Medley ، پلت فرم مربیگری برای توسعه شخصی و حرفه ای ، 3.7 میلیون دلار به رهبری A16Z دریافت می کند – TechCrunch

Medley ، پلتفرم مربیگری گروهی که بر توسعه شخصی و حرفه ای تمرکز دارد ، امروز بسته شدن دور 3.7 میلیون دلاری هدایت شده توسط A16Z را اعلام کرد.

کانی چان و آن لی اسکیتس از آندریسن هوروویتز با مشارکت Aglaé Ventures ، Foundation Capital ، Ciara Wilson ، Jen Rubio ، Dara Treseder (Peloton) گردان این دور بودند. و سانیین سیانگ (دانشگاه دوک) و دیگران.

مدلی توسط ادیت کوپر و جردن تیلور ، یک زن و شوهر مادر و دختر بنیان گذاری شد که معتقدند پیشرفت شخصی و حرفه ای افراد به طور جدایی ناپذیری با یکدیگر ارتباط دارد. این پلتفرم در ژوئیه 2020 با هدف تسهیل بحث گروه های کوچک به رهبری یک مربی توسعه حرفه ای راه اندازی شد. این گروهها با هدف صریح تقویت تنوع و گنجاندن ، با گروههای سنی مختلف ، جنسیت ، قومیتها و پیشینههای مختلف در هر گروه همسان سازی شدند.

Medley با در نظر گرفتن فراگیری ، از همه برای پیوستن به عضویت استقبال می کند و حتی با مقیاس کشویی مبتنی بر فرصت برای هزینه عضویت سالانه راه اندازی شد.

در کنار اعلام بودجه ، Medley همچنین Medley Moments را در ماه های آینده معرفی می کند. لحظات به طور خاص دوره هایی هستند که اعضا می توانند برای تمرکز بر اهداف خاص خود ثبت نام کنند. تیلور چند نمونه از انواع موضوعاتی را که Moments به آنها می پردازد ، ارائه داد ، از جمله تبدیل شدن به والدین جدید ، یادگیری درباره رهبری ، جابجایی ، محورهای شغلی و موارد دیگر.

وی در این باره گفت: “تمرکز بیشتری بر اهمیت دستیابی به دیدگاه دیگران نسبت به واقعیت دیگران بود که در ابتدا هنگام راه اندازی در ذهن مردم بود ، اما اکنون برای مرکز ثقل آنها بسیار مهم است ، از نظر آنچه مردم هنگام شرکت در گروه ها به دنبال آن هستند.” ادیت کوپر “همچنین انتظارات فزاینده ای از مردم وجود دارد که کارفرمایان آنها واقعاً به آنها اهمیت می دهند و پیشنهاداتی ارائه می دهند که از نظر تاکتیکی نیست بلکه به نفع آنها به عنوان مردم است.”

با توجه به این بینش ها ، و یک برنامه آزمایشی موفق با LinkedIn ، مدلی در حال بررسی گزینه های B2B برای این شرکت است ، با این پتانسیل که برنامه ها را به نفع کارکنان خود به سازمانهای بزرگتر بفروشد.

پس از اجرای آزمایشی LinkedIn ، که دارای 99 درصد امتیاز NPS بود ، این حرفه اجتماعی حرفه ای در سال 2022 این همکاری را گسترش می دهد.

بودجه جدید به این معنی است که استخدام مطمئناً امسال برای مدلی روی میز است. کوپر ، که در هیئت های متعددی از جمله هیئت مدیره آمازون و پپسیکو نشسته است ، می گوید بزرگترین چالش برای مدلی یا هر سازمانی در این زمینه ، جذب و حفظ استعدادهای درجه یک است ، جایی که شور و اشتیاق و دیدگاه هم تراز است.

جوردن تیلور می گوید: “بهترین بخش کارآفرین بودن این است که با افرادی کار کنم که مرا به چالش می کشند ، من از آنها یاد می گیرم و می توانم از گذراندن وقت با آنها لذت ببرم.” “این یک چالش بزرگ است اما چیزی است که من از آن سپاسگزارم ، این است که بتوانم با ادیت تیمی از افراد را بسازم که همیشه به دنبال یادگیری هستند.”