Asymmetric Capital Partners با سرمایه اولیه 105 میلیون دلاری که استارتاپ های B2B را هدف قرار می دهد، به مرحله اجرا می رسد – TechCrunch

شركت سرمايه گذاري جديد Asymmetric Capital Partners 105 ميليون دلار براي كار در راه اندازي مشاغل به مشاغل اختصاص مي دهد و اخيراً اولين صندوق خود را كه بيش از اين نيز اضافه شده بود ، بست.

راب بیدرمن، موسس و شریک مدیریت، شرکت را در اوایل سال جاری پس از تأسیس و رهبری شرکت خود، Catalant Technologies، یک بازار مستقل، راه اندازی کرد. سارا اونگر بیگز، سام کلیمن و نانسی چو به او می پیوندند.

این چهار نفر دارای روابط قبلی هستند: بیدرمن و آنگر بیگز دوستان دانشگاهی بودند و در Bain Capital و Goldman Sachs با هم کار می کردند، در حالی که کلایمن و چو در دبیرستان با یکدیگر آشنا بودند.

بیدرمن گفت: “ساخت یک شرکت یک فعالیت تنهایی است و خوب است کسی را بشناسید که می توانید برای راهنمایی سنتی به او مراجعه کنید.” ما با بنیان‌گذارانی صحبت کردیم که در مورد تجربیات منفی VC صحبت کردند، و به ذهنم رسید که برخی از شرکت‌ها آنقدر همدل نیستند، بنابراین تصمیم گرفتیم شرکتی بسازیم که بتوانیم شانه به شانه بنیانگذاران برای ایجاد شرکت‌هایشان همکاری کنیم.

این شرکت متمرکز بر فناوری به طور مشترک در نیویورک و بوستون مستقر است و در چهار مرحله از جمله: دیجیتالی شدن صنایع قدیمی ، نرم افزارهای نسل بعدی و ابزارهای تجاری ، بازارها و اختلال در سرمایه گذاری در شرکت های تجاری سری C مرحله به مرحله فعالیت می کند. زمان و مکان که منجر به تغییر در کار ، خرده فروشی و مراقبت های بهداشتی می شود.

آنجر بیگس گفت ، بیدرمن ، در حالی که هنوز یک مغازه تک نفره بود ، در فصل بهار سرمایه خود را تا حد زیادی جمع آوری کرد و از طریق دفاتر خانوادگی و افراد دارای دارایی خالص با سرمایه خالص و سرمایه گذاران سرمایه گذاری جذب کرد.

این شرکت هم پیشرو است و هم سرمایه‌گذاری مشترک با شرکت‌های دیگر دارد و قصد دارد اندازه چک را از 250000 دلار تا 10 میلیون دلار بنویسد و در حال حاضر برای استفاده از سرمایه در بیش از دوجین استارت‌آپ، از جمله پلت فرم استخدام Canvas، Firstbase، یک کنترل از راه دور دست به کار شده است. نرم افزار کار و شرکت fintech Clearco.

بیدرمن گفت: “نامتقارن در حال پذیرش فناوری در مکانی است که در آن بخشهای زیادی از ریل دیجیتالی استفاده می کنند و منجر به سرعت و دقت بیشتر تحویل ، تجزیه و تحلیل پیشرفته و ضبط داده می شود.” «دستگاه‌های متصل در حال ایجاد مجموعه‌ای از داده‌های جدید هستند و مردم نرم‌افزاری را برای استفاده از آن داده‌ها ترکیب می‌کنند.»