Hum Capital فکر می کند آینده بودجه بازگشت به مدرسه قدیمی وال استریت است – TechCrunch

مدیرعامل هوم سرمایه بلر سیلوربرگ فکر می کند که آینده جمع آوری کمک های مالی مستلزم بازگشت به مدرسه قدیمی وال استریت است – بدون تقلب.

او توضیح داد که در گذشته ، مردم به وال استریت می رفتند و برای پروژه های مختلف ، مانند خط ریلی از نیوجرسی به سنت لوئیس یا یک فروشگاه جدید ، درخواست کمک مالی می کردند. یک بانکدار تمام گزینه های تامین مالی را مورد بحث قرار می دهد ، معاملات مختلف را تجزیه و تحلیل می کند و در نهایت به صاحبان مشاغل کمک می کند تا بهترین گزینه سرمایه را برای اهداف خود انتخاب کنند.

سیلوربرگ گفت: “این بسیار بود ،” بیایید به مشکلی که در تلاش برای حل آن هستیم فکر کنیم و سپس اجازه دهیم که تامین مالی مناسب باشد. ” “امروز ما برعکس عمل می کنیم.” حتی با وجود سرمایه کافی در بازار ، نوشتن چک استارتاپ هنوز یک بازی دیکته شده توسط معرفی گرم ، زمین های سرد و اغلب اوقات ، شانس محض است که بنیانگذار شخص مناسب را به روش مناسب در زمان مناسب پیدا کرده است.

سیلوربرگ گفت که آب و هوای کنونی بنیانگذاران و سرمایه گذاران را مجبور می کند که در مورد مشارکت ها “رقص خصمانه دیوانه کننده” را انجام دهند ، که احساس می کند “عقب مانده” است. او می خواهد که استارتاپ او ، Hum Capital ، اختیاری را دوباره به ترکیب خود بیاورد.

سناریوی رویایی این است که هر شرکتی در جهان از Hum برای بیان آنچه که در تلاش برای انجام ماموریت خود است استفاده کند و سپس تمام اشکال مربوط به تأمین مالی را در اختیار آنها قرار دهد تا منتظر انتخاب یکی از آنها باشند. حس “، او گفت. هیچ ترم فصلی به خاطر ترم شیت وجود ندارد ، اما در عوض ، Hum Capital می تواند راهی روشن برای تجسم و مقایسه گزینه های مختلف تامین مالی برای اهداف یک شرکت باشد.

اشاره به نوستالژی به سرمایه گذاری جدید در آینده کمک کرده است. Hum Capital امروز اعلام کرد که 9 میلیون دلار در دور A Series به سرپرستی استیو جوروتسون (Future Ventures) سرمایه گذاری کرده است. جوروستون سرمایه گذار اولیه در SpaceX ، Tesla و Memphis Meats بود ، که به نظر سیلوربرگ نمادی از آن است.[Hum Capital is] یک شرکت در حال تغییر در جهان

در این مرحله ، توضیح محصول Hum Capital آسان است: از هوش مصنوعی و داده ها برای اتصال مشاغل به برخی از سرمایه گذاران موجود در این پلت فرم استفاده می کند. این استارتاپ با یک استارتاپ تشنه سرمایه ارتباط برقرار می کند ، اطلاعات مالی بیش از 100 سیستم SaaS از جمله Quickbooks ، Netsuite و Google Analytics را دریافت می کند و سپس آنها را به حدود 250 سرمایه گذار سازمانی در بستر خود ترجمه می کند.

این یک موتور ناوبری برای استارتاپ هایی است که مطمئن نیستند باید از بدهی های خطرپذیر ، VC سنتی ، گزینه های تأمین مالی درآمد یا سایر موارد استفاده کنند. اندازه متوسط ​​معامله 6.4 میلیون دلار است ، اما Hum می تواند به بنیانگذاران کمک کند تا به چک های 50 میلیون دلاری برای مشاغل خود دسترسی پیدا کنند.

اعتبار تصویر: همهمه

Hum برای استارتاپ ها و سرمایه گذاران رایگان است که برای اهداف اشتراک گذاری داده ها و ارتباطات نهایی استفاده کنند. این استارتاپ با دریافت 2٪ هزینه بازار از سرمایه جمع آوری شده در صورت بسته شدن معامله از طریق بستر خود ، درآمد کسب می کند.

بنیانگذاران از لحاظ نظری می توانند از Hum برای ملاقات با سرمایه گذاران استفاده کنند و سپس قرارداد را به صورت آفلاین ببندند تا از کارمزد 2 درصد جلوگیری شود. سیلوربرگ گفت که اکثر کاربران تا به حال این کار را انجام نمی دهند زیرا می خواهند در جمع آوری کمک های آتی مشتریان تکراری باشند.

بزرگترین چالش Hum این است که انسان نیست. در سرمایه گذاری ، به ویژه در اولین مراحل ، بیشتر چک نوشتن به سرمایه گذار مربوط می شود که به بلندپروازی یک شخص (و شاید عرشه او) اعتقاد دارد. هوم به شدت به داده ها به عنوان عامل تعیین کننده موفقیت وابسته است ، و در حالی که اعداد و ارقام دروغ نمی گویند ، این می تواند به این معنی باشد که ایده های اولیه با جاه طلبی بزرگ بدون گزینه باقی می مانند.

سیلوربرگ استدلال کرد که Hum به معنای جایگزینی شیمی نیست ، اما می تواند مطمئن شود که تجارت برای سرمایه گذار منطقی است. جلسات هنوز هم اهمیت دارد ، اما با هم ، او فکر می کند که یک بنیانگذار و سرمایه گذار می تواند جلسه 30 دقیقه ای را در مورد ماموریت و چشم انداز بگذراند و سایر اصول تجارت را کنار بگذارد.

اگر بخواهیم منکر عادلانه ای را کنار بگذاریم ، Hum می تواند در انواع استارتاپ هایی که در دراز مدت سرمایه گذاری می کند محدود باشد. نیازی به یافتن راههای مناسب برای VC سنتی نیست-از آنجا که اکثر مشاغل قابل معامله نیستند ، اما باید راهی پیدا کند تا مطمئن شود سرمایه گذاران با کیفیت بالا به طور مداوم از پلتفرم برای جریان معامله استفاده می کنند. امروزه بیشتر سرمایه گذاری روی این پلتفرم به عنوان بدهی خطرپذیر طبقه بندی می شود.

پذیرش زودهنگام برخی از روندهای اولیه را نشان می دهد. شرکت های 46 ایالت داده ها را در پلت فرم بازار سرمایه هوشمند (ICM) بارگذاری کرده اند و تقریباً نیمی از شرکت های موجود در این پلتفرم خارج از کالیفرنیا و نیویورک آمده اند.

تا به امروز ، این پلتفرم به بیش از 400 میلیون دلار مبادلات سرمایه ای در 150 قرارداد کارمزد کمک کرده است. بیشتر این پول بین ماه مارس و در حال حاضر جابجا شده است ، با مشتریان از جمله SecurityScorecard ، Evolv AI و Flaviar.

افزایش سرمایه Hum Capital در زمانی اعلام می شود که تامین مالی سنتی با چالش روبرو شده است: Carta فقط از طریق ارزشی که برای خود تعیین کرده بود پول جمع آوری کرد ، Brex یک تجارت بدهی با سرمایه 150 میلیون دلار راه اندازی کرد و Clearco ، جایگزین VC ، از VC ها پول جمع آوری کرد. بیش از 2 میلیارد دلار ارزش گذاری شده است.

“[Resource allocation] سیلوربرگ گفت: به اندازه ایجاد جهان چند سیاره ای یا مشکلات جهانی مانند تغییرات آب و هوایی. “… ما در مرحله فروش کتاب آمازون هستیم.”