سهام Tupperware پس از هشدار از کار افتادن آن سقوط کرد


نیویورک
CNN

سهام Tupperware در اوایل معاملات روز دوشنبه پس از هشداری مبنی بر مبهم بودن آینده آن، تقریباً 40 درصد سقوط کرد.

در یک پرونده نظارتی در اواخر روز جمعه، سازنده کانتینر گفت: “تردید اساسی در مورد توانایی شرکت برای ادامه فعالیت وجود دارد” و این شرکت با مشاوران مالی برای یافتن منابع مالی برای سرپا ماندن کار می کند.

Tupperware گفت اگر پول اضافی را تامین نکند، پول نقد کافی برای تامین مالی عملیات خود نخواهد داشت. این شرکت گفت که در حال بررسی اخراج‌های احتمالی است و در حال بررسی سبد املاک و مستغلات خود برای تلاش‌های بالقوه برای پس‌انداز پول است.

بورس نیویورک همچنین هشدار داد که سهام Tupperware به دلیل عدم ارائه گزارش سالانه مورد نیاز در خطر حذف از فهرست است.

میگل فرناندز، مدیرعامل این شرکت در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «تاپرور سفری را آغاز کرده است تا عملیات‌های ما را تغییر دهد و امروز گامی مهم در پرداختن به موقعیت سرمایه و نقدینگی ما است.» این شرکت تمام تلاش خود را برای کاهش تأثیرات رویدادهای اخیر انجام می دهد و ما در حال انجام اقدامات فوری برای جستجوی تأمین مالی اضافی و رسیدگی به وضعیت مالی خود هستیم.»

این تجارت 77 ساله در سال‌های اخیر برای حفظ ارتباط خود با رقبا تلاش کرده است. این شرکت تلاش کرده است تا چهره خود را از بین ببرد و مشتریان جوان را با محصولات جدیدتر و مد روز جذب کند. همچنین سال گذشته برای فروش محصولات خود با Target قراردادی منعقد کرد.

به گفته نیل ساندرز، تحلیلگر خرده فروشی و مدیر عامل GlobalData، چندین مشکل به Tupperware آسیب می زند، از جمله “کاهش شدید تعداد فروشندگان، عقب نشینی مصرف کنندگان از محصولات خانگی، و برندی که هنوز به طور کامل با مصرف کنندگان جوان ارتباط برقرار نمی کند.” خرده فروشی.

ساندرز گفت Tupperware از نظر مالی در “وضعیت نامطمئن” قرار دارد زیرا در حال مبارزه برای رشد فروش است و به دلیل اینکه “دارایی سبک است” ظرفیت زیادی برای جمع آوری پول ندارد.

او گفت: «این شرکت قبلاً کانون نوآوری با ابزارهای حل مشکل آشپزخانه بود، اما واقعاً برتری خود را از دست داده است.

Tupperware (TUP) گفت که ورود به Target بخشی از اختراع مجدد این برند است، که شامل برنامه‌هایی برای رشد کسب‌وکار از طریق کانال‌های خرده‌فروشی متعدد و ارائه محصولات خود در مقابل مشتریان جوان‌تر است که حتی در مورد مهمانی‌های Tupperware (TUP) نشنیده‌اند.

اما این تا کنون جواب نداده است: سهام در سال گذشته 90 درصد کاهش یافته است. این کشور همچنین در نوامبر گذشته اخطار «تداوم نگرانی» صادر کرد.