Aventurine روی استارتاپ های در مراحل اولیه سرمایه گذاری می کند تا به رشد آنها کمک کند

یک تن وجود دارد دیوید ون وی، بنیانگذار و مدیر ارشد سرمایه گذاری در Aventurine Capital Group، گفت: چیزهایی که واقعاً می توانند زندگی همه افراد روی زمین را تحت تأثیر قرار دهند، این باعث می شود که آنها از آزمایشگاه خارج نشده و به کاربرد عملی برسند. او مشکلی را که می‌خواهد با شتاب‌دهنده IP-forward خود حل کند، اینگونه خلاصه می‌کند. او امیدوار است که شرکت‌ها را بچرخاند – و اجازه دهد مخترعان و دانشگاهیان به انجام چه کاری ادامه دهند آنها بهترین کار را انجام دهید – یک فرمول برنده است.

Aventurine روی جایی تمرکز می‌کند که سرمایه‌های مخاطره‌آمیز معمولاً نمی‌روند: برای حمایت از افرادی که کارآفرینان طبیعی نیستند، زود شروع می‌شود و با استفاده از آنچه صندوق درآمد دائمی IP یا صندوق PIPI نامیده می‌شود، در IP برای بلندمدت سرمایه‌گذاری می‌کند. اگر به نظر می رسد که گویی نقطه مقابل رشد سریع و خروج به موقع است، درست است. اما تیم بر این باور است که مشکلی نیست، و شاید VC ها نیازی به عجله زیادی نداشته باشند.

جو ماروسچاک، مدیر عامل استودیوی سرمایه گذاری Aventurine گفت: “این محققی است که 20 سال از زندگی خود را صرف تعقیب یک چیز خاص کرده است.” او اینگونه توصیف کرد که Aventurine به دنبال تامین مالی چه کسی است. «آنها مشکل شیمی را گرفتند و تمام عمر خود را صرف شیمی کردند. آنها دکترای خود را گرفته اند، در دانشگاه شغلی پیدا کرده اند و سپس چیزی را کشف کرده اند.»

محور اصلی تز Aventurine این است که دانشگاهیان نباید کارآفرین باشند تا اطمینان حاصل کنند که اکتشافات یا نوآوری های آنها می تواند توسعه یابد و به بازار عرضه شود تا در نهایت در جهان تأثیر بگذارد. تشخیص می‌دهد که مجموعه مهارت‌های یک محقق لزوماً با یک مؤسس یکسان نیست و آنها نباید مجبور شوند که چگونه این کار را یک شبه انجام دهند.