KKR شرکت اتوبوسرانی نیوزیلند Ritchies Transport را به ارزش 347 میلیون دلار خریداری می کند – TechCrunch

شرکت سرمایه گذاری جهانی KKR قصد دارد یک شرکت اتوبوسرانی و مسافری نیوزلندی با میراث 86 ساله ، Ritchies Transport را خریداری کند. شرایط این قرارداد فاش نشده است ، اما منابع مطلع با شرایط می گویند این قرارداد ارزش ریچیز را بیش از 347 میلیون دلار (500 میلیون دلار نیوزیلند) دارد.

روز پنجشنبه ، دو شرکت توافقنامه قطعی را امضا کردند که براساس آن KKR Ritchies را خریداری می کند و این اولین سرمایه گذاری زیرساختی KKR در نیوزلند است. KKR گفت که خرید شرکت اتوبوسرانی ، که دارای ناوگان بیش از 1600 وسیله نقلیه و 42 انبار است که در سراسر کشور فعالیت می کند ، به آن کمک می کند تا مأموریت خود را “برای ارتباط بهتر جوامع محلی ، حمایت از گسترش شبکه حمل و نقل عمومی کشور و ترویج حمل و نقل سبزتر” پیش ببرد. راه حل ها. ”

نیوزلند هنوز عمدتا یک کشور دارای سوخت ICE است ، اما این کشور برنامه هایی برای برق رسانی دارد. دولت در حال حاضر از همه آژانس ها و وزارتخانه های خود می خواهد تا 5 سال آینده ناوگان خود را برقی کنند و قصد دارد تا سال 2035 حمل و نقل عمومی را که عمدتا متکی به اتوبوس است ، کربن زدایی کند. اتوبوس های برقی ADL که به خیابان های شهر اوکلند رسیده اند.

اندرو جنینگز ، مدیر تیم زیرساخت KKR در بیانیه ای گفت که اتوبوس های Ritchies “فرصتی بسیار قابل مشاهده برای تشویق به اتخاذ فناوری بدون آلاینده های آلاینده است” زیرا نیوزلند همچنان شاهد “تقاضای راه حل های حمل و نقل عمومی با کیفیت بالا و سبزتر” است.

KKR به TechCrunch گفت که برنامه ای برای کمک به برق رسانی ناوگان خود به Ritchies دارد و این شرکت در زمینه های مربوط به حمل و نقل پایدار در سطح جهانی پیشرفت هایی داشته است و از این تجربیات برای پیشرفت کشور در جهت حرکت به سمت صفر گازهای گلخانه ای استفاده خواهد کرد.

این سرمایه از صندوق زیرساخت های آسیا و اقیانوسیه KKR تامین می شود. این معامله هنوز مشروط به تأیید OIO است ، که طبق گفته KKR طی چهار تا پنج ماه انتظار می رود. پس از اتمام قرارداد ، خانواده ریچی همچنان سهام خود را در شرکت حفظ خواهند کرد و اندرو ریچی ، مدیر عملیات فعلی ، به عنوان مدیرعامل شرکت منصوب می شود زیرا گلن ریچی ، مدیرعامل فعلی ، بازنشسته می شود.

iv>