NewRelic CodeStream را برای ارائه چت در محیط های توسعه دهنده و مشارکت Microsoft IDE خریداری می کند – TechCrunch

NewRelic ، پلتفرم مشاهده پذیری ، خریداری کرده است و در پشت آن سرویس جدیدی را راه اندازی می کند تا ابعاد جدیدی را در استراتژی بزرگتر برای نزدیک کردن توسعه دهندگان و عملیات به هم نزدیک کند. این برنامه CodeStream را خریداری کرده است ، برنامه ای که در محیط توسعه دهندگان یکپارچه کار می کند تا به توسعه دهندگان اجازه دهد در کنار خود کد ، یادداشت های مربوطه را برای یکدیگر بنویسند.

NewRelic آن را قبلاً با NewRelic One ، پلت فرم تجزیه و تحلیل داده های کامل ، که شامل معیارها ، رویدادها و گزارش ها می شود ، ادغام کرده است و سرویس جدیدی را با نام NewRelic CodeStream راه اندازی می کند. همچنین از همکاری با مایکروسافت برای ادغام محصول جدید در IDE های خود و سایر محصولات چت و همکاری مانند VS Code ، Visual Studio ، Teams و GitHub خبر می دهد.

به گفته پیتر پزاریس ، بنیانگذار و مدیر عامل CodeStream ، شرایط این قرارداد فاش نشده است ، مگر اینکه این قرارداد “رقابتی” بود. CodeStream بخشی از گروه Y Combinator Winter 2018 بود که حدود 3 میلیون دلار جمع آوری کرده بود و ده ها هزار توسعه دهنده از جمله افراد مایکروسافت ، Hearst ، Atlassian ، Zenefits و تعدادی دیگر از آن استفاده می کردند.

(همچنین قبلاً به عنوان یک استارتاپ مستقل با Visual Studio و VS Code و JetBrains کار می کرد. همچنین از درخواست ها را بکشید از GitHub ، BitBucket و GitLab ، مدیریت مسئله از Jira ، Trello ، Asana و 9 نفر دیگر ، قابل مشاهده از New Relic One و Pixie ، و ارائه می دهد بحث کد که همه را به هم پیوند می دهد ، با Slack ، MS Teams ، ایمیل و اعلانات درون ویرایشگر ادغام می شود. به نظر می رسد با عمیق تر شدن ادغام مایکروسافت همه اینها همچنان پشتیبانی می شود.)

این شرکت 750 شرکت تجاری به عنوان مشتری خواهد داشت.

این معامله بر چند روند در دنیای DevOps تأکید می کند. اول ، برخی از تثبیت زیر پا وجود دارد ، و NewRelic ، خود را به عنوان یک پلت فرم قرار می دهد ، به دنبال این است که عملکردهای بیشتری را در مجموعه ابزار خود وارد کند.

این امر همچنین به معنای فروش چالش برانگیزتری برای CodeStream در طول زمان است ، زیرا مشتریان به طور طبیعی ممکن است بخواهند ابزارهای ارتباطی و مشاهده ای را با هم بخرند ، و همچنین عملکردهای آنها را در طول زمان نزدیک کنند.

“کار با جدید یادگار پیتر پزاریس ، مدیرعامل و بنیانگذار CodeStream ، به TechCrunch گفت ، به دلیل همسویی استراتژیکی که بین دو شرکت خود مشاهده کردیم ، بی فایده بود. “من خوش شانس هستم که در 26 سال گذشته با همان تیم موسسان کار کرده ام و چهار شرکت را در آن زمان تأسیس ، ساخته و فروش کرده ام. در هر صورت ، ما توانسته ایم سریعتر مقیاس بندی کرده و ارزش بیشتری را در شرکت بزرگتر باز کنیم ، بنابراین این زمان به خصوص برای ما هیجان انگیز است.

تیم ما همچنین احساس هماهنگی با این تیم را داشت جدید یادگارارزشها و تعیین شده است که ما در واقع می توانیم با پیوستن نیروهای خود به ماموریت خود سرعت بخشیم جدید یادگار – همسویی با منابع ، تیم و پایگاه مشتری که جدید یادگار داخلی دارد تیم ما در CodeStream نیز بسیار تحت تأثیر قرار گرفت جدید یادگار یک پلتفرم ، و احساس کردم که راه حل ما می تواند حتی برای توسعه دهندگان نه تنها همکاری کد را گسترش دهد ، بلکه قدرت داده های تله متری و قابلیت مشاهده را مستقیماً در IDE باز کند. “

CodeStream همچنین با ایجاد یک نقطه ورود مهم به NewRelic در روند دوم که این معامله به آن می پردازد ، در آن ترکیب تلفیقی قرار می گیرد.

روند دوم این است که همکاری نام بازی این روزها در نرم افزارهای سازمانی است. این امر برای توسعه دهندگان که در مناطق مختلف جغرافیایی و اغلب در فواصل زمانی روی پروژه ها کار می کنند بسیار مناسب است و به راههای بهتری برای انتقال تفکر و یادداشت های اضافی خود به یکدیگر در حال حاضر و آینده نیاز دارند.

همانطور که رومین هنگام پوشش ادغام CodeStream با VS Code اشاره کرد ، تعدادی از برنامه ها در حال حاضر دارای کانال های “گفتگو” برای کسانی هستند که محتوا را ایجاد می کنند تا در مورد آنچه در حال رخ دادن است ، با جزئیات بیشتری صحبت کنند ، و Slack (یا معادل دیگر) نباید دارای آنها باشد. جزء پیش فرض آن باشد ، و این خصوصاً مهم است اگر بتوانید چیزی را بسازید که به طور خاص به طور خاص نیازهای کاربران را برآورده کند.

در مورد راه اندازی جدید امروز ، NewRelic می گوید کسانی که علاقمند به آزمایش این سرویس هستند می توانند برای آزمایش رایگان در NewRelic One ثبت نام کنند. محصول CodeStream به کاربران اجازه می دهد نه تنها در حاشیه کد برای یکدیگر یادداشت بنویسند ، بلکه جریانی را ایجاد کنند که به خوانندگان اجازه می دهد مستقیماً از یک یادداشت چت به خط کد مورد نظر بپردازند.

سومین روند توسعه مداوم DevOps به عنوان یک گروه برجسته در نرم افزارهای سازمانی است. حرکت به سمت پروژه های بزرگتر ، توسعه دهندگان بیشتر ، معماری ها و فناوری های جدید فناوری اطلاعات و امنیت جدید و چالش های دیگر همه منجر به افزایش تدریجی توسعه دهندگان به عنوان یک جزء بسیار مهم در نحوه اداره و نحوه رشد سازمان ها شده است.

این امر به نوبه خود منجر به کسب و کاری در حال رشد برای خدمات ایجاد شده برای ارائه خدمات به آنها شده است. NewRelic با استناد به برآوردهای Redpoint می گوید که بازار مشاهده پذیری به تنهایی دارای کل بازار قابل آدرس دهی 35 میلیارد دلار است و سالانه شاهد رشد دو رقمی است.

“گردش کار توسعه دهندگان ستون فقرات همه شرکت های مدرن است و مشاهده به عنوان یک عمل مهندسی آینده ای را ارائه می دهد که در آن این گردش کارهای اساسی توسعه دهندگان با داده ها – و نه صرف نظرات” تأمین می شود. جدید یادگار بیل استپلز مدیرعامل در بیانیه ای “برای تسریع این مأموریت مشترک برای تبدیل مشاهده به یک عمل روزانه مبتنی بر داده برای هر مهندس ، ما تله متری تولید و ابزارهای همکاری را به جایی می رسانیم که توسعه دهندگان ایجاد می کنند-IDE. با راه اندازی جدید یادگار CodeStream و با پیوستن به نیروهای مایکروسافت ، ما مشتاق هستیم که یک تجربه واقعاً توسعه محور را به میلیون ها توسعه دهنده در سراسر جوامع مشترک ارائه دهیم. “

Buddy Brewer ، GM از New Relic ، در یادداشتی به TechCrunch اضافه کرد: “DevOps اساساً در مورد ایجاد هماهنگی بین توسعه دهندگان و افراد عملیات است.” “به همین دلیل است که CodeStream برای ما برجسته است. به عنوان شرکت پیشرو که در زمینه همکاری با توسعه دهندگان تلاش می کند ، آنها مأموریت خود را برای درک و ارتباط موثرتر تیم ها در مورد کد خود قرار داده اند. با CodeStream ، توسعه دهندگان می توانند کد خود را درست در محیط توسعه خود مورد بحث قرار دهند و این بحث ها را برای ایجاد یک پایگاه دانش مرجع و در حال توسعه ذخیره کنند. به طور معمول ، توسعه دهندگان در یک فرآیند کلانتر از کپی/چسباندن خطوط خاص کد در Slack ، Teams یا هر عملکرد چتی که استفاده می کنند ، توضیح داده و زمینه و س questionال خود را توضیح می دهند ، که باعث ایجاد اصطکاک و از دست دادن زمان زیادی در بین تیم ها می شود. ”

این همچنین دلیل همکاری مایکروسافت با این شرکت است ، اگرچه برای من یک سوال باقی می ماند ، این است که آیا مایکروسافت سعی می کند به مرور مستقیمتر در این جنبه از خدمات توسعه دهندگان شرکت کند یا خیر. با توجه به این که چند محیطی که قرار است این راه حل خاص را ادغام کند منطقی خواهد بود.

“توسعه دهندگان برای کمک به سازمان ها در هر صنعت برای تسریع استفاده از آنها ضروری هستند جدید توانایی ها. هدف ما در مایکروسافت ارائه خدمات وسیع برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان واقعی است. ” “با شرکایی مانند جدید یادگار، دیدن پشتیبانی همه جانبه با آن هیجان انگیز است جدید یادگار CodeStream ، شامل چندین پلتفرم و محصول مایکروسافت: VS Code ، Visual Studio ، .NET ، GitHub ، Microsoft Teams و Azure DevOps ، به ذکر چند مورد. همکاری بیشتر بین پروژه های توسعه ای و بهبود ارتباط بین برنامه های موجود تنها برخی از مزایای آن است جدید یادگار CodeStream به جامعه توسعه دهندگان ارائه می دهد. “