Daily Crunch: مدیر عامل توییتر اعتراف کرد که پلتفرم را به قیمت 44 میلیارد دلار خریداری کرده است زیرا “من مجبور بودم”

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

صبح بخیر روح های سرافراز آیا امروز حرکات کششی انجام دادی؟ از آنجایی که امروز به خبرنامه و خبرهای برتر از TechCrunch رضایت می دهید، آیا می توانید یک لیوان آب برای خود بگیرید؟ ما به شما اهمیت می دهیم و می خواهیم شما خوشحال باشید!

بنیانگذاران فوق العاده ای در مراحل اولیه می شناسید؟ آنها را به Startup Battlefield 200 در Disrupt ارجاع دهید و بسازید نیشا در این روند بسیار خوشحالم نیشا راد است و سزاوار خوشحالی است، پس همین الان مراجعه کنید!

کریستین و او آمد

TechCrunch برتر 3

  • پرنده، پرنده، پرنده کلمه است: بسیاری از اخبار توییتر امروز، پس بنشینید و همه آنها را در نظر بگیرید. اول، ایلان ماسک آنچه را که اساساً همه می دانستیم تأیید می کند – او توییتر را خرید زیرا فکر می کرد مجبور می شود. دارل بیشتر در مورد آن دارد. همچنین، ایوان می نویسد که علامت چک قدیمی که دارید در تاریخ 4/20 منقضی می شود… فکر می کنیم. ما قبلاً این را شنیده بودیم، اما اکنون برخی از همکاران شاهد رفتن آنها هستند. و اگر آن را از دست دادید، آماندا گزارش می دهد که NPR توییتر را ترک می کند و توییتر، شرکت، نام جدیدی دارد.
  • کی اونجاست؟: Truecaller در حال ارائه شناسه تماس گیرنده زنده به آیفون برای مشترکین درجه برتر خود است، اما کار کمی از جانب کاربر درگیر است. جگمیت بیشتر داشتن.
  • ضرب و شتمگزارش ها: موسیقی همه چیز را بهتر می کند و ادغام جدید با Spotify به کاربران Strava موسیقی متن فعالیت های خود را می دهد. عایشه.

استارتاپ ها و VC

روزهای اولیه همه‌گیری نشان داد که یک موهبت بزرگ برای جمعیت تناسب اندام خانگی است. باشگاه‌ها برای مدت نامعلومی بسته شدند و حتی زمانی که شروع به بازگشایی کردند، بسیاری از اعضا به‌طور جدی این سوال را مطرح کردند که آیا این مدل به زندگی آنها در حرکت رو به جلو ادامه می‌دهد یا خیر. یکی از شرکت هایی که سودهای اولیه و سپس تلاطم های زیادی را شاهد بود، Tonal بود. برایان گزارش می دهد که این شرکت به تازگی سرمایه جدیدی به ارزش 130 میلیون دلار دریافت کرده و یک مدیر عامل جدید منصوب کرده است.

“پس از بررسی بیشتر، متوجه شدیم که این روند شرح داده شده است [in the TechCrunch article] به طور بالقوه می تواند به عنوان کلاهبرداری بانکی تلقی شود. در نتیجه، شریک فرآیند ما رابطه ما را خاتمه داده است.» سخنگوی اسموکلند در ایمیلی به او آمد. اوف

بیشتر؟ بیشتر میخواهی؟ جالب است، ما بیشتر داریم:

از سوفی بپرسید: چه تعداد گرین کارت استخدامی در سال در دسترس است؟

چهره تنها در ورودی پرچین پیچ و خم که پرچم آمریکا در مرکز آن قرار دارد

اعتبار تصویر: Bryce Durbin/TechCrunch

سوفی عزیز

من دارم سعی می کنم بفهمم چقدر باید برای گرین کارت صبر کنم.

دو سوال از شما دارم: سالانه چند گرین کارت استخدامی در هر دسته ارائه می شود؟ چگونه می توانم بولتن ویزا را درک کنم؟

– ایستاده در سن خوزه

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارت آپی کمک می کند تا از همه چیز پیشی بگیرند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای 15٪ تخفیف در اشتراک سالانه استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

آیا ما تنها هستیم که فرض کنیم همه شما حداقل دو اعلان لینکدین برای اتصال از شخصی دارید که متوجه نشده است چگونه یک عکس را به نمایه خود اضافه کند؟ یا ممکن است به دلایل دیگری از هویت خود محافظت کنند. در هر صورت، احتمالاً می خواهید آن را کاملاً در لینکدین حفظ کنید. خوب، عایشه می نویسد که لینکدین یک ویژگی رایگان برای تأیید هویت و شغل شما راه اندازی کرده است تا بتوانید تشخیص دهید که شخص واقعی است یا خیر. اکنون، اینکه آیا می خواهید یک شناسه دولتی و شماره تلفن را به یک سایت رسانه اجتماعی ارائه دهید یا نه، تماس شماست.

در همین حال، کایل همه چیز را در مورد مدل منبع باز جدید Databricks به شما می گوید که نامی فوق العاده زیبا دارد، اما برخی از نقص ها نیز دارد.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم: