Incident.io به تیم شما در برقراری ارتباط بهتر کمک می کند – TechCrunch

Incident.io گردآوری 4.7 میلیون دلار را به رهبری Index Ventures و Point Nine جمع آوری کرده است. هنگامی که شرکت شما با قطعی یا نقض اطلاعات روبرو است ، Incident.io چارچوب مناسبی را برای برقراری ارتباط در مورد این مسئله – داخلی و خارجی – فراهم می کند و مطمئن شوید که در اسرع وقت حل می شود.

علاوه بر Index Ventures و Point Nine ، چندین فرشته تجاری نیز در شرکت سرمایه گذاری می کنند ، مانند بنیانگذاران Monzo Tom Blomfield و Jonas Templestein ، Eileen Burbidge of Passion Capital ، Renaud Visage ، بنیانگذار Eventbrite ، و همچنین برخی از مشتریان ، مانند Hiroki Takeuchi از GoCardless و Vinay Hiremath of Loom.

Incident.io با ادغام عمیق با Slack شروع می شود. بسیاری از تیم ها باید با ابزارهای متعددی برخورد کنند. آنها قطعی یک سرویس را پیگیری می کنند و سپس در مورد آن با بقیه اعضای تیم در Slack صحبت می کنند. این امر ناکارآمد به نظر می رسد و منجر به اختلاف اطلاعات می شود.

با Incident.io ، همه چیز در Slack اتفاق می افتد. حوادث در یک کانال Slack اعلام می شود تا مردم هنگام وقوع اتفاقی مطلع شوند. افراد می توانند با a /incident میانبر.

پس از آن ، Incident.io به طور خودکار یک کانال جداگانه در مورد مشکل خاص با تاریخ فعلی ایجاد می کند. بار دیگر ، می توانید از طریق جعبه چت در Slack با سرویس ارتباط برقرار کنید یا روی دکمه ها کلیک کنید. به عنوان مثال ، می توانید مسئله ای را به شخصی اختصاص دهید ، خلاصه ای اضافه کنید ، مسئله را تشدید کنید و موارد دیگر.

و از آنجا که یک کانال Slack است ، مردم می توانند در مورد آن کانال نیز بحث کنند. به این ترتیب ، همه اطلاعات در همان مکان در دسترس باقی می مانند. وقتی افراد را به یک حادثه جاری اضافه می کنید ، آنها خلاصه ای از Incident.io دریافت می کنند تا مجبور نباشند سوالات غیر ضروری بپرسند.

این اطلاعات فقط به Slack محدود نمی شود. مشتریان داشبورد Incident.io خود را با فهرستی از حوادث دریافت می کنند. هر حادثه صفحه اختصاصی خود را با شرکت کنندگان ، جدول زمانی رویدادها ، دریافت می کند. به عنوان مثال ، درخواست های کشش GitHub به طور خودکار به این جدول زمانی اضافه می شوند.

می توانید از این اطلاعات برای ایجاد یک پست پس از مرگ استفاده کنید ، آن را با تیم یا مشتریان خود به اشتراک بگذارید. اساساً ، شرکت هایی که از Incident.io استفاده می کنند به احتمال زیاد مسائل را با ظرافت بیشتری اداره می کنند و در مورد آن مسائل شفاف تر هستند. این باید به تجربه بهتری برای اعضای تیم و مشتریان منجر شود.