Doyobi ، یک استارتاپ edtech مستقر در سنگاپور با تمرکز بر معلمان ، 2.8 میلیون دلار تخفیف دریافت می کند-TechCrunch

رونق فناوری اطلاعات در درجه اول بر دانش آموزان متمرکز شده است ، اما معلمان نیز زبان آموز هستند. Doyobi ، یک پلت فرم توسعه حرفه ای مستقر در سنگاپور ، می خواهد روشهای جدید و جذاب تری برای آموزش موضوعات STEM به مربیان ارائه دهد. این استارتاپ امروز اعلام کرد که 2.8 میلیون دلار در بودجه پیش از سری A به رهبری Monk’s Hill Ventures جمع آوری کرده است.

این دور شامل Tresmonos Capital ، Novus Paradigm Capital و XA Network ، به همراه سرمایه گذاران فرشته مانند مدیر اجرایی Carousell ، Quek Siu Rui ، اسوالد یئو ، بنیانگذاران Glints و Seah Ying Cong و روبن لای ، سرپرست گروه مالی Grab بود.

این پلتفرم ، که شامل آموزش معلمان و محتوای تعاملی برای دانش آموزان است ، اکنون توسط حدود 2000 معلم در بیش از 10 کشور در جنوب شرقی آسیا ، خاورمیانه و آفریقا مورد استفاده قرار می گیرد. دو بازار بزرگ آن اندونزی و فیلیپین هستند. Doyobi با سیستم عامل های آموزشی Leap Surabaya ، Coderacademy و مدارس خصوصی مانند HighScope اندونزی ، مدرسه اسلامی Mutiara Harapan و مدرسه Stella Gracia همکاری می کند.

Doyobi در سال 2020 به عنوان جداگانه ای از Saturday Kids ، یک برنامه آموزشی با محوریت STEM تاسیس شد. یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل جان تان به TechCrunch گفت که پس از هشت سال فعالیت ، شنبه بچه ها فقط به هزاران دانش آموز در سال می رسید ، اگرچه میلیون ها کودک در سراسر جهان نیاز به یادگیری مهارت های STEM دارند.

“بین آنچه در مدارس تدریس می شود و آنچه کودکان باید آموخته شوند تا برای مشاغل آینده آماده شوند ، فاصله زیادی وجود دارد. کنجکاوی ، تخیل و همدلی به اندازه سواد و مهارت حسابداری اهمیت دارد. ” “معلمان نقشی بزرگ در شکل دهی به نتایج یادگیری ایفا می کنند ، با این حال اکثر نوآوری های پیشرفته ، معلم را در کلاس درس کاملاً دور از ذهن می کند.”

وی افزود: اگرچه بسیاری از دولتها اهمیت مهارتهای STEM را برای رشد اقتصادی درک می کنند ، اما بسیاری از آنها در تلاشند تا آنها را در برنامه های درسی خود وارد کنند. Doyobi می خواهد این مشکل را با دستیابی به دانش آموزان از طریق معلمان آنها حل کند.

این استارتاپ علاوه بر آموزش های تکمیلی برای معلمان که شامل آموزش های ویدئویی زنده است ، محیط آموزشی مجازی خود را برای مربیان ایجاد کرد تا با بچه ها از آن استفاده کنند. این شامل دوره هایی است که مهارت های جدید را به استفاده در دنیای واقعی ، رسانه های تعاملی و پروژه های کدگذاری Scratch پیوند می دهد تا آنچه را که دانش آموزان در کلاس یاد می گیرند تقویت کند. Doyobi همچنین یک انجمن آنلاین به نام Teachers As Humans اداره می کند که در آن مربیان می توانند حمایت همکاران را پیدا کنند.

این استارتاپ از بودجه جدید خود برای ایجاد دوره های بیشتر برای مربیان ، همراه با منابع آموزشی ، مانند فیلم ها ، آزمونها و پروژه ها ، برای دانش آموزان خود استفاده خواهد کرد.