunch است. ما یک موضوع را در نظر می گیریم و یک روز کامل (یا گاهی دو روز) را اختصاص می دهیم و آخرین روندها ، چالش ها و امکانات را بررسی می کنیم. و ما همیشه بر بنیانگذاران مراحل اولیه که سخت در حال ساخت یا اختراع مجدد بخش هستند تمرکز می کنیم.

بنابراین ، TC Sessions: SasS چه کاری می تواند برای شما انجام دهد؟ در اینجا پنج دلیل وجود دارد که چرا حضور فقط ضروری نیست – بلکه ضروری است.

  1. پایگاه دانش خود را گسترش دهید

نرم افزار defacto برای جمعیت B2B و B2C ، SaaS به سرعت در حال گسترش است و دائما در حال تکامل است تا تقاضای روزافزون را برآورده کند. چگونه مقیاس بندی م effectivelyثر می کنید؟ برنامه شما برای ایمن نگه داشتن اطلاعات شرکت و مشتریان در زمانی که تهدیدات امنیتی سریعتر از باکتری ها تکثیر می شوند ، چیست؟

شما در این مورد و موضوعات دیگر مانند صداهای برجسته SaaS می شنوید و با آنها درگیر می شوید داده ها ، داده ها در همه جا و لحظه اتوماسیون اکنون فرا رسیده استبه نگاهی به دستور کار رویداد که هنوز در حال رشد است ، بیاندازید.

“شرکت در جلسات TC به ما کمک می کند تا حوادث آینده را زیر نظر داشته باشیم. این روندهای مهمی را آشکار می کند ، بنابراین ما می توانیم تشخیص دهیم که قبل از دیگران باید در مورد چه چیزی فکر کنیم. ” – جف جانسون ، معاون فروش و راه حل های سازمانی در FlashParking.

2. شبکه برای فرصت

هزاران نفر از SaaS-y از سراسر جهان شرکت خواهند کرد ، و این بدان معناست که امکانات و فرصتهای نامحدود وجود دارد. مثال واقعی دنیای زیر از TC Sessions بیرون می آید: Mobility ، ارائه شده توسط Karin Maake ، مدیر ارشد ارتباطات در FlashParking.

“TC Sessions فقط یک فرصت آموزشی نیست ، بلکه یک فرصت واقعی برای شبکه سازی است. همه مشتاق و مشتاق ایجاد برنامه های آزمایشی یا مشارکت های دیگر بودند. این هیجان انگیزترین قسمت بود. و اکنون – به لطف ارتباط کنفرانسی – ما با آزمایشگاه نوآوری Goodyear صحبت می کنیم. “

3. با موسسان یا سرمایه گذاران ارتباط برقرار کنید

بنیانگذاران مراحل اولیه در جستجوی بودجه و VC ها در جستجوی استارتاپ های امیدوارکننده-این چنین است ، و شما یکدیگر را در TC Sessions: SasS خواهید یافت. از CrunchMatch استفاده کنید ، پلتفرم مجهز به هوش مصنوعی ما که پیدا کردن و برقراری ارتباط با افرادی را که بیشتر مایل به ملاقات آنها هستید ساده و کارآمد می کند.

مکالمه ای را شروع کنید و ببینید به کجا می انجامد. این یکی از دلایل بزرگ این است که چرا راشل ویلکاکس ، تهیه کننده خلاق ، Volvo Cars حضور در رویدادهای TC Session را مهم می کند.

“من برای جلب شرکت های جدید و جالب ، ایجاد ارتباطات تجاری جدید و جستجوی استارتاپ هایی با پتانسیل سرمایه گذاری به جلسات TC می روم. این فرصتی برای گسترش دانش من و اطلاع از کار من است. “

4. ارتباط با جامعه

ایجاد یک استارتاپ می تواند یک جستجوی تنها باشد ، حتی بدون همه گیری. یک روز را با افراد خود بگذرانید – استارتاپ ها را در منطقه نمایشی کاوش کنید ، با دیگر بنیانگذاران و مهندسان صحبت کنید ، آخرین روندها را بیاموزید ، نمادهای SaaS را بشنوید که سفر و بینش خود را به اشتراک می گذارند. به طور خلاصه ، از الهام گرفتن از وظیفه سیسیفیان برای ساختن امپراتوری خود استفاده کنید.

“TC Sessions قطعاً ارزش وقت شما را دارد ، به خصوص اگر شما از بنیانگذاران مراحل اولیه هستید. شما می توانید با افرادی در زمینه خود ارتباط برقرار کنید و از بنیانگذاران یاد بگیرید که به معنای واقعی کلمه یک سال در سفر شما هستند. به علاوه ، می توانید با حرکتگران و تکان دهنده ها – افرادی که این امر را محقق می کنند ، ملاقات کرده و صحبت کنید. ” – ینس لمان ، سرپرست فنی و مدیر محصول ، SAP.

5. استارتاپ های جدید و هیجان انگیز را کشف کنید

صحبت از آن منطقه نمایشی ، ما 10 استارتاپ برجسته اولیه را آماده کرده ایم تا جدیدترین و بزرگترین آنها را به شما نشان دهیم. از نبوغ همکاران خود شگفت زده شوید ، مکالمه ای را آغاز کنید ، برنامه نمایشی محصول را برنامه ریزی کنید. چه کسی می داند ، شما ممکن است نیروهای خود را متحد کرده و کمی جادوی SaaS ایجاد کنید.

جلسات TC: SaaS 2021 در 27 اکتبر برگزار می شود. چه یکی از دلایل ما را انتخاب کنید ، چه پنج دلیل را انتخاب کنید یا دلایل خود را بیابید ، پاسپورت خود را بخرید قبل از 1 اکتبر ساعت 11:59 بعد از ظهر (PT)، و 100 دلار پس انداز خواهید کرد.

آیا شرکت شما به حمایت یا نمایشگاه در TC Sessions: SaaS 2021 علاقه مند است؟ با تیم فروش حامی ما تماس بگیرید پر کردن این فرمبه