Clubhouse حالت صوتی جدید با کیفیت بالا را به نوازندگان می دهد – TechCrunch

Clubhouse این هفته یک “حالت موسیقی” جدید اضافه کرد و تعهد خود را برای متمرکز کردن صدای اجتماعی در همه جای جای آن دو برابر کرد. حالت جدید موسیقی به نوازندگانی که به صورت زنده در شبکه اجتماعی پخش می کنند ، ابزارهای مخصوص خود را برای بهینه سازی کیفیت صدا می دهد و قبل از عرضه به اندروید ، ابتدا iOS را وارد می کند.

با اعلام این خبر ، Clubhouse چندان وارد علفهای هرز شنوایی دوست نشد ، اما این شرکت گفت که ویژگی جدید به کاربران اجازه می دهد “با کیفیت بالا و صدای استریو عالی” پخش کنند – پیش نیازهایی برای یک تجربه شنیداری غنی. این شرکت می گوید که حالت موسیقی همچنین می تواند تجهیزات صوتی حرفه ای مانند مخلوط کردن تخته و میکروفون را به Clubhouse متصل کند.

حالت موسیقی باشگاه

اعتبار تصویر: باشگاه

در اواخر ماه اوت ، Clubhouse سرمایه گذاری دیگری در زمینه کیفیت صدا با استفاده از صدای فضایی انجام داد ، ویژگی ای که به شنوندگان این حس را می دهد که بلندگوهای مختلف در یکی از اتاقهای صوتی گروهی خود از مکان های فیزیکی متفاوتی صحبت می کنند – تاثیری بیشتر شبیه به نحوه درک ما از تعامل اجتماعی در زندگی واقعی

برای روشن کردن حالت موسیقی به عنوان بلندگو ، روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید و “کیفیت صدا” را انتخاب کنید ، سپس “موسیقی” را انتخاب کنید. کلیپ های قابل پخش Clubhouse همچنین از صدای با کیفیت بالاتر در ضبط آنها پشتیبانی می کند. فراتر از حالت موسیقی ، Clubhouse نوار جستجوی خود را به بالای فید منتقل می کند و کاربران اکنون می توانند از طریق نوار جستجو در iOS برای یکدیگر دست تکان دهند.