Albertsons تجربه پخش زنده و قابل خرید Firework را در وب سایت – TechCrunch آغاز می کند

غول های مواد غذایی Albertsons Companies ، که صاحب Safeway و Jewel-Osco هستند ، به طور پیوسته بر تحول دیجیتالی خود افزوده اند ، این بار با تجربیات ویدیویی قابل خرید و پخش مستقیم که توسط Firework مستقر در Redwood City توسعه یافته است.

عثمان همایون ، نایب رئیس بازاریابی دیجیتال در آلبرتسونز ، گفت: آتش بازی اشاره کرد که آلبرتسون اولین بقالی آمریکایی است که از بستر خود برای ایجاد ، میزبانی و تنظیم ویدیوهای کوتاه و زنده خود برای وب سایت ها و برنامه مارک های آلبرتسون برای بهبود تعامل با مشتری استفاده کرد. TechCrunch.

این آخرین مورد از پیشرفتهای دیجیتالی است که آلبرتسون در حال پیشرفت است. به عنوان مثال ، در حال حاضر در حال هدایت ربات های تحویل کنترل از راه دور است که توسط Tortoise توسعه یافته است.

آلبرتسونز به عنوان بخشی از تحول دیجیتالی خود در حال تغییر حالت تلفن همراه است ، زیرا تمرکز خود را بر مشارکت و حفظ مشتری می گذارد. همایون توضیح داد که اعتقاد بر این بود که تجارت الکترونیک و فروشگاه های آجر و ملات چند سال پیش دو چیز بودند ، اما وقتی همه گیری جهانی شیوع پیدا کرد ، این خطوط محو شد.

وی افزود: “در حال حاضر مشتریان از یک مکان شروع می کنند و به مکان دیگری ختم می شوند.” “همچنین ارزش داشتن تجربه دیجیتالی خوب که به طور کامل منعکس کننده تجربه مردم در فروشگاه است ، جایی که انتخاب ، انجام است – که می توانید آن را در همان لحظه خریداری کنید – و می توانید از مشاوره بخواهید ، ارزش بیشتری دارد.”

برنامه موبایل آلبرتسون با آتش بازی. اعتبار تصویر: آلبرتسونز

مشتریانی که به سایت آلبرتسونز مراجعه می کنند یا از برنامه آن استفاده می کنند برای تحقیق ، دریافت راهنمایی و مشاوره و خواندن نظرات هستند ، چیزی که همایون می گوید اگر خرده فروش آن را نداشته باشد ، مردم به جای دیگری می روند. هرچه تعداد افراد بیشتری برای خرید و تعامل با محتوا بیایند ، این داده ها و بینش هایی را برای ایجاد محتوای بیشتر در اختیار شرکت قرار می دهد ، چیزی که او آن را “اثر چرخ فلک” نامید.

Firework ، یک پلت فرم ویدئویی کوتاه ، در سال 2017 توسط بنیانگذاران وینسنت یانگ و جری لوک راه اندازی شد و اکنون توسط جف لوکاس ، رئیس سابق جهانی تبلیغات Verizon Media رهبری می شود. این شرکت با بیش از 600 مارک مستقیم فروشنده ، خرده فروشان و ناشران رسانه همکاری می کند و تا به امروز بیش از 100 میلیون دلار از حامیان از جمله IDG Capital ، Lightspeed Venture Partners و GSR Ventures جمع آوری کرده است.

کار با آتش بازی به آلبرتسون این امکان را می دهد تا محتوا را سریعتر ، با شیوه ای سبک تر ایجاد و ارائه دهد و نه تنها در مورد محصول و دستور العمل ها بلکه در “دارا بودن منبع واحد برای محتوای مربوط به غذا” و همچنین سلامت از طریق داروخانه خود حرکت کند. ، همایون گفت.

این خواربارفروش قصد دارد مطالب ویدئویی مانند میوه ها و سبزیجاتی که در فصل هستند یا نحوه انتخاب بهترین میوه را آغاز کند و سپس دستورالعمل ها و فیلم های آماده سازی غذا را با استفاده از آن غذاها دنبال کند. وی همچنین اضافه کرد که می خواهد به مناطقی مانند شیرینی فروشی رفته ویدئویی از نحوه تهیه غذاهای پرطرفدار و بهترین روش ها برای ذخیره مواد غذایی ، شبیه آنچه مشتریان در حال حاضر در اینستاگرام و TikTok مصرف می کنند ، نشان دهد. این مشارکت با پیشنهادات و تجربیات گسترده ای در سال 2022 ارائه می شود که شامل شخصی سازی مشتری و استفاده از تجربه محلی است.

همایون افزود: “این برای ما دگرگون کننده است و ما را از تصاویر ثابت و متن به سمت روشی جدید برای تعامل با مشتریان سوق می دهد.” “ویدئوهای کوتاه مدت قالب مناسبی برای ما هستند زیرا مشتریان ما محتویات زیادی برای مصرف دارند و ما را به چالش می کشد که در یک بازه زمانی کوتاهتر تأثیر زیادی بگذاریم.”