Continuum از بازار دسترسی درخواستی خود برای استعدادهای اجرایی درجه یک رونمایی می کند-TechCrunch

برای استارتاپ هایی با بودجه اندک دشوار است که مدیران با دانش را جذب کرده و آنها را به جلو سوق دهند ، اما Continuum ، یک بازار استعداد برای کارکنان کسری ، فکر نمی کند که چنین باشد.

اولین شرکت راه دور ، که امروز راه اندازی شد ، بی سر و صدا در حال توسعه ابزاری است که با شرکت های تحت حمایت سرمایه گذاری با مدیرانی که در آنجا این کار را انجام داده اند مطابقت دارد ، اما نمی خواهند دوباره به یک موقعیت تمام وقت متصل شوند. به

Continuum در سال 2020 توسط نولان چرچ ، افسر ارشد سابق Carta و رئیس استعدادهای DoorDash تأسیس شد. گرگ وایت ، رئیس سابق Devops و مهندسی امنیت در Carta ؛ و مری نلسون ، سرپرست سابق محصول و طراحی وکسر. آنها قصد داشتند راهی را برای شرکت ها برای دسترسی به استعدادهای درجه یک ایجاد کنند ، اما در استخدام یک نفر به صورت تمام وقت قفل نمی شوند.

“یک کمبود شدید استعداد وجود دارد ، که به طور طولانی پوشش داده شده است ، اما استخدام کسی سخت تر از همیشه است. این روند بیش از هر زمان دیگری طول می کشد و بهترین افراد بیش از هر زمان دیگری گزینه دارند. “چرچ به TechCrunch گفت. “این ما را واداشت تا به صورت تمام وقت به عنوان راهی که در بین چند مسیر دیگر وجود دارد فکر کنیم.”

کمبود ، همراه با استارتاپ های بیشتر برای افزایش سرمایه گذاری و سرمایه گذاری در سری A ، به این معنی است که این شرکت های رو به رشد توجه متقاضیان کار را به داخل نمی بینند ، بلکه در عوض باید خود یا از طریق استخدام کننده به خارج از کشور عمل کنند.

مدل Continuum کارهای خروجی را برای شرکت ها انجام می دهد و لیستی از مدیران را در عرض 48 ساعت ارائه می دهد که برای شروع از آن روز در دسترس هستند و 15 یا 20 ساعت در هفته کار می کنند. مدیران یک نمایه ایجاد می کنند و میزان دسترسی و میزان خود را تعیین می کنند و می توانند یک فرصت را بپذیرند یا رد کنند. Continuum علاوه بر آن 15٪ هزینه دریافت می کند.

از طرف شرکت ، این امر آنها را قادر می سازد تا از به دست آوردن حجم زیادی از “بدهی مردم” اجتناب کنند ، در حالی که از کسی که قبلاً آن را انجام داده است نیز یاد می گیرند. Continuum همچنین مدیریت دفتر پشتیبان کارگر را انجام می دهد: قراردادها ، مالیات ها و پرداخت ها ، صورتحساب ماهانه استارت آپ.

برای ادامه توسعه بازار خود ، این شرکت جمعه مبلغ 2.85 میلیون دلار را اعلام کرد. Uncork Capital رهبری کرد و توسط Day One Ventures و گروهی از سرمایه گذاران فرشته ، از جمله بنیانگذار Lattice ، جک آلتمن ، مدیر عامل Carta ، هنری وارد ، موسس Flippa ، مت Mickiewicz و بنیانگذار DoorDash ، Tony Xu ، به آن ملحق شد.

آلتمن ، در مدیریت افراد ، گفت که کاری را که کانتینوم انجام می دهد – فرصت های کاری انعطاف پذیرتر – را آینده کار می داند. او در همان ابتدا با این شرکت درگیر شد و دید که چرچ و بنیانگذارانش مأموریت گرا هستند و بازار استعدادهایی را مطابق با جایی که به اعتقاد او دنیای کار در حال حرکت است ، ایجاد می کند.

وی افزود: “کارکنان بیش از هر زمان دیگری حق انتخاب دارند.” مردم همچنین نه تنها در یک منطقه اقامت دارند ، بلکه انسانهای چندوجهی هستند و علایق زیادی دارند. دنیای کار هر سال به سمت کارفرما در حال چرخش است و شرکت ها باید از افراد برای ایجاد شرکت های موفق حمایت کنند. “

Continuum محصول خود را در ماه ژوئن عرضه کرد و از آن زمان شاهد افزایش پنج برابری حجم ناخالص آن بود. چرچ می گوید ویژگی های محصول حدود 80 way از راه های موجود است ، بنابراین بودجه جدید به ساخت ابزارهای اضافی در دفتر پشتیبان و استخدام مهندسان برای پایان این کار اختصاص می یابد.

این شرکت در حال افزایش عرضه و تقاضای خرید است و با 100 مدیر در آن طرف و سه استارتاپ در طرف دیگر کار می کند.

چرچ اضافه کرد: “کووید همه را به دنیای دور افتاده و در شرایط خوب قرار داده است.” “مکان اکنون آگنوستیک است و ما می توانیم مشکل جهانی استخدام متخصصان و مدیران را مشکل کنیم.”