EverAfter 13 میلیون دلار بسته است تا به شرکت ها کمک کند تا با مشتریان خود در غروب آفتاب حرکت کنند – TechCrunch

EverAfter برای ادامه توسعه 137000000 دلاری سرمایه خود برای توسعه ابزار بدون کد خود برای مواجهه با مشتری که به کارگیری و حفظ خدمات را ساده تر می کند و به مشتریان تجاری-تجاری امکان می دهد تا درگاه های شخصی مشتریان را در هر محصولی تعبیه کنند.

این شرکت مستقر در تل آویو در سال 2020 توسط نوآ دانون و تل شمش تاسیس شد. مدیرعامل دانون ، که از سابقه مدیریت پروژه است ، گفت که آنها بین کاربر و تجربه محصول گسست مشاهده کردند.

دانون به TechCrunch می گوید که نام شرکت EverAfter از این مفهوم گرفته شده است که در شرکت های SaaS ، شخصی باید مسئول “EverAfter” با مشتریان باشد ، حتی اگر رابطه آنها تغییر کند.

تیم های موفقیت مشتری از طریق پلتفرم بدون کد خود می توانند در چند هفته یک وب سایت با استفاده از ویدجت های drop-and drag مانند مطالب آموزشی ، جدول زمانی ، مدیریت وظایف و خلاصه جلسات بسازند و سپس آنچه را که هر کاربر می بیند پیکربندی کنند. سپس یک قطعه کد وجود دارد که در محصول جاسازی شده است.

EverAfter همچنین با مدیریت ارتباط با مشتری ، مدیریت پروژه و ابزارهای بلیط سرویس ادغام می شود ، در حالی که Salesforce و HubSpot را مستقیماً از طریق یک رابط به روز می کند.

دانون می گوید: “مثل این است که مشتری یک قطعه املاک در داخل محصول دارد.”

TLV Partners و Vertex Ventures رهبری دور را بر عهده داشتند و سرمایه گذاران فرشته بنی اشنایدر ، زوهار گیلون و آمیت گیلون به آنها ملحق شدند.

یانای اورون ، شریک اصلی Vertex Ventures ، می گوید که می بیند شرکت های برتر در نژاد سعی می کنند به تنهایی مشتریان خود را حل کرده یا روند روابط را بهبود بخشند و شکست می خورند ، که این خود پیچیدگی مشکل را نشان می دهد.

وی افزود: استارتاپ های موجود در این فضا آنلاین می شوند و پول جمع آوری می کنند ، اما با EverAfter ، آنها نه تنها با قرار دادن داشبورد روی محصول خود ، بلکه با قابلیت مدیریت هزاران مشتری با استفاده از محصول ، خود را متمایز می کنند.

اورون می گوید: “من در چند سال گذشته فضای موفقیت مشتری را ردیابی کرده ام و این یک زمینه رو به رشد با کمترین ابزار پیچیده است.” “در طول COVID ، شرکت ها متوجه شدند که حفظ مشتریان راحت تر از جذب مشتریان جدید است. همه ما به سلف سرویس بیشتر عادت کرده ایم و می خواهیم خودمان پاسخ را دریافت کنیم ، و مشتریان یکسان هستند. همچنین شرکت ها با خیال راحت تری به مشتریان اجازه می دهند کارها را به تنهایی توسعه دهند و از بخش تحقیق و توسعه برای انجام کارهای دیگر خارج شوند. “

مشتریان شامل Taboola ، AppsFlyer و Verbit هستند ، و Verbit گزارش می دهد که مدیران موفقیت شرکت خود 10 ساعت در هفته در مدیریت ارتباطات جاری مشتریان با استفاده از EverAfter صرفه جویی می کنند. این در حالی است که CallMiner گزارش می دهد که افزایش ناخواسته مشتریان تنها در ایالات متحده 35.3 میلیارد دلار برای شرکت ها هزینه دارد.

EverAfter هم موفقیت مشتری و هم نرم افزار مدیریت شریک را ارائه می دهد و مشتریان می توانند یک سرویس یا کیت ها و الگوهای لمس بالا برای سلف سرویس را انتخاب کنند.

بودجه جدید این شرکت را قادر می سازد تا بر ادغام و توسعه در موارد استفاده بیشتر تمرکز کند. از زمان تاسیس ، EverAfter به 20 کارمند و 30 مشتری افزایش یافته است. بنیانگذاران همچنین می خواهند از داده هایی که جمع آوری می کنند در مورد آنچه برای هر مشتری کار می کند و کار نمی کند استفاده کنند.

دانون می گوید: “بسیاری از چیزهای جالب بین شرکت ها و مشتریان اتفاق می افتد ، از پردازش گرفته تا بررسی های تجاری ، و ما قصد داریم آنها را گسترش دهیم.” “ما می خواهیم اولین چیزی باشیم که شرکت ها در محصول خود قرار می دهند تا رابطه بین مشتریان و تیم ها و مدیران موفقیت مشتری را دریابند.”