تورم به صندوق پستی رسید: قیمت تمبر پستی دوباره در حال افزایش است


نیویورک
CNN

قیمت تمبر قرار است افزایش یابد.

سرویس پست ایالات متحده روز دوشنبه اعلام کرد که اخطاریه ای را برای افزایش قیمت تمبرهای پست درجه یک از 63 سنت به 66 سنت به تنظیم کننده های خود ارسال کرده است.

در صورت تصویب، این تغییر در ماه ژوئیه اعمال می شود و هزینه ارسال نامه درجه یک را حدود 5.4٪ افزایش می دهد. سرویس پست گفت که این افزایش برای جبران افزایش هزینه های عملیاتی ضروری است.

افزایش قیمت‌ها طی دو سال گذشته به کسب‌وکار در سراسر اقتصاد جهانی آسیب رسانده و دستمزد کارگران را بالا برده و هزینه‌های انجام کسب‌وکار را افزایش داده است. اگرچه تورم در 9 ماه گذشته کاهش یافته است – قیمت ها در ماه گذشته 5٪ به صورت سالانه افزایش یافته است – اما همچنان بالاتر از هدف بانک مرکزی برای حدود 2٪ است.

این آژانس در بیانیه ای گفت: «این تعدیل قیمت برای تأمین درآمد بسیار مورد نیاز خدمات پستی مورد نیاز است.

در صورت تصویب آخرین افزایش، افزایش 32 درصدی نسبت به چهار سال گذشته خواهد بود.

کارت پستال های داخلی نیز از 48 سنت به 51 سنت و کارت پستال های بین المللی از 1.45 دلار به 1.50 دلار افزایش خواهند یافت.

به ندرت اتفاق می افتد، اما ناشناخته نیست که تنظیم کننده ها درخواست های USPS را رد کنند. آنها این کار را در سال 2010 انجام دادند. کمیسیون تنظیم مقررات پستی افزایش قیمت را رد کرد زیرا، طبق بیانیه خود در آن زمان، USPS “هم در تعیین کمیت تاثیر رکود بر امور مالی خود و هم در نشان دادن اینکه درخواست نرخ آن با زیان ناشی از آن ارتباط دارد، شکست خورده است. از حجم نامه.»

پست درجه یک به دلیل ارتباطات آنلاین به بخش کوچکتری از تجارت خدمات پستی تبدیل شده است. تعداد نامه هایی که هر سال ارسال می شود در دهه گذشته تقریباً به نصف کاهش یافته است.

رئیس پست ژنرال لوئیس دی جوی که در دوران دولت ترامپ منصوب شد، تغییرات گسترده ای را در دوران تصدی خود دنبال کرده است تا بتواند وضعیت مالی آژانس را تقویت کند. USPS انتظار دارد در سال 2023 4.5 میلیارد دلار ضرر کند.