Front ویژگی های مشتری مداری را با یکپارچه سازی عمیق تر CRM-TechCrunch معرفی می کند

پلت فرم ارتباط با مشتریان Front امروز رویدادی را برای معرفی سه ویژگی جدید برگزار می کند. این ویژگی های جدید بر نشان دادن اطلاعات بیشتر در مورد مشتریان شما از طریق رابط کاربری Front متمرکز است.

اگر با Front آشنا نیستید ، این شرکت به عنوان یک محصول صندوق ورودی ایمیل مشترک شروع به کار کرد تا بتوانید به صورت تیمی با ایمیل های دریافتی تعامل داشته باشید. به عنوان مثال ، اگر شرکت شما از لیست های ایمیل مانند [email protected] ، [email protected] یا [email protected] استفاده می کند ، چندین عضو تیم می توانند ایمیل های دریافتی را در Front مشاهده کنند.

قبل از پاسخگویی ، می توانید مکالمات را با اختصاص دادن آنها به اعضای تیم خاص ، محاوره فعلی را در قسمت نظرات مورد بحث قرار دهید یا پیش نویس ایمیل خود را قبل از ارسال نشان دهید.

با گذشت زمان ، Front برای ادغام کانالهای ارتباطی بیشتر تکامل یافته است. اکنون می توانید از Front برای مکالمات پیامکی ، چت زنده در وب سایت خود با مشتریان خود ، پیام های فیس بوک و غیره استفاده کنید. این شرکت همچنین محصول خود را با ویژگی های قدرتمندتری اصلاح کرده است.

به عنوان مثال ، می توانید قوانینی را تنظیم کنید که گردش کار خود را با قوانین ساده “اگر این باشد آن وقت” ساده کنید. این یک روش خوب برای گسترش کار در چندین عضو تیم است و مطمئن شوید که شخص مناسب پیام دریافتی را در اسرع وقت مشاهده می کند.

امروزه این شرکت ویژگی هایی را به نمایش می گذارد که مخصوصاً برای تیم هایی که با مشتریان بزرگتر تعامل دارند ، مانند تیم های فروش ، پشتیبانی و موفقیت مشتری مفید خواهد بود. اول ، کاربران Front می توانند در مورد مشتریانی که با آنها در ارتباط هستند مستقیماً از صندوق ورودی خود اطلاعات بیشتری کسب کنند.

اگر تیم با چندین نفر که برای مشتری شما کار می کنند تعامل داشته باشد ، صفحه بازخوانی شده بهتر کار می کند. به جای مشاهده مکالمات گذشته با شخص خاصی ، می توانید مکالمات گذشته را با همه افرادی که برای این مشتری کار می کنند مشاهده کنید.

Front قبلاً با CRM شما مانند Salesforce یا HubSpot ادغام شده است. اکنون می توانید به راحتی داده ها را به پنل زمینه بکشید. می توانید نام صاحب حساب ، بخش مشتری و تعهد SLA (توافق سطح خدمات) با این مشتری را مشاهده کنید.

اعتبار تصویر: جلو

دوم ، Front قابلیت های جدیدی را برای ویژگی مسیریابی خودکار با ادغام عمیق تر با CRM شما اضافه می کند. به عنوان مثال ، می توانید نام مالک حساب را در CRM خود بیابید و ایمیل های دریافتی را مستقیماً به صاحب حساب اختصاص دهید.

اگر مالک حساب در Salesforce تغییر کند ، قوانین به طور خودکار در Front به روز می شوند. همچنین در صورت دریافت پیام از مشتری مهم ، می توانید داده های درآمد سالانه را از CRM دریافت کرده و یک برچسب VIP تعیین کنید.

اعتبار تصویر: جلو

سرانجام ، Front به زودی صفحات تجزیه و تحلیل را ارتقا می دهد. به عنوان مثال ، می توانید عملکرد تیم را برای یک حساب خاص پیگیری کرده و آن را با SLA مقایسه کنید.

این به روزرسانی ها Front را به عنوان ابزاری که برای مشتریان بزرگتر با قراردادهای گران قیمت B2B بهتر کار می کند ، قرار می دهند. مشتریان فعلی Front عبارتند از Shopify ، Dropbox ، Flexport ، Checkout.com ، Lydia و Airbnb.

اعتبار تصویر: جلو