Elevate رویکرد خود را برای مدیریت مزایای قبل از مالیات با سری 12 میلیون دلاری A-TechCrunch ارائه می دهد

مزایای شرکت توانایی جذب استعدادهای برتر را کاهش داده یا از بین می برد. در یک طرف آن 401 (k) است ، در حالی که در طرف دیگر مزایای مربوط به مصرف کننده است ، هرگونه حساب ارائه شده توسط کارفرما برای اهداف مشخصی که معمولاً دارای مزایای مالیاتی است.

Elevate یک رویکرد جدید در مورد نحوه دسترسی ، مدیریت و تجربه کارفرمایان به مزایای مصرف کننده دارد. برایان کاسگری مدیر اجرایی سابق Businessolver و برایان استروم بنیانگذار سابق ConnectYourCare این شرکت را در سال 2020 راه اندازی کردند.

مدیرعامل کاسگری توضیح داد که این مزایا بیشتر هزینه های مراقبت های بهداشتی جیبی است که یک کارمند دارد ، مانند حسابهای پس انداز سلامتی ، حسابهای انعطاف پذیر هزینه ها ، هزینه های رفت و آمد ، بازپرداخت شهریه یا حتی بازپرداخت هزینه های فرزندخواندگی یا درمان باروری.

آمارها نشان می دهد 95 درصد از شرکت های آمریکایی این مزایا را ارائه می دهند ، اما فقط 95 میلیون کارمند آمریکایی از آنها استفاده می کنند. در همین حال ، با توجه به اینکه نیمی از آمریکایی ها در برنامه های درمانی با کسر هزینه بالا ثبت نام کرده اند و 21 درصد از افراد در سن کار بیمه نمی شوند ، برنامه های مزایای مصرف کننده به منظور جبران هزینه های افزایش یافته کارفرمایان و کارکنان است.

و با هر چیزی که شامل کد مالیاتی می شود ، مدیریت این نوع مزایا می تواند پیچیده شود. کاسگری این را به طور مستقیم مشاهده کرد: در شرکت سابق خود ، این نوع مزایا را به کارفرمایان بزرگ فروخت ، اما دائماً با همان مساله صنعت متکی بود که به فرآیند مبتنی بر کاغذ وابسته بود.

او در گفت وگو با TechCrunch می گوید: “درک و استفاده از این مزایا برای کارکنان دشوار است وقتی که هزاران اصطلاحات قانونی و تعداد زیادی اصطلاحات اصطلاحاتی وجود دارد.” “آنها نمی دانند از کدام کارت استفاده کنند ، عمدتا به این دلیل که چندین کارت به دلیل رشد صنعت از طریق تلفیق وجود داشته است. من به دنبال جایگزین بهتری بودم و نتوانستم آن را پیدا کنم. “

داشبورد مزایای هدایت شده توسط مصرف کننده را بالا ببرید

داشبورد مزایای هدایت شده توسط مصرف کننده را بالا ببرید. اعتبار تصویر: بالا بردن

این شرکت مستقر در دنور روز دوشنبه از حالت مخفی کاری خارج شد. پلتفرم آن کارکنان را قادر می سازد تا مزایای قبل از مالیات خود را از طریق یک داشبورد وب و تلفن همراه مشاهده ، برنامه ریزی و مدیریت کنند. همچنین یک کارت بدون تماس برای همه مزایا وجود دارد ، و مطالبات فوراً پردازش می شود و بازپرداخت آن در عرض چند دقیقه انجام می شود. از طرف کارفرما ، آنها می توانند پیشنهاد خود را با الگوهای استاندارد برای بسیاری از برنامه های رایج سفارشی کنند و سپس طرح را برای بازار یا طرح خاص خود پیکربندی کنند.

تا به امروز ، این شرکت 15 میلیون دلار در مجموع بودجه جمع آوری کرده است ، 12 میلیون دلار آن سرمایه جدیدی از بودجه سری A است که توسط Greycroft و Norwest Venture Partners رهبری می شود ، با مشارکت سرمایه گذار موجود Bowery Capital. Elevate قصد دارد سرمایه های جدید را در زمینه فروش ، تداوم نوآوری در محصولات و استخدام استعدادهای اضافی برای تیم های اجرایی و خدماتی آن به کار گیرد.

کاسگری گفت که هنوز برای بحث در مورد معیارهای رشد زود است ، اما گفت که این شرکت یک سال صرف ساخت محصول کرده و اکنون اولین مجموعه مشتریان خود را دارد. در سه ماهه اول به چند شریک توزیع عرضه می شود که به 900 کارفرما دسترسی Elevate را می دهد.

در همین حال ، الی ویلر ، شریک در Greycroft ، سرمایه گذاری زیادی در زمینه مراقبت های بهداشتی دیجیتالی انجام داده و گفت که مانند سایر زمینه هایی که مصرف کنندگان را تحت تاثیر قرار می دهد ، کارکنان منتظر یک پلت فرم منطقی هستند ، مانند سایر محصولات آسان است و به آنها انعطاف پذیری می دهد. راهی که می توانند از آن استفاده کنند

او گفت که کارفرمایان به جای اعطای 150 دلار به یک سالن بدنسازی خاص ، به سمت مزایایی مانند مبلغ یکجا می روند که می تواند به دلخواه کارمند اختصاص یابد: برخی برای حمل و نقل ، برخی برای مراقبت از کودکان یا برخی برای مراقبت های بهداشتی.

او معتقد است که Elevate با دانش و تخصص عمیق وارد بازار می شود. بنیانگذاران همچنین در حال ساخت محصول “برای جهان مدرن” هستند که در مورد نیازها و خواسته ها فرضیات ایجاد نمی کند ، بلکه انعطاف پذیری را برای کارفرمایان و کارکنان در تصمیم گیری ایجاد می کند.

ویلر افزود: “آنها همه بازیکنان را می شناسند و به بازار نمی آیند ، آنها می دانند که چیست.” آنها می دانند چگونه می توانند پیروز شوند و با شتاب شروع می کنند. “