Hash برزیل 40 میلیون دلار در یک دور تحت رهبری QED و Kaszek برای نرم افزار پرداخت برچسب سفید خود جمع آوری می کند-TechCrunch

هش، fintech زیرساخت پرداخت ، امروز اعلام کرد که 40 میلیون دلار در دور سرمایه C سری که توسط QED Investors و Kaszek هدایت می شود ، جمع آوری کرده است.

این افزایش تنها شش ماه پس از آن استارتاپ برزیلی 15 میلیون دلار برای تامین مالی سری B به رهبری اسکندریه ، ویرجینیا QED جمع آوری کرد و مجموع سرمایه خود را از ابتدای سال 2017 به تقریبا 59 میلیون دلار رساند. Endeavour Scale-Up Ventures نیز پول زیادی را به جریان انداخت.

هش زیرساخت های پرداخت “تمام به انتها” را برای شرکت های غیر مالی B2B که به دنبال ارائه خدمات بانکی هستند ارائه می دهد- از نرم افزارهای نقطه فروش (POS) و برنامه های تلفن همراه تا داشبورد و پرداخت ها. آن نرم افزار برچسب سفید خدمات پرداخت سفارشی را ایجاد می کند و بر شرکت های B2B با زنجیره های مشتری و شرکای بزرگ تمرکز می کند.

مهندس João Miranda ، موسس و مدیر عامل Hash ، گفت که از آخرین افزایش شرکت ، تعداد معاملات خود را 6 برابر افزایش داده و تعداد مشتریان خود را به 16 برابر در سال گذشته افزایش داده است. Hash شاهد افزایش 10 برابری معاملات POS بوده است و میراندا پیش بینی می کند که این مبلغ تا پایان سال 275 میلیون دلار در حجم کل پرداخت ها خواهد بود.

ماموریت خودخوانده این شرکت “تمرکززدایی” خدمات مالی با تأکید بر SME ها است.

وی گفت: “ما زیرساخت های مالی را برای شرکت های B2B فراهم می کنیم تا راه حل های پرداخت را در اکوسیستم های سفارشی خود جاسازی کنند.” با این کار ، این شرکت ها راه حل های بهتر و رقابتی تری برای SMB ها در داخل اکوسیستم خود ارائه می دهند. “

16 مشتری مستقیم Hash از زیرساخت های آن برای ارائه خدمات مالی به مشتریان خود که SME هستند استفاده می کنند. در حال حاضر ، بیش از 16000 شرکت کوچک و متوسط ​​از نرم افزار آن استفاده می کنند.

به گفته میراندا ، Hash با هدف ارائه یک زیرساخت خدمات پرداخت “کامل” با هدف کمک به تأمین منبع جدید درآمد برای مشاغل.

وی به TechCrunch گفت: “ما درک می کنیم که هر بخش ، هر اکوسیستم در بازار ، ویژگی ها و نیازهای خاص خود را دارد.” “به همین دلیل است که ما از فناوری اختصاصی استفاده می کنیم ، قادر به سازگاری با عمود های مختلف بازار است.”

هش

مدیر عامل و بنیانگذار هاش João Miranda/Paulo Vitale © همه حقوق محفوظ است

این استارتاپ قصد دارد از سرمایه جدید خود برای رشد “بیشتر” در بازارهایی که قبلاً در آن حضور دارد ، چه از نظر جغرافیایی و چه بر اساس بخش ، استفاده کند. امروزه هاش فقط در برزیل فعالیت می کند. میراندا گفت ، هدف آن گسترش در “کل قلمرو ملی ، که وسیع است و پتانسیل رشد بالایی دارد” است.

در خط پایین ، می خواهد خدمات مالی بیشتری را در کنار حجم پرداخت های خود مانند اعتبار ، وام و زیرساخت های صدور کارت فعال کند. هش همچنین به عنوان اکثر استارتاپ هایی که بودجه خود را جمع آوری کرده اند ، قصد دارد استخدام بیشتری انجام دهد. این تعداد در حال حاضر به 170 نفر در مقایسه با 74 سال قبل رسیده است. هدف آن این است که تا پایان سال 190 کارمند داشته باشد.

سانتیاگو فوساتی ، شریک در Kaszek ، معتقد است که Hash “قادر به حل چندین درد” در صنعت است در حالی که هنوز “ارزش واقعی” را به تجارت مشتریان خود می افزاید.

وی افزود: “هش در راه است تا نقش مهمی در صنعت پرداخت ایفا کند و به مرجعی در آمریکای لاتین تبدیل شود.”

مایک پاکر ، شریک سرمایه گذاران QED ، فرصت بازار را “عظیم” می نامد و معتقد است که تفاوت اصلی بین Hash و سایرین در این زمینه “توانایی ترکیب بهترین فناوری با دیدگاه منحصر به فرد نحوه ادغام پرداخت ها در مدل های تجاری شرکای خود است. ”