Folk به شما کمک می کند تا مخاطبین خود را با تیم خود به اشتراک بگذارید – TechCrunch

Folk یک ابزار بهره وری جدید است که توسط استودیوی راه اندازی اروپایی eFounders راه اندازی شده است. و این استارتاپ فقط 3.3 میلیون دلار بودجه به رهبری Accel با گروه بزرگی از فرشتگان تجاری جمع آوری کرد.

وقتی به مدیریت ارتباطات و روابط در محیط حرفه ای فکر می کنید ، ممکن است فکر کنید که شرکت ها این مشکل را قبلاً حل کرده اند. مجموعه کاملی از محصولات و شرکت ها در اطراف این ایده با CRM ظاهر شده اند. سیستم عامل های CRM محبوب شامل Salesforce و HubSpot است و مطمئن هستم که تیم فروش شما CRM آنها را دوست دارد.

اما CRM دقیقاً به چه معناست؟ مدیریت ارتباط با مشتری. اگر برای تیمی کار می کنید که فاقد آن است مشتریان، سپس CRM ها مناسب ترین ابزار نیستند. به عنوان مثال ، تیم های روابط عمومی با روزنامه نگاران ، تیم های لجستیک با تامین کنندگان ، تیم رویدادها با انواع مختلف شرکا و غیره کار می کنند.

فولک می خواهد ابزار مدیریت روابط برای بقیه شرکت باشد. به احتمال زیاد آن تیم ها از CRM استفاده نمی کنند. در عوض ، آنها اغلب به صفحات گسترده مشترک تکیه می کنند یا اطلاعات محرمانه باقی می مانند.

این شرکت حتی در تلاش است تا به این دسته جدید از ابزارهای ارتباطی نامی بدهد و فراخوانی xRM برای مدیر روابط گسترده است. Thibaud Elziere ، مدیرعامل Folk در بیانیه ای گفت: “در xRM ، ‘x’ برای هرکسی است: شما می توانید از آن نه تنها برای مدیریت مشتریان بلکه برای روزنامه نگاران ، تامین کنندگان ، شرکا استفاده کنید.”

اعتبار تصویر: مردم

از نظر بصری ، Folk شبیه صفحه گسترده است. می توانید ستون هایی با اطلاعات خاص اضافه کنید. همچنین می توانید پیشرفت خود را در پروژه با برچسب ها دنبال کنید. مانند Airtable ، Folk به شما امکان می دهد نمای خود را فیلتر کنید ، داده ها را مرتب کنید و جدول را به روش های مختلف مرتب کنید.

وقتی روی یک مخاطب کلیک می کنید ، یک صفحه تماس اختصاصی باز می کنید. به شما امکان می دهد داده ها را راحت تر تغییر دهید و اطلاعات بیشتری را مشاهده کنید. به طور خاص ، می توانید نظرات را اضافه کنید ، مخاطبین را به همکاران خود اختصاص دهید و تعاملات با این مخاطبین را مشاهده کنید.

اعتبار تصویر: مردم

لازم نیست جلسات را در Folk وارد کنید یا مکالمات ایمیل را در سرویس کپی و جایگذاری کنید. Folk به طور خودکار داده ها را از حساب های Gmail و Google Calendar شما بیرون می آورد. به این ترتیب ، کل تیم می تواند ببیند که آیا کسی در تماس نزدیک تری با شریک خود است یا خیر. شما می توانید برخی از مخاطبین را با بقیه اعضای تیم به اشتراک بگذارید اما مخاطبین شخصی خود را برای خود نگه دارید.

علاوه بر Accel ، 35 سرمایه گذار که تمایل دارند در شرکت های خود اپراتور باشند نیز شرکت می کنند. این گروه بزرگی از سرمایه گذاران است و می توانید جدول این سرمایه گذاران را در انتهای پست مشاهده کنید.

همچنین شایان ذکر است که Thibaud Elziere ، مدیرعامل Folk ، همچنین یکی از بنیانگذاران eFounders استودیوی استارتاپی است که در آن برخی از ابزارهای SaaS محبوب مانند Front ، Aircall و Spendesk شروع به کار کردند. و من مطمئن هستم که او دارای شبکه گسترده ای از مخاطبین در Folk است که می تواند از آن برای تبدیل Folk به موفقیت تجاری استفاده کند.

لیست فرشتگان تجاری شرکت کننده در دور بذر فولک