Instacart راه‌های جدیدی را برای کاربران ارائه می‌کند تا بتوانند با اپلیکیشن خود معامله پیدا کنند

این شرکت اعلام کرده است که اینستاکارت چند راه جدید را برای کاربران برای یافتن معاملات در برنامه خود معرفی می کند. این برنامه اکنون بخش جدیدی از “شما کالاهای در فروش” را در صفحه فروشگاه ارائه می دهد که از سیستم های توصیه هوش مصنوعی Instacart برای کمک به کاربران برای یافتن معاملات شخصی بر اساس سفارش های گذشته خود استفاده می کند.

همچنین یک بخش جدید «فروشگاه‌ها برای کمک به شما در صرفه‌جویی» در صفحه اصلی برنامه وجود دارد که یافتن فروشگاه‌هایی را که تخفیف یا صرفه‌جویی در وفاداری ارائه می‌دهند آسان‌تر می‌کند. تبلیغات جدید «ذخیره کنید و پس انداز کنید» در صورت رسیدن به یک دلار یا آستانه کالا، تخفیف ارائه می‌کنند.

Instacart خاطرنشان می‌کند که کاربران می‌توانند هنگام خرید آنلاین با افزودن کارت‌های وفاداری به حساب خود، از مزایای معامله در فروشگاه در خرده‌فروشان خاص استفاده کنند.

این شرکت در یک پست وبلاگ نوشت: «Instacart به مشتریان کمک کرده است تا بیش از 2 میلیارد دلار در سفارشات Instacart با معاملات، تخفیف ها و مزایای عضویت صرفه جویی کنند. «دسترسی به مواد غذایی مقرون‌به‌صرفه و لوازم ضروری روزمره هرگز مهم‌تر از این نبوده است، و ما می‌خواهیم همه بتوانند از بیش از 20000 پیشنهاد موجود در نزدیکی خود در Instacart استفاده کنند.»

Instacart در پست وبلاگ خود تأکید کرد که اعضای Instacart+ برای سفارش‌های بیش از 35 دلار تحویل رایگان دریافت می‌کنند و گزینه تحویل در روز بعد تحویل رایگان به همراه تخفیف در صورت برنامه‌ریزی مواد غذایی خود را از قبل ارائه می‌دهد. هزینه خدمات اشتراک 99 دلار در سال یا 9.99 دلار در ماه است.

سال گذشته، Instacart اعلام کرد که برنامه پرداخت EBT SNAP خود را تا سال 2030 به تمام شرکای خرده فروشی اینستاکارت گسترش خواهد داد. این شرکت همچنین گفت که به مشتریان اجازه می دهد در آینده با استفاده از مزایای کمک موقت برای خانواده های نیازمند (TANF) از Instacart خرید کنند. TANF یک برنامه کمک نقدی دولتی است که به خانواده های کم درآمد کمک می کند تا لوازم ضروری روزمره را خریداری کنند.