IPO Backblaze نشان می دهد که می توان بدون کوه VC به صورت عمومی رفت – TechCrunch

اما شرکت cloud infra قدرت کلمه نوشته شده را نشان می دهد

مطمئناً فیس بوک ظاهراً چنین است تغییر نام تجاری به عنوان یک شرکت metaverse – به دلیل که کسری اعتماد خود را برطرف می کند – اما امروز صبح به جای شوخی های بی ادبانه با هزینه این غول اجتماعی ، دوباره وارد بازی IPO می شویم.

این بار هدف ما Backblaze است که شاید با آن آشنایی نداشته باشید. صادقانه بگویم ، با توجه به محدود بودن دانش من در مورد شرکت نرم افزاری با ذخیره سازی قبل از خواندن پرونده IPO آن ، تقریباً آماده بودم تا آخر هفته آن را در خبرنامه The Exchange قرار دهم.

ولی!


بورس استارتاپ ها ، بازارها و پول را بررسی می کند.

هر روز صبح آن را در TechCrunch+ بخوانید یا هر شنبه خبرنامه The Exchange را دریافت کنید.


به نظر می رسد که چندین مورد در تشکیل پرونده این شرکت وجود دارد که ارزش وقت گذاشتن ما را دارد. بنابراین ، ما در حال جستجو هستیم.

Backblaze ، مستقر در سان ماتئو ، کالیفرنیا ، دارای سابقه سرمایه گذاری بسیار محدود است. این به این دلیل است که سابقه عدم از دست دادن پول را دارد. در واقع ، بر اساس داده های Crunchbase ، تنها تعداد انگشت شماری از میلیون ها نفر را در طول زندگی خصوصی خود جمع آوری کرده است. این شرکت در پرونده خود تأیید کرد و اظهار داشت:

عملیات ما در طول تاریخ با محدودیت سرمایه گذاری خارجی کارآمد بوده است. قبل از انتشار 10.0 میلیون دلار اسکناس قابل تبدیل (که ما از آن به عنوان یک توافقنامه ساده برای توافقنامه ارزش خالص آینده (SAFE) نیز یاد می کنیم) در دور تامین مالی خصوصی در آگوست 2021 ، ما از زمان تأسیس ما در 2007 کمتر از 3.0 میلیون دلار سرمایه خارجی خارج از کشور جمع آوری کرده بودیم. به

آیا شخص دیگری عمدتا فراموش کرده است که شما می توانید شرکت های نرم افزاری آماده IPO بدون بارهای اضافی از پول خارجی ایجاد کنید؟ در اینجا یک یادآوری است.

به طور طبیعی ، ما قصد داریم بفهمیم که چگونه این شرکت بدون از دست دادن 9 رقم سرمایه گذاری خود به اندازه کنونی خود رشد کرده است. و ما می خواهیم حاشیه های ناخالص آن را بررسی کنیم.

چرا؟ زیرا با ارائه ذخیره سازی ، فرض ما این است که Backblaze تا حدی حاشیه ناخالص ناخالصی دارد. اما ممکن است اشتباه کنیم. سرانجام ، ما موضوعی را که آخر هفته گذشته به آن پرداخته بودیم ، یعنی ارائه دهندگان مادون قرمز ویژه ابر و نحوه همکاری آنها با غول های ابر عمومی.

بیا بریم!

چگونه Backblaze بدون از دست دادن تمام پول خدا به مقیاس IPO رسید

Backblaze دارای دو محصول اصلی است که هر دو در بالای “فضای ذخیره سازی” قرار دارند. یا ، همانطور که دوست دارم به آن فکر کنم ، یک سطل بزرگ از ظرفیت ذخیره سازی آنلاین. این شرکت “B2 Cloud Storage” را ارائه می دهد ، ابزاری که شامل دسترسی API برای توسعه دهندگانی است که به دنبال پشتیبان گیری از اطلاعات ، مشارکت با شبکه های تحویل محتوا شخص ثالث (CDN) و موارد مشابه هستند. دومین محصول آن “پشتیبان گیری از کامپیوتر” نام دارد. آنچه را که روی قلع می گوید ، برای یک رایانه یا تعداد زیادی انجام می دهد.

Backblaze برای چه کسانی می سازد؟ در حالی که این شرکت ادعا می کند که “راه حل های آن برای افراد و مشاغل با هر اندازه و در همه صنایع طراحی شده است” ، اما “برای سازمان های بازار متوسط” یا کسانی که زیر 1000 کارمند دارند جذابیت خاصی دارد.

همه اینها به این دلیل اهمیت دارد که س questionال ما را مطرح می کند: چگونه Backblaze بدون نرخ بیشتر سرمایه گذاری به بیش از 60 میلیون دلار در سال افزایش یافته است (بر اساس داده های H1 2021 ؛ بیشتر در مورد این موضوع)؟

در اینجا یک اشاره است:

اعتبار تصویر: بایگانی Backblaze S-1

وقتی برای اولین بار پرونده S-1 شرکت را می خواندیم ، این آمار توجه ما را جلب کرد و به آن خندیدیم. چه معیار احمقانه ای غیر GAAP! با این حال ، به نظر می رسد که تولید تقاضای آنلاین از طریق محتوای بومی در واقع یک اهرم بزرگ برای Backblaze است ، بنابراین ، مطمئنا ، معیار خوانندگان وبلاگ در واقع اهمیت دارد.