neobank Open مستقر در بنگلور ، با تمرکز بر بنگاه های کوچک و متوسط ​​، سری C-TechCrunch را 100 میلیون دلار افزایش می دهد

برای دریافت خلاصه ای از بزرگترین و مهمترین داستانهای TechCrunch که هر روز ساعت 3 بعد از ظهر به PDT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ، اینجا را مشترک شوید.

سلام و به Daily Crunch برای 12 اکتبر 2021 خوش آمدید. تا اینجا Q4 سرگرم کننده خوبی است. ما پرونده های IPO زیادی داریم و همانطور که در زیر مشاهده خواهید کرد ، اخبار راه اندازی بیشتر از آنچه می توانید یک چوب را تکان دهید. خوب ، اپل دارد یکی دیگر رویداد در راه است اینقدر برای رکود سه ماهه چهارم ، بله؟ – الکس

TechCrunch Top 3

 • Coinbase وارد بازی NFT می شود: Coinbase پیشگام اولیه بازار رمزنگاری ، رقبای کوچکتری را در بازی توکن غیرقابل تعویض (NFT) دنبال می کند. NFT ها در ماه های اخیر با افزایش حدس و گمان در مورد امضای مالکیت ویژه بلاک چین برای تصاویر دیجیتال ، محبوبیت خود را افزایش داده اند. همانطور که می گویند مردم برای JPG ها طرفدار زیادی دارند و Coinbase ، که بخش عمده ای از درآمد خود را از معاملات ایجاد می کند ، نمی خواهد OpenSea برنده بازار NFT شود. از قضا ، Coinbase معروف توسط a16z پشتیبانی می شد ، که همچنین سرمایه گذار OpenSea است. این تند است.
 • ترافیک تک شاخ فقط در حال بدتر شدن است: داده های جدید در مورد بازار سرمایه ریسک پذیر Q3 نشان می دهد که سرمایه ای بیش از هر زمان دیگری برای استارتاپ های جهانی وجود دارد. یکی از نتایج سیل مالی این است که بیشتر از هر زمان تک شاخ متولد می شود. و این منجر به یک مجموعه طولانی تر از تک شاخ های خصوصی می شود که نیاز به خروج دارند. TechCrunch در مورد آنچه ممکن است اشتباه باشد ، تحقیق کرد.
 • به زودی همه وبلاگ ها خبرنامه خواهند شد: موفقیت Substack در ایجاد اقتصاد خبرنامه با پرداخت بیشتر ، همچنان رقبا را به خود جلب می کند. این بار آن Memberful ، محصول Patreon است. بر خلاف Substack ، Memberful از درآمد نویسنده کمتری می گیرد ، که با ساختار هزینه ثابت ثابت می شود. برای افراد دارای موارد زیر ، پس انداز می تواند افزایش یابد.

استارتاپ ها/VC

داستان پیشرو در زمینه راه اندازی امروز ما اخباری است که در مورد بانک های نوین هندی است Open سرمایه جدیدی تا حدودی از طرف Google جمع آوری کرده استبه هر بازار بزرگی با افزایش نفوذ دیجیتالی و جمعیتی که به طور کامل جذب بانک نشده اند ، زمینه مناسبی برای استارت آپ های نو بانکداری خواهد بود. به نظر می رسد هند یکی از این بازارها باشد ، اگر نتایج جمع آوری کمک های مالی اخیر از Open شاخصی باشد. بر اساس گزارش TechCrunch ، این مبلغ 100 میلیون دلار را به ارزش 500 میلیون دلار کنار گذاشته است. تماسک رهبری دور را بر عهده داشت که شامل بودجه ای از گوگل و تایگر نیز بود.

 • Privateer می خواهد سطل زباله را پیدا کند: اتفاقا “آشغال فضایی” نیز ژانر مورد علاقه من در رمان است. صرف نظر از این ، Privateer می خواهد به مکان یابی و نقشه برداری زباله ها در مدار در سراسر کره زمین کمک کند. این که بیش از حد چرند به دور کره زمین پرواز می کند یک واقعیت شناخته شده است. دقیقا جایی که با این حال ، این دانه در هر نقطه مشخص است ، کمتر روشن است.
 • پول هنگفت برای تراشه های هوش مصنوعی: بازار جهانی سیلیکون ممکن است در حال حاضر یک آشفته داغ باشد ، اما هایلو این اجازه را نمی دهد. شرکت تراشه های متمرکز بر هوش مصنوعی فقط 136 میلیون دلار با ارزشی که TechCrunch گزارش می دهد در حدود 1 میلیارد دلار جمع آوری کرده است. بارهای مختلف محاسباتی در طرح های مختلف تراشه بهتر عمل می کنند ، در صورتی که کنجکاو باشید که چرا اینتل بازار جهانی تراشه های هوش مصنوعی را خرد نمی کند. فقط انتظار نداشته باشید که کمبود تراشه جهانی به این زودی برطرف شود.
 • Atomic در حال ساخت API های حقوق و دستمزد است: دنیای بانکداری به عنوان یک سرویس داغ است و استارتاپ ها در حال ورود به مناطق جدید بازار مالی هستند تا بیشتر و بیشتر آن را وارد دوران مدرن کنند. اتمیک یکی از این استارتاپ ها است. محصول آن به مصرف کنندگان کمک می کند تا جریان درآمد خود را به خدمات مختلف متصل کرده و داده های مربوط به حقوق و دستمزد خود را تأیید کنند.
 • SoWork شرط می بندد که همکاری مجازی برای ماندن اینجاست: آیا از کار در خانه ، به تنهایی خسته شده اید؟ SoWork فکر می کند شما ممکن است باشید. این استارتاپ مجازی با همکاری 15 میلیون دلار جمع آوری کرد. احساس شما در مورد قطع های مجازی ممکن است کمی به میزان راحتی شما در تماس های طولانی مدت صوتی بستگی داشته باشد-گیمرها قبلاً به این کار عادت کرده اند-اما دیدن شرکت هایی مانند SoWork حتی در حالی که برخی شرکت ها شروع به حرکت آهسته به دفاتر می کنند ، بسیار خوب است.
 • MentalHappy می خواهد سلامت روانی را با گروه های موردنظر انجام دهد: حتی اگر بیمه دارید ، گرفتن یک درمانگر به اندازه بحث با شرکت بیمه شما مفرح است. شاید به این دلیل که اغلب دقیقاً همین را شامل می شود. MentalHappy یک استارتاپ است که برای رفع کمبود درمانگر یا هزینه بالای درمان تلاش نمی کند. در عوض ، با هزینه ماهانه کم ، گروه های پشتیبانی همسالان را ارائه می دهد. صادقانه بگویم ، من آن را حفر می کنم.
 • EngFlow می خواهد برنامه نویسی برنامه را سرعت بخشد: ببینید ، اگر تدوین کد یک دقیقه طول نکشد ، این کمیک وجود نخواهد داشت. متأسفانه ، EngFlow می خواهد معادل مهندسی دود را با کاهش تأخیر تدوین حذف کند. و فقط چند میلیون دلار برای تلاش های خود جمع آوری کرد.
 • سرویس Wi-FI مش Plume 300 میلیون دلار افزایش می دهد: در اینجا شرکتی است که احتمالاً باید قبلاً به آن توجه کرده بودیم. بر اساس TechCrunch ، Plume “یک راه اندازی ارتباطی است که با حاملان برای ارائه Wi-Fi مشبک هوشمند برای بهبود اتصال باند پهن در خانه ها همکاری می کند و سپس سایر خدمات خانه های هوشمند را در بالای آن شبکه ارائه می دهد.” و در حال حاضر حدود 2.6 میلیارد دلار ارزش دارد. کی میدونست!
 • و در نهایت، Canva در حال ورود به ویدیو استبه

فروش در سازمان: چگونه Slack و سایر استارتاپ ها اشتباه می کنند

مقابله با شرکت های بزرگ تجاری ممکن است برای یک استارتاپ دلهره آور باشد ، اما مدیرعامل و بنیانگذار Scribe ، جنیفر اسمیت ، می گوید که شما هرگز برای شروع کوچک نیستید.

او می نویسد که به ضرر آنها ، بسیاری از شرکت های اولیه خیلی منتظرند تا استراتژی های رقابت با رهبران صنعت را مشخص کنند. یک مثال: دوازده سال پس از تأسیس ، Slack با 27.2 میلیارد دلار به Salesforce رفت.

“س questionال این است که اگر اسلک فروش شرکت را زودتر در نظر می گرفت ، آیا می توانست به عنوان یک شرکت دولتی مستقل زنده بماند؟”

(TechCrunch+ برنامه عضویت ما است ، که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا پیش قدم شوند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

کارشناسان TechCrunch

تصویرسازی دانش خلاق

اعتبار تصویر: SEAN GLADWELL / گتی ایماژ

ما اخیراً یک عمودی دیگر به پروژه Experts اضافه کردیم! اگر مشاور نرم افزاری دارید که فکر می کنید سایر بنیانگذاران استارتاپ باید از آن مطلع باشند ، نظرسنجی را در اینجا پر کنید.

یکی از توصیفاتی را که در زیر دریافت کرده ایم بخوانید!

مشاور: Arbisoft

توصیه شده توسط: عمری تراوب ، مدیرعامل Popcart

شهادت: “ما توانستیم یک تیم dev با عملکرد بالا ایجاد کنیم که شامل dev ، QA و DevOps است. ما به استعدادهای برتر و مهمتر از همه کشش در استخدام دسترسی داشتیم. اگر بخواهیم یک برنامه نویس اضافه کنیم ، می توانیم در کمتر از یک هفته یک نفر فوق العاده به تیم خود بپیوندیم. برای جذب و استخدام توسعه دهنده در بوستون یا ایالات متحده هفته ها و ماه ها طول می کشید. “

انجمن

جلد کتاب سیم های جنگ

اعتبار تصویر: سیمون و شوستر ، شرکت

پنجشنبه ، 14 اکتبر ، ساعت 2 بعد از ظهر PDT/5 بعد از ظهر EDT برای دنی کریچتون بپیوندید فضاهای توییتر مصاحبه با یعقوب هلبرگ ، نویسنده کتاب “سیم های جنگ” ، که فردا منتشر می شود.