Found با 32 میلیون دلار بودجه از مخفی کاری خارج می شود ، مدیر سابق Bumble به عنوان مدیرعامل جدید آن – TechCrunch

پیدا شد ، یک استارتاپ با تمرکز بر مدیریت مراقبت از وزن ، امروز با 32 میلیون دلار بودجه از مخفی کاری بیرون می آید و اخباری مبنی بر اینکه سارا جونز سیمر ، مدیر سابق Bumble را به عنوان مدیر اجرایی جدید منصوب کرده است.

مستقر در آستین پیدا شد در انکوبه شد اتمی، یک استودیوی سرمایه گذاری مستقر در سانفرانسیسکو در بهار 2020. در اوایل سال جاری ، 24 میلیون دلار در دور A سری به سرپرستی GV (قبلاً Google Ventures) و Atomic با مشارکت Define Ventures جمع آوری کرد. و در طول سال گذشته ، مبلغ 8 میلیون دلار بودجه بذری که قبلاً اعلام نشده بود ، جمع آوری کرد ، که عمدتاً از Atomic علاوه بر Define Ventures بود.

جک آبراهام ، یکی از بنیانگذاران Found و شریک مدیریت Atomic ، گفت که این استارتاپ برای حل مسئله “چالش برانگیز” مراقبت از وزن در حالی که از راه دور از سلامت استفاده می شود ، ساخته شده است. (ابراهیم همچنین یکی از بنیانگذاران او و او ، یک سرویس از راه دور برای سلامتی و مراقبت است.)

با توجه به اینکه بیش از 70 درصد از افراد دارای اضافه وزن یا چاقی هستند و این تعداد به طرز نگران کننده ای افزایش می یابد ، ما نیاز به یک رویکرد شخصی و مبتنی بر علم برای کمک به خم شدن منحنی را دیدیم. ”

ابراهیم افزود ، در حالی که راه حل های خاصی برای یک دارو یا درمان خاص وجود دارد ، Found در تلاش برای ارائه “یک راه حل جامع ، مناسب و مبتنی بر دقت برای کمک به افرادی که به دنبال کاهش وزن هستند” آغاز شد.

به طور جامع ، منظور او این است که این استارتاپ از “ده ها” دارو ، مکمل ، برنامه رژیم غذایی ، برنامه های ورزشی و برنامه های مربیگری برای کمک به اعضای خود در دستیابی به وزن شخصی و اهداف سلامتی استفاده می کند.

به گفته یکی از بنیانگذاران و COO Swathy Prithivi ، که پیش از استخدام جونز سیمر در اوایل ماه جاری به عنوان مدیر عامل موقت شرکت خدمت کرده بود ، از زمان راه اندازی آن در سال 2020 ، Found به “ده ها هزار” عضو کمک کرد تا بیش از 200،000 پوند از دست بدهند. در حال حاضر در 31 ایالت با هزینه “متوسط” 100 دلار در ماه با انواع برنامه ها در دسترس است.

او به TechCrunch گفت: “بسیاری از مواردی که باعث ایجاد این موضوع شد این بود که چاقی یک بیماری است ، نه یک تصمیم ، و زمان آن رسیده است که مراقبت از وزن را مدرن کنیم تا چاقی مانند یک بیماری درمان شود و نه یک تصمیم.”

وزن ، ادامه داد Prithivi ، به عنوان یک دسته “عمیقا انگ” است.

او می گوید: “به همه ما گفته شده است که کمتر غذا بخورید و بیشتر حرکت کنید ، و از این رو به دلیل کمبود اراده خود شرمنده می شویم وقتی موفقیتی نمی بینیم ،” اما وقتی 50 درصد از ایالات متحده آمریکا به موفقیت برسد بسیار اندک است. در رژیم های غذایی اما تنها 5 درصد وزن خود را کاهش می دهند. و این علیرغم چندین دهه تحقیق است که به ما نشان می دهد کاهش وزن و حفظ آن چیزی بیشتر از رژیم غذایی و ورزش کردن نیست. ”

به گفته او ، هدف این است که به افراد کمک کند تا بیشتر بر مثبت اندیشی و آنچه می توانند پیدا کنند تمرکز کنند – مانند اینکه بتوانند 5K را به پایان برسانند یا با نوه های خود همگام شوند یا اعتماد به نفس جدیدی پیدا کنند – در طول سفر مدیریت وزن خود. و این کار را با ترکیب توصیه های پزشکان ، جامعه ای که مراحل مشابه را طی می کنند و “مداخلات تجویز شده” در صورت لزوم ، انجام می دهد. هدف این شرکت یک رویکرد جامع ، شخصی و یکپارچه است که شامل پرداختن به خواب ، تغذیه “آگاهانه” ، حرکت ، استرس و بیولوژی فرد است.

جونز سیمر از Bumble به Find می آید ، جایی که اساساً در آنجا حضور دارد منجر به عرضه عمومی اولیه آن شرکت شد. در طی این روند ، او با سرطان سینه مرحله 3 مبارزه می کرد-پیش نویس S-1 را از روی صندلی شیمی درمانی انجام می داد و صبح هنگام ماستکتومی مضاعف خود را به هیئت مدیره می فرستاد.

انتقال به Found از شرکتی که او از ابتدای تاسیس آن در آپارتمان دو خوابه کار می کرد ، تا حد زیادی شخصی بود که ناشی از تجربه او در مبارزه با سرطان بود. او همچنین به مأموریت این شرکت برای مبارزه با انگ در مورد چاقی و کاهش وزن علاقه مند شد ، همانطور که بامبل در رابطه با دوستیابی آنلاین با انگ ها مبارزه کرد.

“من جونز سیمر گفت ، خیلی زود پس از IPO و پس از یک سال طاقت فرسا درمانی که فکر می کنم شبیه به آن بود ، بهبود یافت. “همه اینها واقعاً باعث می شود در مورد چگونگی گذراندن روزهای خود و آنچه برای شما مهم است فکر کنید.”

بنابراین علی رغم احترام عمیقی که برای مدیرعامل و بنیانگذار بمبل ، ویتنی ولف هرد ، و عشق به شرکت و تیم داشت ، جونز سیمر در اوایل سال جاری بمبل را ترک کرد زیرا می خواست روی خود شرط بندی کند.

وی گفت: “در مرحله ای از مبارزه من با سرطان ، پزشک من یک جدول زمانی به من داد که باعث شد دوباره در مورد اینکه آیا یک عمر برای دستیابی به اهداف شخصی و حرفه ای ام وقت دارم ، تجدید نظر کنم.” “پیش آگهی من اکنون بهتر به نظر می رسد ، اما دیدگاه من برای همیشه تغییر کرده است.”

علاوه بر این ، او می گوید ، او از ساختن غافل شده بود و می خواست به مرحله قبلی بازگردد.

جونز سیمر به TechCrunch گفت: “من می خواستم فرصتی برای ادغام درسهایی که در Bumble آموختم و واقعاً به ساختن چیز دیگری فکر کنم که فرصت مشابهی برای تأثیر داشته باشد و بتواند زندگی مردم را تحت تأثیر قرار دهد.”

امروزه فاند دارای 130 کارمند از جمله کادر مربیگری خود است و بخش بزرگی از سرمایه آن به منظور افزایش تعداد سرپرستان اختصاص می یابد. این شرکت همچنین امروز اعلام کرد که الکساندر لینارس را به عنوان مدیر ارشد محصول جدید خود معرفی کرده است. لینارس قبلاً به عنوان معاون محصول در Headspace خدمت می کرد ، جایی که او بر محصول و رشد برنامه نظارت داشت ، که امروزه به 70 میلیون نفر خدمات ارائه می دهد.

شریک GV فردریک دام، که همچنین در مواردی مانند Pill Club و Kindbody سرمایه گذاری کرده است ، به عنوان بخشی از سری A به هیئت مدیره Found پیوست.

او گفت که از Found پشتیبانی می کند زیرا ماموریت آن برای او طنین انداز شده است.

Dame از طریق ایمیل نوشت: “Found یک رویکرد جدید برای کمک به افراد در کاهش وزن دارد و مدل کلینیک وزن را به صورت آنلاین با مربیگری شخصی و مبتنی بر شواهد طراحی می کند که برای بهبود نتایج بیمار طراحی شده است.”

همچنین ، Dame و پریتیوی از سال 2012 تا 2016 در Uber همکاری نزدیکی داشت.

دم می گوید: “من همیشه تمرکز و فداکاری او را برای تعالی عملی تحسین می کردم.”

او معتقد است که یافت شده از دو جهت کلیدی منحصر به فرد است. برای اولین بار ، تنوع ابزار آن ، که شامل داروهای متناسب با نیازهای فرد ، پشتیبانی مربیگری و اجتماع است. و دوم ، رویکرد آن به انگ و تلاش برای تغییر روایت در مورد مدیریت وزن.

Dame به TechCrunch گفت: “این یکپارچه ترین پلتفرم است و متناسب با نیازهای شما است.” “و ، Found دسترسی به مراقبت را آسان و راحت می کند ، در حالی که بر مثبت بودن بدن و پذیرش خود تأکید می کند.”