Chronosphere 200 میلیون دلار با ارزش 1 میلیارد دلار برای نظارت بر ابر جمع آوری می کند ، ردیابی دانه ای و توزیع شده را به داشبورد خود اضافه می کند-TechCrunch

قابلیت مشاهده داده ها – لازم است تا زیرساخت ها به نحوی که باید انجام شوند. برای بررسی اینکه آیا برنامه ها خطاها را برمی گردانند ؛ و اطمینان از این که داده های مهم کسب و کار به جایی که باید برسد رسیده است-با افزایش تقاضاهای داده بومی سازمانها و استفاده از داده ها ، به یک کار پیچیده تبدیل می شود. امروز یک استارتاپ که یک پلت فرم مقیاس پذیر برای مدیریت ایجاد کرده است ، اعلام می کند که دور جدیدی از بودجه را برای ادامه سفر مقیاس بندی خود اعلام می کند. Chronosphere-یک پلت فرم نظارت بومی ابر که توسط دو مهندس سابق Uber تاسیس شده است-200 میلیون دلار جمع آوری کرده است ، سری C که این شرکت را بیش از 1 میلیارد دلار ارزش گذاری می کند.

در کنار این ، Chronosphere همچنین مجموعه جدیدی از ابزارها را به طور خاص برای ردیابی توزیع شده اعلام می کند که به مشاهدات دقیق تر و پاسخ سریعتر به مسائل موجود در شبکه در صورت بروز کمک می کند.

جنرال آتلانتیک با مشارکت Addition ، Greylock ، Lux Capital و Funders Fund Fund جدید در این دور پیشرو شد. در یک نمونه دیگر از این که چگونه این روزها امیدوارکننده ترین شرکت ها در حال جمع آوری کمک های مالی هستند ، جنرال آتلانتیک ، لی فیکسل Addition’s ، Greylock و Lux Capital همه از Chronosphere در سری B خود پشتیبانی کردند ، که فقط نه ماه پیش ، در ژانویه سال جاری بود. به

مانند دور قبل ، این دور فرصت طلبانه بود ، نه به این دلیل که مورد نیاز بود. مارتین مائو ، بنیانگذار و مدیرعامل Chronosphere ، می گوید: “ما در وضعیت مشابه سال قبل هستیم: بیش از 85 درصد از سری B ما هنوز در حساب بانکی ما است و ما به پول نقد نیاز نداشتیم.” اما این پاسخی به رشد امسال ما بود. ” این شرکت در حال به روزرسانی منظم فناوری خود بوده و درآمدهای آن در سال گذشته ده برابر شده است ، بازتاب آنچه در صنعت نیز در حال رخ دادن است.

وی گفت: “تقاضا نیز 10 برابر افزایش یافته است.” “این نشان می دهد که محصول به مشتریان ارزش می دهد و نشان می دهد که بازار چقدر سریع از ابر استفاده می کند. بنابراین ما در تلاش هستیم تا بازار را در اسرع وقت تسخیر کنیم. “

این شرکت که 2.5 سال قدمت دارد ، اکنون 255 میلیون دلار سرمایه جمع آوری کرده است.

مائو و بنیانگذار Rob Rob Skillington (CTO) Chronosphere را در آغاز کارهای اولیه خود که در Uber آغاز کرده بودند ، تاسیس کردند ، جایی که آنها یک پلت فرم قابل مشاهده بسیار ویژه برای نیازهای Uber به عنوان یک تجارت ایجاد کردند.

فناوری ذخیره سازی متریک در مقیاس بزرگ که آنها ساختند سرانجام با منبع M3 باز شد. آن دو سپس Uber را ترک کردند تا Chronosphere را بسازد تا ایده ها و مفاهیم خود را برای فناوری نظارت بومی ابر به بازار وسیع تری ببرد.

به طور خاص ، آنها فرصتی را برای رفع شکاف خاصی مشاهده کردند: Uber سکوی قابل مشاهده خود را از ابتدا برای مدیریت مخلوط خاص سرویس های ریز و ظروف ایجاد کرد زیرا ، همانطور که مائو توصیف کرد ، گوگل های جهان خودشان ساخته بودند ، “بنابراین ما همان مسیر را دنبال کردیم. “

اما ، او اضافه کرد ، “هیچ چیزی در بازار برای این نوع معماری طراحی نشده بود” که دیگران بتوانند به طور مساوی از آن استفاده کنند ، بنابراین آنها می خواستند با ساختن آن سکوی خود با چالش های کلی تر پیچیدگی بومی ابرها مقابله کنند.

Chronosphere از زمانی که در ژانویه به طور گسترده در GA منتشر شد ، با شرکت هایی که با “اسب بخار” (کلمه مائو) مشابه Uber فعالیت می کنند ، طرفداران زیادی پیدا کرده است-سایر مشاغل درخواستی مانند DoorDash که ممکن است در معماری مشابه با چندین برنامه ابری فعالیت کنند. ، خدمات درخواستی و تجزیه و تحلیل زمان واقعی.

مشتریان دیگر شامل کسانی هستند که مدل های تجاری آنها به طور مساوی بر روی جابجایی و تجزیه و تحلیل حجم زیادی از داده ها متمرکز شده اند ، مانند پلتفرم استخراج ارزهای رمزنگاری شده Cudo ، شرکت داده های ورزشی Genius Sports و Tecton ، یک “فروشگاه” برای برنامه های کاربردی یادگیری ماشین.

ابزارهای ردیابی توزیع شده نیز که امروز اعلام می شوند ، نشان می دهد که Chronosphere چگونه خواهد بود و در آینده به دنبال برنامه های کاربردی بیشتری برای نظارت بر فناوری آن خواهیم بود. این برنامه به کاربران اطلاع رسانی دقیق تری در مورد گردش کار با تجزیه و تحلیل علت اصلی می دهد و همچنین به مهندسان ، چه متخصص علوم داده باشند یا نباشند ، ابزارهای بیشتری برای اجرای تجزیه و تحلیل بر روی مجموعه داده های خود می دهد.

در حالی که دو بنیانگذار M3 همچنان به حفظ M3 ادامه می دهند ، مائو اشاره می کند که پلت فرم Chronosphere می تواند مستقل از آن کار کند. این برنامه برای شرکت هایی است که داده های آنها از Prometheus پیشی گرفته است ، یکی دیگر از راه حل های نظارت و هشداردهنده که به خوبی با M3 کار می کند. از نظر رقبا ، مائو Datadog را به عنوان “گوریل 800 پوندی در اتاق” توصیف می کند.

(این دلیل دیگری است برای ادامه ساخت سریع و گرفتن سهم بازار – و سرمایه گذاری – تا جایی که می تواند.)

آنتون لوی ، رئیس ، رئیس بخش فناوری و سرمایه گذاری در جنرال آتلانتیک ، در بیانیه ای گفت: “Chronosphere به گونه ای طراحی شده است که نیازهای شرکت های بزرگ مدرن بومی ابر را برطرف کند.” “نشستن در تقاطع روندهای اصلی تغییر نرم افزارهای زیرساختی-ظهور منبع باز و انتقال به ظروف-Chronosphere به سرعت به یک بازیگر دگرگون کننده در مشاهده پذیری تبدیل شده است. ما از چشم انداز بلندپروازانه تیم هیجان زده ایم ، با ردیابی توزیع شده به عنوان راه حلی دیگر که Chronosphere را به عنوان رهبر نسل بعدی متمایز کرده و راه را برای ادامه رشد آن هموار می کند. “