Coinbase ، Clubhouse و رقابت اجتناب ناپذیر رقابت – TechCrunch

به Startups Weekly خوش آمدید ، اولین نگاه تازه انسان به اخبار و روندهای استارتاپ این هفته. برای دریافت این در صندوق ورودی خود ، در اینجا مشترک شوید

این هفته ، پلتفرم مبادله ارزهای رمزنگاری شده Coinbase اعلام کرد که در حال راه اندازی پلتفرم NFT خود است تا از OpenSea ، یک پلتفرم NFT موجود استفاده کند. برخی از متخصصان فناوری به درستی اشاره کردند که Coinbase و OpenSea توسط Andreessen Horowitz پشتیبانی می شوند و منجر به ایجاد سوالاتی در مورد درگیری های رقابتی می شود که ممکن است ناشی از داشتن سرمایه گذار مشترک باشد (مشخص نیست که a16z سهام خود را در Coinbase پس از انتشار عمومی به فروش رسانده است).

همانطور که این هفته در مورد حقوق صاحبان سهام بحث کردیم ، ایده داشتن شرکت های رقابتی در همان سبد سهام ناراحت کننده است. این می تواند بر میزان باز بودن هر شرکتی با سرمایه گذاران خود تأثیر بگذارد ، و همانطور که در Hinge Health مشاهده کردیم ، در صورت همپوشانی مشاوران ، می تواند تنش ایجاد کند. استدلال عادلانه ای است.

اما آیا این فقط من هستم یا درگیری رقابتی تا حدی اجتناب ناپذیر به نظر می رسد؟ با رشد شرکت های خطرپذیر ، به ویژه موسسه ای مانند a16z ، این ایده که هیچ شرکت نمونه کارهایی در بخش های پررونق مانند fintech یا crypto در چشم انداز همپوشانی ندارند ، واقع بینانه نیست. Clubhouse ، یکی دیگر از شرکتهایی که از a16z پشتیبانی می کند ، پس از اولین بار با موجی از رقبا روبرو شد-و من آن وقت به شوخی گفتم که تا زمانی که یکی از شرکتهای نمونه کاره این شرکت به صدای اجتماعی نیز متمرکز شود ، فقط یک موضوع زمان است.

در دنیایی که در حال انجام معاملات سریع و بخش های فرعی سریع است ، درگیری رقابتی همچنان رشد خواهد کرد. تقلید ، استارتاپ ها را در سطح بالاتری نگه می دارد. اگر یک استارتاپ می تواند ایده شما را کپی کند و بر اساس آن به طور کامل برنده شود ، احتمالاً مشکل شما با سرمایه گذار مشترک نیست. مطمئناً باید فرایندهایی وجود داشته باشد تا مطمئن شوید که اعضای هیئت مدیره شما در جلساتی با نزدیکترین رقیب شما نشسته اند ، اما فراتر از موارد شدید ، خط مشی در مورد آنچه باید درگیری ایجاد کند ، مبهم است.

من خشن هستم ، اما این اولین واکنش من است. رقیب شما همیشه می تواند ناهار شما را بخورد ، اما در OpenSea عالی ، شاید این بدان معناست که وقت آن رسیده است که کمی عمیق تر شنا کنید.

مثل همیشه ، می توانید من را در توییتر پیدا کنید nmasc_ یا به سهام من گوش دهید. این هفته ، من همچنین در اینجا و اکنون مهمان حضور داشتم تا در مورد تکامل edtech صحبت کنم!

بودجه ای برای کارآفرینان زن آسیای جنوبی و توسط آن

تنوع فناوری

اعتبار تصویر: برایس دوربین

من به عنوان یک زن آسیای جنوبی ، آمادگی این را داشتم که ببینم مدیران صندوق های در حال ظهور هجوم جدیدی از مردم من را در این هفته دریافت می کنند. صندوق آتی Neythri اعلام کرد که 10 میلیون دلار با سرمایه گذاری زنان و مردان برجسته آسیای جنوبی بسته است.

در اینجا چیزی است که باید بدانید: این صندوق ، از طرف شریک اصلی موسس Mythili Sankaran ، 200 سرمایه گذار را با 90 درصد زنان آسیای جنوبی و 70 درصد سرمایه گذاران اولین بار گرد هم آورد. این بر اساس AngelList ساخته شده است ، که بر روی مجموعه ای از ابزارهای SaaS برای سرمایه گذاران خطرپذیر کار می کند.

پول بیشتر ، مشکلات کمتر:

ClassPass از تردمیل خارج شده و وارد پیست جدیدی شده است

اعتبار تصویر: دن بروینز

ClassPass توسط Mindbody در یک معامله سهام خریداری شد که در واقع نیمی از کارکنان TC واقعاً هیجان زده شد. ClassPass ، برای کسانی که نمی دانند ، به پر کردن کلاس های تمرین با مصرف کنندگان کمک می کند ، در حالی که Mindbody نرم افزاری را ارائه می دهد که به مراکز تناسب اندام و فروشگاه های بوتیک کمک می کند تا تجارت خود را بهتر اداره کنند.

در اینجا آنچه باید بدانید: این احساسی و هوشمندانه به نظر می رسید ، دو کلمه ای که باید با خریدها همراه باشد.

با ترکیب نیروها ، موجودیت Mindbody/ClassPass فرصتی برای رشد عظیم دارد. استودیوهای ClassPass که از نرم افزار رزرو استفاده نمی کنند-Lanman می گوید که حدود یک سوم استودیوهای ClassPass هستند-اکنون این شانس را دارند که با Mindbody ثبت نام کنند.

مشاغل مصرف کننده Mindbody با ثبت نام در اشتراک ClassPass و دسترسی به آن استودیوها می توانند تجربه خود را دو چندان کنند. و البته ، سالن های ورزشی و استودیوهایی که از Mindbody برای رزروهای à la carte استفاده می کنند ، می توانند به ClassPass نیز فروخته شوند. – جردن کروک

وقتی M&A از بین می رود:

داستان دو داستان سفر

اعتبار تصویر: هی دارلین / گتی ایماژ

این هفته در Equity ، تیم TechCrunch بررسی کرد که چگونه دو استارتاپ متمرکز بر سفر محوریت خود را حفظ کرده و راه خود را از طریق همه گیری بازگردانده اند. در حالی که یکی از استارتاپ ها تمرکز خود را بر روی زندگی انعطاف پذیر انتخاب کرده بود ، یکی دیگر تصمیم گرفت که مسیر fintech را طی کند.

در اینجا چیزی است که باید بدانید: TripActions از 0 دلار درآمد به 7.25 میلیارد دلار برآورد شده است. چگونه؟ خوب ، همانطور که مری آن گزارش می دهد ، TripActions به محصول بسیار نوپای fintech که یک ماه قبل از شیوع همه گیر راه اندازی کرده بود ، متمایل شد و به آن رشد و راهی برای حمایت از مشتریان از طریق مدیریت هزینه داد. این اخبار به همه ما یادآوری می کند که هر استارتاپی ، در نهایت ، یک شرکت فین تک است.

Fintech و دوستان:

در اطراف TC

این هفته ، من می خواهم شما را متقاعد کنم که یکی از بهترین راه های رایگان برای ایجاد یک کسب و کار با پشتوانه بهتر ، TechCrunch Live است. رویداد هفتگی ، که توسط برخی از بهترین افراد داخلی در نشریه گردآوری شده است ، بنیانگذاران و سرمایه گذاران را تأمین می کند که آنها را در یک گفتگوی آرام تأمین می کنند.

TC هنگام نوشتن چک ، با سرمایه گذاران در مورد روند تفکر آنها مصاحبه می کند ، برای جزئیات تلاش می کند و بزرگترین معاملات خود را معکوس می کند. سپس ، در نیمه دوم هر قسمت ، بنیانگذاران در بین مخاطبین تشویق می شوند که روی صحنه مجازی ما پرش کرده و محصولات خود را ارائه دهند و بازخورد زنده ای از دو نفره محترم ما دریافت کنند.

هفته گذشته ، ما کریس بریت موسس و مدیر عامل Chime را با شون کارولان ، شریک Menlo Ventures داشتیم. در گذشته ، ما مدیرعامل Poshmark مانیش چاندرا ، ناوین چادا از مایفیلد ، جولیا کالینز از Planet FWD و سارا کانست از Cleo Capital را داشتیم.

TechCrunch Live برای همه کسانی که مایل به حضور مستقیم هستند رایگان است ، بنابراین هر چهارشنبه ساعت 3 بعد از ظهر EDT/ظهر PDT آویزان شوید.

در طول هفته

در TechCrunch مشاهده شد

چگونه لس آنجلس خود را برای پرواز تاکسی هوایی آماده می کند

SoWork فقط سرمایه گذاران (و Tinder) را متقاعد کرد که همکاری مجازی برای ماندن اینجاست

Reddit مدیر سابق Google Cloud را به عنوان اولین مدیر ارشد محصول خود استخدام می کند

نحوه فروش آنلاین لباس و در واقع کسب درآمد

Coinbase در حال راه اندازی پلت فرم NFT اختصاصی خود برای رویارویی با OpenSea است

در TechCrunch+ مشاهده شد

در داخل برنامه های پلید برای ایجاد یک شبکه مالی جدید و جهانی

فروش در شرکت: چگونه Slack و سایر استارتاپ ها اشتباه می کنند

ثبت IPO NerdWallet کسب و کار با محتوای با حاشیه بالا را نشان می دهد و هزینه های بازاریابی را تسریع می کند

موسسان باید از مدل سازی پیش بینی برای جمع آوری کمک های هوشمندانه استفاده کنند

چگونه شرکت من در حال پیروزی در جنگ برای استعدادهای مهندسی است

به زودی صحبت می کنیم،

N