MassMutual صندوق 100 میلیون دلاری را برای بنیانگذاران مختلف راه اندازی می کند

شرکت بیمه MassMutual پنج‌شنبه راه‌اندازی صندوق سرمایه‌گذاری تاثیرگذاری جدید MM Catalyst به مبلغ 100 میلیون دلار را اعلام کرد. این پول برای ادامه سرمایه گذاری در شرکت های مختلف مستقر در ماساچوست استفاده خواهد شد. نزدیک به پایان استقرار اولین MM Catalyst Fund با ارزش 50 میلیون دلار است که دو سال پیش راه اندازی شد و تاکنون در 16 تجارت در سراسر ایالت سرمایه گذاری کرده است.

این دومین صندوق MM Catalyst به ماموریت صندوق اول برای تمرکز بر سرمایه‌گذاری‌های اولیه تا سری B در استارت‌آپ‌های تحت رهبری سیاه‌پوستان و همچنین کسانی که از جوامع روستایی و دیگر پیشینه‌های تاریخی نادیده گرفته شده‌اند، ادامه خواهد داد. این صندوق همچنین به طور انتخابی در سراسر کشور در کنار مدیران صندوق در MassMutual’s First Fund Initiative سرمایه گذاری خواهد کرد که بر سرمایه گذاری در مشاغل سیاه پوست، لاتین تبار و بومی در سراسر ایالات متحده و کانادا متمرکز است.

این موسسه به TechCrunch+ گفت که آخرین MM Catalyst Fund و First Fund Initiative تعهد سرمایه گذاری تاثیر MassMutual را برای بنیانگذاران نادیده گرفته شده به 300 میلیون دلار می رساند. تلاش‌های MassMutual یک مطالعه موردی در مورد این است که چگونه LPها و سایر سرمایه‌گذاران می‌توانند خود را برای تعهد بهتر به حمایت از صندوق‌های مختلف و مدیران صندوق تنظیم کنند.

لیز رابرتز، رئیس سرمایه گذاری شرکت، گفت که MassMutual به واقعیت ها نگاه می کند: جوامع سیاه پوست، بومی و لاتین تبار بیش از یک سوم جمعیت ایالات متحده را تشکیل می دهند، هرچند به طور کلی. کمتر از 5٪ از تمام VCها سیاه یا لاتین هستند و در عین حال، کمتر از 5٪ از کل سرمایه VC به بنیانگذاران سیاه و لاتین تخصیص داده می شود.