IPO NerdWallet ثابت می کند که می توانید راه خود را به سمت ارزش گذاری تک شاخ بنویسید – TechCrunch

اگر بسازید برخی از نرم افزارها و فروش آن به صورت آنلاین، می توانید درآمد زیادی کسب کنید. به لطف توزیع کم هزینه، امکان نوشتن یک بیت کد و فروش چندباره آن وجود دارد و در این فرآیند حاشیه های چربی ایجاد می شود. به جای فروش تک شات، یک صنعت بزرگتر را به سمت قیمت گذاری تکراری سوق دهید، و پایه و اساس ارزش گذاری شرکت های نرم افزاری غنی را در دست دارید.


صرافی استارت آپ ها، بازارها و پول را بررسی می کند.

آن را هر روز صبح در TechCrunch+ بخوانید یا هر شنبه خبرنامه The Exchange را دریافت کنید.


قرار بود نوشتن هم همینطور باشد، اما اکثراً درست نشد. اینترنت به شما این امکان را می دهد که یک بار بنویسید و آن کلمات را با هزینه های فوق العاده کم بین هرکسی توزیع کنید، اما شرایط اقتصادی بسیار دشوار است. معلوم شد که راه واقعی برای کسب درآمد از طریق نوشتن آنلاین این است که کلمات را تا حدی به عنوان کد در نظر بگیریم و آنها را تحت حمایت اشتراکی منتشر کنیم، که به شرکت های رسانه ای این امکان را می دهد که بسیار بیشتر از آنچه در روزهای قبل انتظار داشتیم شبیه شرکت های نرم افزاری مدرن به نظر برسند. از اینترنت

نیویورک تایمز – 68٪ درآمد اشتراک در سه ماهه دوم 2021 – نمونه خوبی از این است که چگونه می تواند کار کند. TechCrunch+ نمونه دیگری از این مدل است، اگرچه ما حدود یک میلیارد بار کوچکتر هستیم.

مدل نوشتن و توزیع آن برای رایگان آنلاین بر اساس نرخ های تبلیغاتی بود که از مشاغل قدیمی تر مانند تلویزیون و چاپ به وب ترجمه می شدند. آنها اکثراً این کار را نکردند، حتی اگر برخی از جایگاه‌های انتشاراتی بتوانند در حال حاضر نرخ تبلیغات معقولی داشته باشند.

سپس NerdWallet وجود دارد، تجارتی که ثابت کرده است نه تنها می‌توانید با نوشتن در اینترنت پول زیادی به دست آورید، در حالی که هزینه آن را دریافت نمی‌کنید، بلکه اگر این شاهکار را مدیریت کنید، می‌توانید همزمان ارزش زیادی ایجاد کنید. . ما عاشق یک مثال متقابل در اینجا در TechCrunch هستیم.

IPO این شرکت جزئیات قیمت را در این هفته کاهش داد، و دریچه ای به ارزش گذاری مورد انتظار در بازار عمومی به ما داد، و خبر خوب برای طرفداران این است که NerdWallet زمانی که شروع به شروع به کار کند، قیمت تک شاخ را دارد. تجارت

چه کسی فکرش را می کرد!

NerdWallet چه ارزشی دارد؟

طبیعتاً کاری که NerdWallet انجام می دهد با روزنامه نگاری خالص متفاوت است. اما این شرکت سر و صدا ایجاد می کند – همانطور که در مقاله قبلی در مورد شرکت و در قسمتی از Equity با تمرکز بر نوشتن اشاره کردیم – در مورد مستقل بودن تیم نویسندگی آن از نظر سردبیری.

بنابراین، در تئوری، تیم‌های نویسندگی شرکت برای خواننده کار می‌کنند، نه برای اهداف کوتاه‌مدت درآمد و عملکردهای بازاریابی شرکت.

NerdWallet حتی در پرونده IPO خود خاطرنشان کرد که برای حفظ اعتبار بلندمدت از افزایش درآمدهای با قند بالا و کوتاه مدت جلوگیری می کند، به عنوان مثال، قصد ندارد برای توصیه محصولات کمتر از مردم چک های اضافی بگیرد. مدل کسب‌وکار NerdWallet بر پایه اعتماد بنا شده است – که بهترین محصولات را بدون در نظر گرفتن مبلغی که برای ارسال مسیر به کاربران پرداخت می‌کنند، توصیه می‌کند.

اعتماد و کاری که شرکت برای حفظ آن انجام می دهد، به عنوان چیزی شبیه به یک وایرکاتر مالی شخصی، پایه های کلیدی رابطه NerdWallet با کاربران نهایی است.

بازگشت به ارزش‌گذاری‌ها: وقتی در نظر می‌گیریم که NerdWallet انتظار دارد سهام در IPO خود را به قیمت 17 تا 19 دلار به ازای هر سهم بفروشد، در مقابل تعداد سهام 64,747,341 یا 65,834,841 با احتساب سهام رزرو شده برای بانک‌های پذیره‌نویس خود، می‌توانیم ارزشی را در نظر بگیریم. تجارت آن به 1.25 میلیارد دلار می رسد. این مبلغ باید بیش از 1 دلار به ازای هر کلمه ای باشد که NerdWallet منتشر کرده است، که به معنای بازدهی بسیار خوبی در خط نویسی است.

گروه مورد علاقه من از روسای IPO، Renaissance Capital، ارزش گذاری کاملاً کاهش یافته شرکت را در نقطه میانی محدوده قیمت IPO آن 1.3 میلیارد دلار می داند. با 19 دلار به ازای هر سهم، این رقم به 1.37 میلیارد دلار می رسد. باز هم، برای شرکتی که بر اساس توانایی استخراج دلار از کلمات، بد نیست.