Epic Games از اپل می خواهد که Fortnite را در کره جنوبی پس از وضع قانون جدید – TechCrunch – بازگرداند

Epic Games از اپل خواسته است تا به حساب توسعه دهندگان Fortnite خود در کره جنوبی بپیوندد زیرا سازنده بازی آمریکایی قصد دارد Fortnite را در iOS در کره جنوبی مجدداً عرضه کند و پرداخت های Epic و Apple را در کنار هم ارائه دهد ، در توییتی در 10 سپتامبر گفت.

این درخواست پس از تصویب لایحه ای مبنی بر قانون تجارت تجاری مخابراتی در اواخر ماه آگوست صورت می گیرد که اپل و دیگر غول های فناوری را مجبور می کند توسعه دهندگان از سیستم های پرداخت شخص ثالث خود استفاده کنند.

با توجه به حساب رسمی توییتر Fortnite ، “Epic قصد دارد Fortnite را مجدداً در iOS در کره عرضه کند که هم پرداخت Epic و هم پرداخت Apple را در کنار هم مطابق با قانون جدید کره ارائه می دهد.”

“همانطور که در همه جا گفته ایم ، اگر Epic به بازی با قوانین مشابه بازی کند ، از بازگشت Epic به App Store استقبال می کنیم. سخنگوی اپل گفت که Epic به نقض قرارداد اعتراف کرده است و در حال حاضر ، هیچ دلیل قانونی برای بازگرداندن حساب توسعه دهندگان آنها وجود ندارد.

اپل همچنین باید با رعایت دستورالعمل های بازبینی App Store اپل در مورد همه برنامه ها موافقت کند ، اما Epic به طور مداوم از دستورالعمل ها پیروی نمی کند و درخواست آنها از اپل هیچ تغییری در موقعیت Epic نشان نمی دهد.

حتی اگر قانون کره جنوبی ، که هنوز م effectiveثر نیست ، در این کشور به قانون تبدیل شود ، هیچگونه تعهدی به اپل نخواهد داد که هرگونه برنامه حساب برنامه توسعه دهنده را تأیید کند ، که شامل هرگونه درخواست بازگرداندن حساب برنامه توسعه دهنده است که قبل از آن خاتمه یافته است. بر اساس بیانیه اپل ، تاریخ شروع به کار این قانون است.

در آگوست 2020 ، اپل پس از معرفی اپلیکیشن سیستم پرداخت مستقیم در Fortnite که نیاز خرید اپلیکیشن اپل را نقض می کرد ، Fortnite را از App Store خارج کرد. این دو شرکت بر سر سیستم پرداخت Apple Store با یک مناقشه حقوقی درگیر شده اند.

اپل سیاست برنامه خود را تغییر می دهد تا توسعه دهندگان به وب سایت های خارجی پیوند دهند و همچنین با ژاپن به توافق رسیده است که به توسعه دهندگان برنامه های “خواننده” اجازه می دهد به وب سایت های خود پیوند دهند.

سخنگوی Epic Games فوراً به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.