Leaker حافظه پنهان زیادی از داده های Twitch را منتشر می کند ، وعده می دهد که اطلاعات بیشتری در راه است – TechCrunch

برای دریافت خلاصه ای از بزرگترین و مهمترین داستانهای TechCrunch که هر روز ساعت 3 بعد از ظهر به وقت عمومی به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ، اینجا را مشترک شوید.

سلام و به Daily Crunch برای 6 اکتبر 2021 خوش آمدید. ما امروز یک خبرنامه کاملاً بسته بندی شده برای شما داریم. بنابراین بدون شوخی از ما ، فقط توجه داشته باشید که ما دستور کار جلسات TechCrunch: SaaS را قرار داده ایم و بسیار خوب به نظر می رسد. – الکس

TechCrunch Top 3

 • افزایش سرمایه گذاری گوگل در آفریقا: غول فناوری آمریکایی گوگل در حال سرمایه گذاری یک میلیارد دلار در قاره آفریقا برای تسریع در تحول دیجیتالی آن ، از جمله 50 میلیون دلار در استارتاپ های محلی است. سرمایه گذاری استارتاپ های آفریقایی در سه ماهه اخیر در حال افزایش بوده است و اگر از واقعیت ناهموار بودجه سرمایه گذاری جهانی در نظر بگیریم ، در صورت استقبال ، اخبار گوگل را شگفت آور نمی کند.
 • فرصت ها در بازار نوپای نوظهور آمریکای لاتین فراوان است: TechCrunch در جایی که سرمایه گذاران امروز در بازار تامین مالی برای استارتاپ ها در آمریکای لاتین شکاف می بینند ، کشف شد و متوجه شد که در حالی که بیشتر شرکت های فناوری در منطقه در حال جمع آوری سرمایه هستند ، هنوز نقاط کور زیادی وجود دارد که سرمایه گذاران جسور می توانند معاملات را پیدا کنند.
 • Twitch هک شد: سرویس پخش ویدئوی Twitch آمازون هک شد ، امروز تایید شد. جزئیات پرداخت ، کد منبع – هک بیش از انتشار ساده داده های کاربر بود. این لحظه ای بسیار وحشتناک برای Twitch ، شرکت مادر و پایگاه گسترده کاربران آن است. همه گذرواژه های خود را تغییر دهید و سپس یک مدیر گذرواژه دریافت کنید.

استارتاپ ها/VC

امروزه سیل واقعی داستان های راه اندازی در وبلاگ وجود دارد ، بنابراین ما قالب معمول خود را کنار می گذاریم و در چند بلوک مجزا از اخبار پیش می رویم. لذت بردن!

دریافت دقیق جزئیات در عرشه زمین خود

برای Pitch Deck Teardown در TechCrunch Disrupt ، مدیر ویراستار دنی کریستون دو عرشه را بررسی کرد ، “یک مصرف کننده و یک شرکت” ، با سه VC:

 • مارن بانون ، بنیانگذار و شریک مدیریت ، ژانویه ونچرز
 • ونسا لارکو ، شریک ، NEA
 • بن لینگ ، بنیانگذار و شریک عمومی ، Bling Capital

فقط استثنایی ترین عرشه های زمین بیش از چند دقیقه مورد توجه قرار خواهند گرفت ، بنابراین دنی چهار اسلاید را انتخاب کرد “که باعث تشویق نمایندگان ما شد تا نشان دهند که چگونه VC ها می توانند دیدگاه های کاملاً متفاوتی در یک ماده داشته باشند.”

(TechCrunch+ برنامه عضویت ما است ، که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا پیش قدم شوند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

امروز در بخش فناوری بزرگ خود ، ما با یک رقابت خودرویی شروع می کنیم و سپس به سراغ داستانهای متمرکز بر سیاست می رویم که بازار فناوری جهانی را شکل می دهند.

 • جنرال موتورز قصد دارد درآمد خود را دو برابر کند و سهم تسلا را در اختیار بگیرد: تا سال 2030 ، شرکت خودروسازی آمریکایی جنرال موتورز می خواهد درآمد خود را دو برابر کند و “سهم بازار خودروهای برقی را در اختیار بگیرد” ، TechCrunch گزارش می دهد. به طور طبیعی ، تسلا در مورد هدف دوم حرفی برای گفتن خواهد داشت ، اما خوشحال می شود که بازار خودروهای الکتریکی آمریکای شمالی رقابتی تر شود.
 • برای انجام این کار ، شرکت کامیون های برقی ، کراس اوور را برنامه ریزی می کند: خودروهای محبوب ICE از جنرال موتورز با استفاده از کامیون های برقی و کراس اوور ، یک انتقال الکتریکی انجام می دهند.

و اکنون ، PolicyCrunch:

 • انگلیس مقررات جدیدی را برای محافظت از جوانان در برنامه های ویدئویی وضع می کند: قانونگذار انگلستان Ofcom قوانین جدیدی را برای “محافظت از کاربران زیر 18 سال در برابر محتوای مضر مانند سخنان نفرت انگیز و فیلم ها/تبلیغات که احتمالاً باعث تحریک خشونت علیه گروه های محافظت شده می شود” اعلام کرده است. دستورالعمل های جدید بر سرویس هایی مانند TikTok ، Twitch و Snapchat تأثیر می گذارد.
 • ممکن است شرکت های مستقر در ایالات متحده مجبور شوند در آینده پرداخت های باج افزار را افشا کنند: پوشش جدید همیشه خطرناک است پیشنهاد شده قوانین ، اما آنها راهنمایی در مورد مقررات آینده ارائه می دهند. در این مورد ، به تازگی پیشنهاد شده این قانون “مشاغل در ایالات متحده را مجبور می کند تا هر 48 ساعت پس از معامله ، پرداخت های باج افزار را افشا کنند.” کدام منطقی است؟ صادقانه؟ اکنون ما فقط به چیزی مشابه برای نقض داده ها نیاز داریم.
 • پارلمان اروپا از ممنوعیت نظارت جمعی بیومتریک حمایت می کند: نگران این هستید که تشخیص چهره جهان را فرا خواهد گرفت و هرگز نمی توانید بدون زیر نظر گرفتن مسافرت کنید؟ خوب ، اگر در اروپا زندگی می کنید ، جایی که درخواست جدیدی از قانونگذاران مبنی بر “ممنوعیت دائمی شناسایی خودکار افراد در فضاهای عمومی” وجود دارد ، مگر در موارد مشکوک به جنایت ، خبر خوبی است.

کارشناسان TechCrunch: مشاوره نرم افزاری و بازاریابی رشد

اعتبار تصویر: SEAN GLADWELL / گتی ایماژ

ما اخیراً یک عمودی دیگر به پروژه Experts اضافه کردیم! اگر مشاور نرم افزاری دارید که فکر می کنید سایر بنیانگذاران استارتاپ باید از آن مطلع باشند ، نظرسنجی را در اینجا پر کنید.

یکی از توصیفاتی را که در زیر دریافت کرده ایم بخوانید!

مشاور: برنامه های اشتها آور

توصیه شده توسط: آندره ایکمایر ، بنیانگذار Good Empire

شهادت: “آنها شهرت خوبی در سطح جهانی داشتند و محصولات خوبی تولید کرده بودند. ما همچنین مدل انعطاف پذیر آنها را دوست داشتیم – ما توانستیم از CTO خود برای رهبری یک تیم شش نفره از تیم Appetizer استفاده کنیم ، که گاهی اوقات UX/UI ، مدیریت محصول و مدیریت پروژه در صورت لزوم انجام می شود. این به درستی مشارکتی بود ، نه ترتیب نمایندگی جعبه سیاه. بنابراین ما توانستیم قابلیت های داخلی را به طور همزمان ایجاد کنیم ، نه وابستگی. [Working with them] به ما این امکان را داد تا اولین بار محصول را از ابتدا در سه ماه به بازار عرضه کنیم. ما توانستیم نسخه های iOS و Android را به طور همزمان بسازیم. “

ما همچنان به افزودن محتوا به عموم بازاریابی رشد خود ادامه می دهیم. این مقاله در TechCrunch+ از دنی کرایتون را مشاهده کنید: “همانطور که اپل با انتساب اشتباه می کند ، بازاریابی رشد در 2021 چگونه به نظر می رسد؟” اگر یک بازاریاب رشد وجود دارد که فکر می کنید ما باید در مورد آن بدانیم ، به ما اطلاع دهید.