HoneyBee میلیون ها نفر جمع آوری می کند تا از سلامت مالی به عنوان یک مزیت در محل کار استفاده کند – TechCrunch

زنبور عسل، استارتاپی که با هدف کمک به شرکت ها برای دسترسی به پشتیبانی مالی برای کارکنان خود ، امروز اعلام کرد که 5.7 میلیون دلار سرمایه در دور جدیدی که توسط FFVC هدایت شده است جمع آوری کرده است.

Resolute Ventures ، Afore Capital ، Rebalance Capital ، K50 و Financial Venture Studio نیز به همراه بارون دیویس دو ستاره NBA دوبار در تامین مالی شرکت کردند.

HoneyBee همچنین یک تسهیلات بدهی 100 میلیون دلاری از CIM دریافت کرده است ، یک مدیر سرمایه گذاری با تأثیر نهادی که سرمایه بدهی را برای نوآوری هایی که به جوامع محروم وام می دهد ، فراهم می کند.

Certified B Corp مستقر در لس آنجلس خود را یک شرکت فناوری مالی B2B توصیف می کند که مأموریت دارد به کارکنان-و خانواده های آنها-دسترسی رایگان به حمایت مالی در محل کار به عنوان یک مزیت ارائه دهد. این حمایت می تواند به شکل “بودجه بدون باران بدون هزینه” و حمایت مالی از کارفرمایان با هدف “ایجاد محیط سالم تر نیروی کار” باشد.

یا به بیان ساده تر ، هدف HoneyBee این است که به رهبران HR و DEI که می گویند متعهد به ایجاد یک فرهنگ عادلانه و فراگیر هستند ، راهی برای دسترسی به ابزارهای مالی و آموزش برای بهبود سلامت مالی کارکنان خود ارائه دهد.

مدیرعامل و بنیانگذار انی لیم گفت که از راه اندازی HoneyBee پس از مشکلات مالی پس از طلاق خود در چندین سال پیش الهام گرفته است.

او می گوید: “اعتبار من تا حدی تحت تأثیر قرار گرفت که من نتوانستم به هیچ اعتبار مقرون به صرفه دسترسی داشته باشم.” “ای کاش بسیاری از کارها را متفاوت انجام می دادم ، اما آنچه را که نمی دانستم نمی دانستم و از درخواست کمک خجالت می کشیدم.”

این تجربه به لیم کمک کرد تا به اهمیت احساس کنترل زندگی مالی خود پی ببرد.

او می گوید: “این امر بر عزت نفس ، شادی و روابط شخصی شما تأثیر می گذارد و باعث شد من بخواهم به دیگران کمک کنم تا کنترل روابط خود را در دست بگیرند.”

لیم با آن همکاری کرد Ben Yiu و Max Zschoch در سال 2017 HoneyBee را با این هدف بسازند.

لیم گفت: “ما در حال حل یک نابرابری عظیم اقتصادی هستیم و با کاهش شکاف سواد مالی و فراهم آوردن دسترسی به اعتبار برای افرادی که بیشترین نیاز را دارند ، شرایط بازی را در محل کار تسطیح می کنیم.” “این مهم است که بپذیریم که افراد دارای زمینه های مختلف اجتماعی و اقتصادی هستند. سطوح مختلف بیسوادی مالی موضوعی است که دیگر نمی توانیم از آن چشم پوشی کنیم. “

اعتبار تصویر: زنبور عسل

مطالعه ای که توسط دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس انجام شد نشان داد که 89 درصد از کاربران HoneyBee رنگین پوست ، زن یا هر دو هستند. در طول بیماری همه گیر ، زمانی که نیاز به ارائه آن بیشتر بود ، HoneyBee بیش از 60 شرکت در بازارهای میانی را به عنوان مشتری امضا کرد و اواخر امسال با شرکت های Fortune 500 راه اندازی می شود.

رشد کاربران این استارتاپ در طول بیماری همه گیر 225 درصد افزایش یافت و این شرکت می گوید بیش از 2 میلیون دلار بودجه برای روزهای بارانی تحویل داده است. در همین حال ، استفاده از داروهای درمانی درخواستی آن نسبت به سال قبل 172 درصد افزایش یافته است.

لیم گفت: “در میان این بیماری همه گیر ، زمانی که کارفرمایان بودجه خود را کاهش می دادند ، از کار باز می گشتند ، کار می کردند ، ساعات کار و حقوق خود را کاهش می دادند ، ما شاهد تغییر رفتار خرید آنها برای رفع مشکلات مالی بودیم.”

مشتریان غذای زنبور عسل شامل بانک غذای شهرستان Alameda County ، DC Central Kitchen ، Kate Somerville ، Community Catalyst of California ، Southwest Water Company ، Straus Family Creamery ، موزه هنرهای آسیایی ، Pasadena Humane Society و Peachtree Health هستند.

بارون دیویس ، ستاره NBA در لس آنجلس جنوبی با مادربزرگش بزرگ شد و می گوید که به شدت به تمایل این استارتاپ برای دسترسی به اعتبار مقرون به صرفه اعتقاد دارد.

سواد مالی برای افرادی مانند من سیم خاردار است. برای شرکت ها ضروری است که دسترسی عادلانه ای به پشتیبانی مالی کارکنان خود داشته باشند. ” دسترسی مالی استرس را در محل کار کاهش می دهد ، به ویژه هنگامی که آنها برای تأمین مخارج زندگی خود به سختی کار می کنند. دسترسی آسان به پول و تحصیل منجر به نیروی کار شادتر ، سالمتر و مولد می شود. “

ای جی پلوتکین ، شریک FFVC ، گفت که شرکتش دوست دارد ساختار محصول “مشکل دسترسی جدی را برای مشتریانی که برای نیازهای کوتاه مدت و اضطراری نیاز به پل دارند ، حل کند ، به نحوی که برای کارمند یا کارفرما سنگین نباشد.”

این شرکت قصد دارد از سرمایه جدید خود تا حدی برای رشد تیم فروش ، مهندسی و موفقیت مشتری استفاده کند.