Cytrio با 3.5 میلیون دلار راه اندازی می شود تا به SME ها کمک کند تا خواسته های مربوط به تنظیم حریم خصوصی داده ها را برآورده کنند – TechCrunch

Cytrio ، یک استارتاپ حریم خصوصی و مطابقت با داده های بوستون ، پس از دریافت 3.5 میلیون دلار بودجه ، پلت فرم مدیریت حقوق خصوصی خود را به عنوان یک سرویس راه اندازی کرده است.

ویجی بسانی ، بنیانگذار و مدیرعامل Cytrio به TechCrunch گفت ، این بودجه از سرمایه گذاران فرشته و سرمایه گذاران نهادی ، از جمله Dreamit Ventures ، Food Retail Ventures و Rockwood Group تأمین شده است و این شرکت را در “شمال 10 میلیون دلار” ارزیابی می کند.

این افزایش همچنین شامل تیم موسس Cytrio بود. این شامل Basani ، که قبلاً WebManage Technologies (خریداری شده توسط NetApp) ، AppIQ (خریداری شده توسط HP) ، و Cygilant ، و همچنین افسر ارشد حفظ حریم خصوصی ، Pankaj Parekh ، که قبلا در Zscaler و Microsoft کار می کرد ، می شود.

تیم موسس Cytrio مدعی بیش از 50 سال سابقه داده ، حریم خصوصی و امنیت است. این استارتاپ گفت که به دنبال خدمات رسانی به شرکت های بازار متوسط ​​است ، زیرا Cytrio ادعا می کند که اغلب در تصویب مقررات حریم خصوصی داده ها به دلیل این که راه حل های فعلی مدیریت حقوق حریم خصوصی گران هستند ، پیاده سازی پیچیده و استفاده از آنها مشکل است. این شرکت می گوید این شکاف را با پلت فرم مدیریت حقوق حریم خصوصی خود-که بر اساس کشف داده های هوش مصنوعی و گردش کار خودکار پاسخگویی ساخته شده است-پر می کند که به شرکت های کوچک و متوسط ​​کمک می کند تا طیف وسیعی از قوانین نوظهور حریم خصوصی را رعایت کنند ، از جمله در کالیفرنیا ، ویرجینیا ، و کلرادو

Basani به TechCrunch گفت: “راه حل های کنونی مدیریت حقوق خصوصی در نسل اول در بازار به دلیل پیچیدگی استقرار ، زمان طولانی برای ارزش گذاری و نیاز به تیم های اختصاصی حفظ حریم خصوصی در میانه بازار خوب عمل نمی کند.” “Cytrio این پارادایم را با یک راه حل مدیریت حقوق خصوصی در نسل بعدی به چالش می کشد که در آن ما معتقدیم می توانیم ارزش خود را در روز اول ارائه دهیم.”

بسانی می افزاید: “رعایت حریم خصوصی داده ها بسیار جدی تر می شود” ، زیرا “تعدادی از قوانین جدید ، جریمه های سنگین تر و تأثیرات احتمالی بر درآمدها برای شرکت ها آماده نشده است.”

“در حالی که شرکت ها می توانند برخی از این چالش ها را جذب کرده و منابع لازم برای مدیریت حریم خصوصی داده ها را در اختیار دارند ، شرکت های متوسط ​​در بازار ندارند. ما این مشکل را برطرف می کنیم. “

Cytrio به TechCrunch می گوید که از 3.5 میلیون دلار افزایش سرمایه خود برای توسعه تیم خود (از 23 نفر و افزایش بیش از 40 کارمند در 12 ماه آینده) برای اعتبار بخشیدن به محصول خود و دستیابی به درآمد سالانه بیش از 250،000 دلار استفاده خواهد کرد.