Generation Prime راه اندازی شد تا خدمات باروری را در آسیا در دسترس تر کند

Generation Prime، استارت‌آپی که می‌خواهد IVF و سایر خدمات باروری را برای بیماران در آسیا قابل دسترس‌تر کند، دو کلینیک اول خود را در بانکوک و کوالالامپور راه‌اندازی می‌کند. این شرکت همچنین اعلام کرد که سرمایه اولیه به رهبری Recharge Capital که آن را با مشارکت Thiel Capital، Shamrock Holdings، وسیله نقلیه سرمایه گذاری خانواده دیزنی و Blue Lion Global، انکوبه کرده است.

Generation Prime خود را به عنوان اولین “کلینیک خدمات بهداشتی IVF کامل و حلقه بسته” در آسیای جنوب شرقی توصیف می کند، به این معنی که خدمات IVF از طریق کانال های دیجیتال و فیزیکی، با شروع مشاوره اولیه و شامل فریز کردن تخمک و اسپرم، تشخیص، ارائه خواهد شد. ، آزمایش، IVF و رحم جایگزین. این کلینیک ها انتظار دارند برای خدمات باروری هم به بیمارانی که در محلی زندگی می کنند و هم به افرادی که از کشورهای دیگر مانند چین سفر می کنند خدمات ارائه دهند.

طی سه سال آینده، Generation Prime قصد دارد در مجموع 15 کلینیک در تایلند، مالزی و سنگاپور افتتاح کند. لورین گو، شریک موسس در ریچارج کپیتال، گفت که این شرکت Generation Prime را انکوبه کرد زیرا مردم آسیا به گزینه‌ها و انعطاف‌پذیری برای تنظیم خانواده می‌خواهند، اما اغلب به خدمات باروری در کشورهایی که در آن زندگی می‌کنند دسترسی ندارند.

Generation Prime راه اندازی شد تا خدمات باروری را در آسیا در دسترس تر کند

شریک موسس ریچارج کپیتال لورین گو

او گفت: «در سراسر آسیا و آسیای جنوب شرقی، ساختارهای قانونی مختلف صنعت بسیار پراکنده ایجاد کرده است. وی افزود که مطالعات نشان می دهد تا سال 2045، نزدیک به نیمی از زوج ها برای تشکیل خانواده خود از IVF استفاده کنند. با وجود این نشانگرها، شرایط سلامت زنان در سال 2020 تنها 1 درصد از بودجه تحقیقات دارویی را تشکیل می‌داد.

Generation Prime انتظار دارد که حدود 70٪ از مشتریان خود را گردشگران پزشکی از چین و 30٪ را بیماران محلی تشکیل دهند. گو گفت: “این به این دلیل نیست که بیماران محلی به طور فعال از خدمات IVF استفاده نمی کنند، بلکه عمدتا به دلیل جمعیت زیاد چین و تقاضاهای برآورده نشده در این کشور است.” علاوه بر این، چین بسیاری از روش‌های IVF را که در حال حاضر برای بیمارانی که به دنبال خدمات تنظیم خانواده قوی‌تر هستند، اجازه نمی‌دهد و در نتیجه، تعداد زیادی از بیماران به بازار آسیای جنوب شرقی سوق داده شده‌اند.