CoderSchool مستقر در ویتنام 2.6 میلیون دلار پیش سری A برای افزایش پلت فرم دوره آنلاین دریافت می کند-TechCrunch

CoderSchool ، یک شهر راه اندازی مدرسه هوشی مین واقع در ویتنام ، امروز 2.6 میلیون دلار از بودجه پیش از سری A برای افزایش پلت فرم مدرسه آنلاین برنامه نویسی خود اعلام کرد.

این دور توسط Monk’s Hill Ventures و با مشارکت سرمایه گذاران بازگشتی Iterative ، XA Network و iSeed Ventures رهبری شد. CoderSchool در سال 2018 دور جدیدی را هدایت کرد که توسط TRIVE Ventures هدایت می شد.

CoderSchool از این بودجه برای سرعت بخشیدن به رشد پلتفرم آموزشی آنلاین و توسعه زیرساخت های فناوری برای برنامه های آموزش فنی شرکت استفاده می کند که اشتغال را پس از فارغ التحصیلی تضمین می کند.

این شرکت که در سال 2015 توسط چارلز لی و هارلی ترونگ تأسیس شد ، که قبلاً به عنوان مهندس نرم افزار کار می کردند ، در اوایل سال 2020 از حالت آفلاین به صورت آنلاین حرکت کرد تا آموزش فنی با کیفیت بالا را برای همه و همه جا به ارمغان آورد. در بیانیه ای آمده است که پس از تغییر به یک برنامه یادگیری کاملاً آنلاین ، شرکت 100٪ یک چهارم در چهارم (QoQ) در ثبت نام آنلاین را ثبت کرد.

“برنامه نویسی آینده است. ما در CoderSchool معتقدیم که همه افراد در جنوب شرقی آسیا مستحق این شانس هستند که بخشی از آن آینده باشند. “

در ویتنام ، تقاضا برای استعدادهای فناوری اطلاعات به طور چشمگیری 47 درصد در سال افزایش می یابد ، در حالی که عرضه فقط 8 درصد در سال افزایش می یابد.

“نیاز به مهندسان و توسعه دهندگان قوی در آسیای جنوب شرقی هرگز به این اندازه نبوده است مرتبط میشل داود ، شریک Monk’s Hill Ventures ، گفت: همانطور که امروز با رشد شرکت های فناوری و مشاغل دیجیتال است. “ما تحت تأثیر تمرکز تیم بر تعیین استانداردهای آموزش برنامه نویسی در منطقه قرار گرفته ایم. ما از همکاری با CoderSchool برای ارائه فرصت و دسترسی به میلیون ها دانش آموز مشتاق در ویتنام بسیار هیجان زده هستیم. “

به گفته لی ، با توجه به تقاضای شدید مهندسان در ویتنام ، اندازه بازار داخلی بین 100 تا 200 میلیون دلار تخمین زده می شود و همچنان در حال افزایش است. لی گفت که CoderSchool در شش سال گذشته بر ویتنام متمرکز بوده است ، اما قصد دارد بعد از دور بعدی وارد بازارهای جهانی شود ، بدون ارائه زمان بندی دقیق.

CoderSchool ، که دوره های توسعه کامل وب ، یادگیری ماشین و علوم داده را با هزینه کمتری ارائه می دهد ، بیش از 2000 فارغ التحصیل را تا به امروز آموزش داده است و بیش از 80 rate میزان اشتغال را برای فارغ التحصیلان تمام وقت ثبت کرده است و در شرکت هایی مانند این مشاغل مشغول به کار شده است. به عنوان BOSCHE ، Microsoft ، Lazada ، Shopee ، FE Credit ، FPT Software ، Sendo ، Tiki و Momo.

“پس از آموزش بیش از 2000 دانش آموز ، ما توانستیم دانش خود را اصلاح کنیم [coding education] محتوا. ما دوره توسعه وب کامل خود را-از Ruby ، ​​Phyton تا JavaScript-در دو سال بازنویسی کردیم و دوره های جدید یادگیری ماشین و علوم داده را به برنامه خود اضافه کردیم. “

برنامه آنلاین CorderSchool دانش آموزان را قادر می سازد تا قبل ، حین و بعد از جلسات کلاس برنامه ریزی شده با استراتژی یادگیری انسان محور خود با مربیان و همکلاسی ها ارتباط برقرار کنند. CoderSchool در حال حاضر 15 کارمند آموزشی دارد و قصد دارد 35 مربی دیگر را تا سه ماهه چهارم 2022 استخدام کند.

تجزیه و تحلیل داده های CoderSchool عملکرد فردی دانش آموزان را بهبود بخشیده و در عین حال به CoderSchool اجازه می دهد تا حجم کلاس خود را در مقیاس افزایش دهد و به 107 ثبت نام در کلاس علوم داده برسد.