ILLA مصر 2 میلیون دلار برای تنوع بخشیدن به پیشنهادات خود در زنجیره ارزش FMCG جمع آوری می کند – TechCrunch

اکثر مارک های FMCG برای انجام عملیات تحویل به ترکیبی از دارایی های متعلق و برون سپاری متکی هستندبه تنوع هر دو مدل یک چرخه تدارکات را تکه تکه می کند و FMCG ها می توانند ارزش قابل توجهی در این فرایند از دست بدهند.

ILLA یک استارتاپ مصری است که راه حل های تحویل کامل را برای شرکت ها و مشاغل کوچک در بخش FMCG ارائه می دهد. و امروز ، بسته شدن دو میلیون دلار کمک مالی برای مقیاس گذاری در سراسر مصر را اعلام می کند.

“با بیش از 15 سال کار در صنعت FMCG که در Coca-Cola ، Clorox و دیگران کار می کرد ، من به طور مستقیم می توانم نوع تجزیه ای را که در عملیات تدارکات برای مارک های بزرگ FMCG وجود دارد ، مشاهده کنم و رویکرد بهتری نسبت به راه حل های موجود ، “گفت محمود الزومور ، مدیرعامل استارتاپی که این شرکت را در سال 2019 تأسیس کرد.

الزومور با احساس نیاز به چنین خدمتی ، با بنیانگذاران خود-علاء جارکاس ، احمد سکر و حسام سرایا-که سابقه ای در صنعت ساخت ILLA دارند ، همکاری کرد.به

خدمات ILLA طراحی شده اند برای توزیع کنندگان ، زنجیره های غذا و نوشیدنی ، هتل ها ، هایپرمارکت ها ، تولید کنندگان و سایر ذینفعان درگیر در صنعت FMCG.

این شرکت دارای یک پلت فرم یکپارچه و تیم عملیات متمرکز است که تدارکات تحویل مسافت میانی را برای FMCG ها اداره می کند. تحویل ارائه شده توسط شرکت اصطکاک بین مارک ها و تامین کنندگان تدارکات را به عنوان نمای کامل عملیات کاهش می دهد مطمئن استبه

از زمان راه اندازی ، استارتاپ مصری بیش از 250،000 تراکنش از بیش از 65 مشتری را انجام داده استبه برخی از این نامها شامل کوکاکولا ، P&G ، Danone ، Nestlé ، Juhayna و PepsiCo است.

اعتبار تصویر: بدجنس

به گفته محمد امرا ، مدیر رشد شرکت ، ILLA در حال هدف قرار دادن تدارکات FMCG است ، که این نشان دهنده تمرکز شرکت بر اختلال در بازار مصر است. تصویر بزرگتر جهانی است ، جایی که تجزیه در زنجیره تأمین یک بازار 1 تریلیون دلاری استبه

این کارگردان می گوید: “این تمرکز بر صنعت به ما این اهرم را می دهد که به عمق مشکل بپردازیم و راه حل هایی را از درون پیدا کنیم ، و طبیعت منحصر به فرد تحویل مختص FMCG به ما فضایی برای نوآوری می دهد که دیگران نمی توانند از عهده آن برآیند.”

در حالی که این شرکت به دنبال یافتن راه حل های بیشتر از درون است ، همچنین قصد دارد از این سرمایه گذاری برای تقویت رشد در مصر استفاده کندبه علاوه بر این ، ILLA می خواهد “مسیر سنتی به بازار برای شرکت های FMCG و SME ها را مختل کند در حالی که بیشتر روی پلت فرم فناوری خود ایجاد می کند تا ارزش بیشتری را برای مشتریان و رانندگان خود ارائه دهد” ، مدیرعامل خاطرنشان کرد.

سرمایه گذاران که این دور را رهبری کردند شامل خدمات مالی Watheeq و Golden Palm Investments می شوندبه دیگر شرکت کنندگان عبارتند از Loftyinc Capital Management ، Kepple Africa Fund ، Cubit Ventures ، AUC Angels ، Oqal Angel Network و Flat6Labs قاهره – این سومین سرمایه گذاری شتاب دهنده در شرکت است.

خالد زیدان از خدمات مالی Watheeq در بیانیه ای گفت: “با شروع بیماری کووید ، صنعت مدیریت زنجیره تامین جهانی برای نوسازی مناسب است و ILLA به طور منحصر به فرد به عنوان یک پلت فرم اجرا از انتها به انتها. “

لجستیک مایل میانی یکی از کم سرمایه ترین بخش های بازار جهانی زنجیره تامین استبه ILLA این فرصت عظیم را در MENA شناسایی کرده است و یک پلت فرم مدیریت زنجیره تامین B2B کامل ارائه می دهد که مارک های FMCG را قادر می سازد تا به خرده فروشان دسترسی پیدا کنند به طور مستقیم با کمترین هزینه در هر مورد محمود و تیمش از اقتصاد مشترک لجستیک و اتوماسیون فناوری استفاده می کنند تا در یک بازار بزرگ و به سرعت در حال پیشرفت باشند. “AJ Okereke ، شریک Golden Palm Investments ، افزود