Clubhouse کلیپ ، پخش مجدد برای گوش دادن ناهمزمان ، جستجوی بهتر و صدای فضایی را برای Android اضافه می کند – TechCrunch

Clubhouse امروز اعلام کرد که از چهار ویژگی جدید رونمایی می کند: Clips ، Replay ، Universal Search و صوت فضایی برای Android (که در iOS موجود است). همه این ویژگی ها به استثنای Replay که در اکتبر عرضه می شود ، امروز راه اندازی می شود. این افزودنیها با در دسترس قرار دادن محتوا حتی پس از پایان مکالمه زنده و امکان مشارکت غیر همزمان ، به گسترش دسترسی Clubhouse کمک می کند.

کلیپ ها به شنوندگان زنده در اتاقهای عمومی اجازه می دهند تا 30 ثانیه اخیر صدا را بشنوند و آن را در هر کجا به اشتراک بگذارند – بنابراین ، اگر به سخنگویی گوش می دهید که به طور خاص عاقلانه می گوید (یا نه) ، می توانید یک کلیپ ایجاد کنید. یک لحظه قابل اشتراک گذاری با پیوندی برای پیوستن به اتاق. این موارد را می توان در سایر شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. میزبان می تواند تصمیم بگیرد که آیا می خواهد شنوندگان بتوانند در اتاق خود کلیپ بسازند یا نه – در صورت روشن شدن کلیپ ها ، کاربران می توانند برای ساختن یک نماد قیچی ضربه بزنند.

Clubhouse قبلاً اذعان می کند که این خطر وجود دارد که به مردم اجازه دهیم کلیپ های صوتی 30 ثانیه ای را خارج از زمینه به اشتراک بگذارند. یک بازیگر بد می تواند به طور بالقوه صدا را بشکافد تا منظور شخص را پنهان کند (ممکن است بگویید “موزه همیشه جمعه رایگان است” ، اما این کلیپ می تواند در “موزه همیشه رایگان است” متوقف شود – البته ، Clubhouse نگران شوم تر است) نمونه هایی از این) بنابراین ، برای شروع ، Clubhouse در حال انتشار کلیپ های بتا برای گروه کوچکی از سازندگان است. باشگاه خانه دارد تلاش با تعدیل محتوا در تاریخچه کوتاه آن ، و اخیراً گزارش شده است که پزشکان به دلیل آزار و اذیت های ضد واکسر مجبور به حذف این برنامه شده اند. با توجه به این چالش ها ، منطقی است که Clubhouse به آرامی از این ویژگی رونمایی می کند.

اعتبار تصویر: باشگاه

جستجوی جهانی قابلیت کشف در Clubhouse را بهبود می بخشد ، به طوری که هنگامی که کاربران یک کلمه کلیدی یا نام را در نوار جستجو وارد می کنند ، می توانند اتاق های مربوطه (اعم از زنده و برنامه ریزی شده) ، افراد ، باشگاه ها و بیوگرافی را بیابند. و Clubhouse می گوید پس از بازخورد مثبت کاربران iOS ، Spatial Audio را به اندروید می آورد. اما حتی در میان این به روزرسانی های ویژگی ، Clubhouse هنوز با عدم افزودن زیرنویس زنده به کاربران ناشنوا و کم شنوا تبدیل شده است.

از بین این ویژگی های جدید ، Replay می تواند بزرگترین تغییر دهنده بازی برای برنامه باشد-به سازندگان اجازه می دهد تا یک اتاق را ضبط کنند ، آن را در نمایه و باشگاه خود ذخیره کنند ، یا صدا را بارگیری کنند تا خارج از آن ، مانند یک پادکست ، به اشتراک گذاشته شود. مجریان و گردانندگان می توانند انتخاب کنند که آیا می خواهند اتاق ضبط شود یا نه.

در اوایل ماه جاری ، دیوید ساکس ، مدیر ارشد پی پال ، Callin را راه اندازی کرد ، یک برنامه “پادکست اجتماعی” که مانند اتاق صوتی زنده Clubhouse عمل می کند ، اما به کاربران امکان می دهد ضبط ها را از طریق برنامه در پادکست ذخیره و ویرایش کنند. سپس ، توییتر اعلام کرد که فضاهای ضبط شده را نیز اضافه می کند. در حال حاضر ، ویژگی Replay Clubhouse آن را رقابتی تر می کند.

اگرچه Clubhouse سعی کرده است از طریق برنامه “Creator First” از سازندگان صوتی زنده استفاده کند ، اما گزارش ها نشان می دهد که این تلاش از انتظارات ناتوان است. اما اگر Clubhouse بخواهد سازندگان را به خود جلب کند ، این روش آسانتر برای ذخیره و به اشتراک گذاری صدا می تواند به حفظ میزبان روی پلت فرم کمک کند. اگرچه جذابیت برنامه هایی مانند Clubhouse توانایی داشتن یک تجربه مشترک و زنده است ، اما امکان گوش دادن غیر همزمان می تواند به افراد در افزایش مخاطبان کمک کند.