Energize Ventures 330 میلیون دلار برای تامین انرژی ، تحرک و فناوری مقاوم در برابر آب و هوا جمع آوری می کند – TechCrunch

Energize Ventures ، یک صندوق سرمایه گذاری اولیه و در مرحله رشد ، بسته شدن دومین صندوق خود را با مجموع تعهدات سرمایه ای 330 میلیون دلار اعلام کرده است. صندوق II برای کمک به مقیاس بندی و تجاری سازی نرم افزار در زمینه انرژی های تجدیدپذیر ، تحرک ، امنیت سایبری ، ذخیره سازی باتری ، زیرساخت های حیاتی و انعطاف پذیری آب و هوا استفاده می شود.

این صندوق که دقیقاً دو برابر آن چیزی است که Energize برای اولین صندوق خود جمع آوری کرده است ، توسط سرمایه گذاران مهمی مانند Invenergy ، CDPQ ، SE Ventures ، GE Renewable Energy و Hannon Armstrong پشتیبانی می شود. Credit Suisse ، Xcel Energy ، American Electric Power و Equinor Ventures نیز شرکت کردند.

جان تاف ، شریک مدیریت Energize Ventures ، در بیانیه ای گفت: “از زمانی که ما پنج سال پیش اولین بار Energize را راه اندازی کردیم ، شاهد آن بودیم که بخش های انرژی و صنایع دچار تحول دیجیتالی عظیمی شده اند.” “گذار به سوی آینده ای تجدید پذیر و پایدار از همه انتظارات فراتر رفته است و شرکت کنندگان در بازار در حال دیجیتالی کردن عملیات برای رسیدگی به این مقیاس جدید و نوظهور هستند.”

تا به امروز ، Energize سرمایه از صندوق دوم را در سه سرمایه گذاری ، از جمله نرم افزار تجزیه و تحلیل باتری پیش بینی مستقر در مونیخ ، TWAICE ، کلمبوس ، شرکت دستگاه IoT مستقر در اوهایو ، Finite State و شرکت امنیت زیرساخت های حیاتی Urbint مستقر در نیویورک ، بنا به گفته این شرکت ، سرمایه گذاری کرده است.

صندوق II 15 یا بیشتر استارتاپ های دیجیتالی را در مراحل اولیه مورد هدف قرار می دهد که دورهای سری A ، B یا C را در بخش های انرژی و صنعت پایدار افزایش می دهند. به طور معمول ، Energize Ventures حدود 10 تا 20 میلیون دلار سرمایه گذاری می کند و ترجیح می دهد دور بعدی را رهبری کند.

اولین دور این شرکت در 14 شرکت مبتنی بر نرم افزار ، از جمله راه حل شارژ EV Volta ، راه اندازی ابر سریع Fast Radius و شرکت نرم افزاری خورشیدی Aurora Solar ، سرمایه گذاری کرد.

سخنگوی این شرکت به TechCrunch گفت: “Energize منحصراً در راه حل های دیجیتال سرمایه گذاری می کند.” “این بدان معناست که هیچ سخت افزاری وجود ندارد ، هیچ عکس ماه که نیاز به مقدار ناچیزی از capex دارد تا از زمین خارج شود – فقط فناوری در لایه نرم افزار در مرحله تجاری سازی است. بخشی از آن ناشی از استراتژی سرمایه گذاری شرکت است. تیم برای شناسایی چالش های پیش روی بخش ها امروز از LP های خود (از جمله شرکت های معروف مانند GE و اشنایدر) استفاده می کند و سپس راه حل هایی را پیدا می کند که بر موانع کربن زدایی غلبه می کند. “