DigitalOcean با خرید Nimbella – TechCrunch ، قابلیت های بدون سرور را افزایش می دهد

همانطور که توسعه دهندگان به دنبال راه هایی برای ساده سازی نحوه ایجاد نرم افزار هستند ، راه حل های بدون سرور ، که به آنها امکان می دهد بدون نگرانی از زیرساخت های اساسی مورد نیاز برای اجرای برنامه های خود ، کد بنویسند ، رو به افزایش است. DigitalOcean امروز اعلام کرد که با خرید استارتاپ بدون سرور Nimbella ، پیشنهاد موجود خود را در این زمینه افزایش می دهد. شرکت ها شرایط این قرارداد را به اشتراک نگذاشتند.

با استفاده از Nimbella ، این شرکت در حال ساخت پلتفرمی برای ساخت برنامه های بدون سرور است که بر روی پلتفرم تنظیم کننده منبع باز ، Kubernetes و Apache OpenWhisk ، که خود یک پلت فرم توسعه بدون سرور منبع باز است ، ساخته شده است.

یانسی اسپرویل ، مدیرعامل DigitalOcean ، که بیش از دو سال پیش کار می کرد ، از قابلیت های نیمبلا به عنوان عملکرد به عنوان یک سرویس با هدف ساده سازی توسعه بدون سرور در زمینه منبع باز برای مشتریان هدف خود یاد می کند. زیرساخت ها از توسعه دهندگان و مشاغل دور است و ما آن را جذب می کنیم. ما به مشتریان خود این امکان را می دهیم که قابلیت تنظیمات بیشتری در اطراف ابزارها داشته باشند ، که این امر بارهای آنها را برداشته و به آنها اجازه می دهد سریعتر حرکت کنند. “

از نظر عملی ، Anshu Agarwal مدیر عامل Nimbella می گوید این بدان معناست که آنها مجموعه خاصی از ابزارها را برای ساخت برنامه های پیچیده بدون سرور و اتصال به سایر خدمات DigitalOcean ارائه می دهند. وی افزود: “قابلیت هایی که ما به مجموعه DigitalOcean اضافه می کنیم یک راه حل سریع است ، به عنوان یک راه حل خدمات که با خدمات اصلی DigitalOcean نیز ادغام می شود. [like] آگروال توضیح داد ، پایگاه های داده مدیریت شده ، ذخیره سازی و سایر سرویس هایی که توسعه برنامه های کاربردی کامل را برای توسعه دهندگان آسان تر می کند ، نه تنها به رویدادها ، بلکه به انجام کارهایی که کاملاً فاقد هویت هستند ، می پردازد.

اسپرویل گفت که این اولین حمله شرکت بدون سرور نیست. این کار سال گذشته زمانی آغاز شد که ابزارهای اولیه بدون سرور خود را ارائه کرد ، اما می خواست بر اساس پیشنهاد فعلی خود عمل کند و نیمبلا با این هزینه مطابقت داشت.

DigitalOcean یک زیرساخت ابری به عنوان یک سرویس و یک پلتفرم به عنوان ارائه دهنده خدمات است که هدف آن توسعه دهندگان ، استارتاپ ها و SMB های فردی است. در حالی که درآمد 318 میلیون دلاری DigitalOcean در سال 2020 بخشی از بازار ابری 129 میلیارد دلاری بود ، این ثابت می کند که هنوز می توان حتی با بخش کوچکی از آن بازار پول در آورد.

شرکت ها در مورد شرایط این معامله ، تعداد کارکنان شرکت یا حتی عنوانی که آگاروال هنگام بسته شدن قرارداد خواهد داشت ، بحث نکردند ، اما برنامه این است که Nimbella را به طور کامل در مجموعه DigitalOcean ادغام کرده و در نهایت آن را به عنوان یک محصول با نام DigitalOcean تبدیل کند. مدتی در نیمه اول سال آینده