Angle Labs 5 میلیون دلار برای ساخت استیبل کوین بر اساس مشتقات خود جمع آوری می کند – TechCrunch

Angle Labs ، شرکت پشت پروتکل زاویه ، 5 میلیون دلار کمک مالی به سرپرستی آندرسن هوروویتز جمع آوری کرده است. این تیم کوچک در حال کار بر روی یک استیبل کوین یورویی روی بلاک چین اتریوم هستند.

از دیگر سرمایه گذاران این دور می توان به Fabric VC ، Wintermute ، Divergence Ventures ، Global Founders Capital ، Alven ، Julien Bouteloup و Frédéric Montagnon اشاره کرد.

“من با کامپوند بازی می کردم و متوجه شدم که خود را در معرض یک ریسک عظیم ارزی یورو/دلار قرار می دهم. اساساً یورو در سال 2020 10 درصد از ارزش خود را در برابر دلار از دست داد. “پابلو ویرات ، بنیانگذار Angle Labs به من گفت.

تعداد انگشت شماری از استیبل کوین های مبتنی بر یورو در حال حاضر وجود دارد ، اما وقتی بازار این سکه ها را با استیبل کوین های مبتنی بر USD مقایسه می کنید ، مانند سکه USD (USDC) ، Tether (USDT) یا DAI ، سرمایه بازار آنها بسیار مضحک است.

به جای افتتاح حساب بانکی و ذخیره یک یورو در این حساب بانکی ، تیم مهندسان یک پروتکل جدید با سه ذینفع مختلف طراحی کرده اند که به دنبال سه چیز متفاوت هستند.

افرادی که یورو دیجیتالی می خواهند ، قادر به خرید agEUR خواهند بود. در هر زمان از زمان ، یک agEUR باید یک یورو ارزش داشته باشد. به منظور تضمین ارزش استیبل کوین های Angle در طول زمان ، این پروتکل طوری طراحی شده است که وثیقه هایی را در برابر استیبل کوین ها مانند بیت کوین (پیچیده) ، اترها و موارد دیگر (wBTC ، wETH و غیره) بپذیرد.

به عنوان یک انگیزه ، این پروتکل آینده های دائمی را صادر می کند. به این ترتیب ، برخی از معامله گران با انتظار بازده سرمایه گذاری خود ، موقعیت های اهرمی را باز می کنند. معامله گران سود یا زیان سرمایه سایر کاربران پروتکل را پوشش می دهند.

اما این لزوماً برای اطمینان از ماندگاری بیش از حد پروتکل Angle کافی نیست. به همین دلیل عامل سوم نوع دیگری در پروتکل Angle وجود دارد. مردم قادر خواهند بود نقدینگی را تأمین کنند و سود سپرده های خود را جمع کنند. این سپرده ها همچنین به عنوان دارایی های وثیقه برای پروتکل عمل می کنند.

نتیجه یک پروتکل پیچیده بیش از حد بسته بندی شده است که محدود به سکه های پایدار EUR نیست-می تواند با انواع مختلف دارایی های اساسی کار کند. این تیم با دو دارایی رمزنگاری جدید ، یک استیبل کوین EUR و یک استیبل کوین USD – agEUR و agUSD کار خود را آغاز می کند. آنها می توانند در برابر چند وثیقه قابل بازخرید باشند و می توانید انتظار داشته باشید که در سایر پروتکل های DeFi از این دارایی ها پشتیبانی کنید.

اما Angle Labs در حال حاضر برنامه هایی برای راه اندازی سایر سکه های ثابت با فرانک سوئیس ، پوند انگلیس ، ین ژاپن یا وون کره ای دارد. این پروتکل در حال آزمایش است و توسط Chainsecurity و Sigma Prime ممیزی شده است. اگر همه چیز خوب پیش برود ، Angle باید در ماه اکتبر روی شبکه اصلی شبکه پخش شود.

اعتبار تصویر: آزمایشگاه های زاویه