Babyscripts 12 میلیون دلار برای تأمین مدل مجازی خود برای مراقبت از زایمان – TechCrunch تأمین می کند

شرکت مراقبت های مجازی مامایی Babyscripts در اولین دور سرمایه گذاری سری B 12 میلیون دلار جمع آوری کرد که این شرکت را قادر می سازد تا بستر ابزار مجازی مراقبت از زایمان خود را برای ارائه دهندگان تسریع کند.

صندوق نوآوری MemorialCare سرمایه گذاری را رهبری کرد و توسط Philips Ventures و صندوق نوآوری مراقبت های بهداشتی CU به آن ملحق شد. خوان پابلو سگورا ، بنیانگذار و رئیس Babyscripts ، به TechCrunch گفت که دور جدید بودجه به Babyscripts حدود 26 میلیون دلار جمع آوری شده است.

آخرین بار دو سال پیش هنگامی که فیلیپس سرمایه گذاری 6 میلیون دلاری را در این شرکت هدایت کرد ، Babyscripts مستقر در واشنگتن را بررسی کردیم. سگورا گفت ، از سال 2019 اتفاقات زیادی افتاده است.

در آن زمان ، این شرکت یک محصول داشت و با بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی همکاری می کرد تا یک دستگاه پزشکی و برنامه تلفن همراه را برای نظارت بر فشار خون و ارائه اطلاعات مراقبت از نوزادان به مادران توزیع کند.

امروزه این شرکت دارای کیت های متعددی است که می تواند برای بیماران مورد استفاده قرار گیرد ، از جمله نظارت بر فشار خون ، وزن و قندهای خون گرفته شده. Babyscripts می تواند 40 تا 50 درصد مراقبت های دوران بارداری را به صورت خودکار انجام دهد و در صورت بروز مشکلات سلامتی به پزشکان هشدار دهد تا مادر و نوزاد هم سالم باشند. سگورا گفت ، در یکی از پزشکان ، استفاده از Babyscripts به نزدیک 1000 ملاقات در سال کمک کرد تا متخصصان زنان و زایمان در بیماران با خطر بیشتر تمرکز کنند.

همچنین دارای تمرکز بیشتری بر سلامت جمعیت است-عمدتا ناشی از همه گیری-برای کمک به مادران در معرض خطر بیشتر با نظارت از راه دور و مراقبت مجازی از بیماران ، و همچنین کار برای حل مسائل نابرابری سلامت.

سگورا گفت ، بیش از 70 درصد از بیمارانی که از Babyscripts استفاده می کنند از Medicaid استفاده می کنند که ممکن است تنها ارائه دهنده شبکه ایمنی در جغرافیای بیمار باشد. در نتیجه ، این شرکت شروع به ایجاد مشارکت با بخش های بهداشت عمومی کرد ، برنامه ها و ارائه دهندگان Medicaid ، مانند Priva Health را مدیریت کرد ، تا بتوان Babyscripts را در سطح محلی پرداخت کرد.

وی افزود: “در حال حاضر ، یکی از بزرگترین چالش ها برای یک بیمار باردار در Medicaid و کار روزانه ، درخواست از مادران است که بین مراقبت های دوران بارداری و قرار دادن غذا روی میز یکی را انتخاب کنند.” “می توان از پنجاه درصد از عوارض مادر جلوگیری کرد ، اما بسیاری از این مسائل ناشی از این واقعیت است که مدل مراقبت از زایمان در 40 سال تغییر نکرده است. حدود 12 تا 15 درصد از مرگ ها ناشی از عوارض فشار خون است. اگر بتوانیم از طریق Babyscripts یا مراقبت های هماهنگ شده برای مداخله سریعتر مانیتور کنیم ، می توانیم تعداد زیادی از رویدادهای زایمان در دوران زایمان را حذف کرده و مرگ و میر را در این کشور کاهش دهیم. “

در میان همه گیری همه گیر ، Babyscripts شاهد افزایش 10 درصدی ثبت نام شد. سگورا تصمیم گرفت دور جدیدی از بودجه را برای برآوردن این نیاز و فرصت هایی که می تواند برطرف شود ، دنبال کند. برنامه Babyscripts اکنون توسط 75 سیستم بهداشتی در 32 ایالت مورد استفاده قرار می گیرد و این شرکت سالانه 250،000 زن را زیر نظر دارد.

این شرکت همچنان درخواست هایی از بازارها و پرداخت کنندگان دریافت می کند که به دنبال انجام کارهای بیشتری برای بیماران باردار هستند ، بنابراین سگورا می خواهد بتواند با برآوردن این تقاضا رشد کند و در استراتژی بازار به سرمایه گذاری بپردازد تا مجموعه های خود را به دست آورد. تا جایی که ممکن است.

بودجه جدید همچنین این شرکت را قادر می سازد تا ویژگی های جدیدی را منتشر کند. او گفت که اخیراً یک محصول بهداشت روانی راه اندازی شده است و در حال تجربه تجربه اختلال مصرف مواد در میان دیگران است. Babyscripts همچنین در سطح ملی با پرداخت کنندگان کار می کند و در زیر آن زیرساخت نیز ایجاد می کند.

این شرکت در حال حاضر 45 کارمند دارد و Segura انتظار دارد در 12 تا 18 ماه آینده در زمینه های محصول ، رشد پرداخت کنندگان ، تخصص بالینی ، پیاده سازی و موفقیت مشتری دو برابر شود. وی اضافه کرد که Babyscripts همچنین در دسترس است تا در هر 50 ایالت در دسترس باشد و بخش های بهداشت عمومی و پرداخت کنندگان بیشتری را به عنوان شریک به منظور همکاری بیشتر سیستم های بهداشتی وارد کند.

در همین حال ، کالب ویندر ، مدیرعامل صندوق نوآوری MemorialCare ، گفت که او هم به نتایج نتایج Babyscripts و هم به میزان بالای عوارض بارداری توجه دارد. وی افزود: این امر نه تنها منتظر ماندن ساعت ها در مطب پزشک برای ملاقات 5 دقیقه ای نیست ، بلکه برخی از شکاف های مراقبت را نیز برطرف می کند.

ویندر می گوید: “یکی از مشکلاتی که در این فضا وجود دارد این است که ارائه دهندگان ، تا آنجا که می خواهند کمک کنند ، باریک هستند.” “مشکلات دسترسی نیز وجود دارد. تقریباً 50 درصد از شهرستانهای این کشور فاقد یک OB هستند ، بنابراین مراقبت حضوری دشوار است. نسخ خطی می تواند به بیماران در هر مکانی که تحت نظارت باشند و سلامت آنها به صورت مجازی مدیریت شود ، کمک کند. همچنین می تواند در صورت وجود مشکل واقعی به پزشک اطلاع دهد. به عنوان مثال ، ما داده های آنها را مشاهده کردیم که نشان می داد پره اکلامپسی 13 روز سریعتر از استاندارد مراقبت تشخیص داده شد. “