NPT on-ramp هنوز خیلی تند است-TechCrunch

سالها و سالها پیش ، برای کنترل بهتر اقتصاد رمزنگاری نوظهور ، مقداری بیت کوین خریدم. در صورت استفاده از حافظه ، حدود 50 دلار ارزش دارد. و سپس آن را به BTC-E منتقل کردم ، در آن زمان چند سکه تصادفی خریدم تا ببینم چگونه پیش می رود.

BTC-E سرانجام پس از جریمه سنگین پولشویی بسته شد ، بنابراین من تصور می کنم که هر سکه ای که در آن زمان خریداری کرده بودم در خلاء از بین رفت. به همین دلیل است که من از آن زمان تا کنون در مورد چیزی که در مورد رمزنگاری نوشته ام افشاگری نکرده ام – مالک هیچ چیزی نیستم که بتوانم به آن دسترسی داشته باشم ، این همان چیزی است که اصلا مالک هیچ رمز ارز نیست.

دیگر اینطور نیست. پس از صحبت کردن در مورد شوق NFT یک یا دو بار در پادکست ، متوجه شدم که این روند از بین نمی رود ، به این معنی که من باید آن را امتحان کنم. بیشتر افرادی که در مورد فوتبال می نویسند یک فوتبال پرتاب کرده اند. اگر بخواهم به طور مداوم آنها را بپوشانم ، پوشاندن یک انگشت به آب های NFT کاملاً منطقی به نظر می رسید.

پس از کمی بازی کردن ، برداشت های من این است که NFT ها مرتب و سرگرم کننده و احمقانه هستند-و اینکه سطح شیب دار آنها هنوز برای بیشتر افراد بسیار تند است.

سلام ، من الکس هستم و یک نوب NFT هستم

برای ورود به بازی NFT ، یک حساب Coinbase باز کردم و 50 دلار اتر خریدم. هدف من خرید مقدار زیادی رمزنگاری نبود ، استفاده از آن برای خرید NFT و به دست آوردن دستاوردهایی شبیه به سنگ. من فقط می خواستم این روند را اجرا کنم و متوجه شدم که می توانم نوعی NFT مورد علاقه را با قیمت 50 دلار نشان Ethereum پیدا کنم. من حتی خرید قطعه ای از هنرمندی را دوست داشتم که من متعلق به هنر فیزیکی او هستم و NFT می سازد.

بنابراین ، من وجوه را از Coinbase به بازار NFT OpenSea منتقل کردم ، جایی که کیف پول هم داشتم. ارتباط دقیق بین OpenSea و MetaMask در طول فرآیند 100 روشن نبود ، اما ، سلام ، من برای زمان خوبی اینجا هستم ، بنابراین با آن کار کردم.

متأسفانه هزینه های Coinbase و انتقال اندک اتر من به سرعت بر ثروت رمزنگاری من تأثیر گذاشت:

از این نقطه ، من متوجه شدم که به لوله ساز پول پرداخت کرده ام و آماده خرید چیزی تا حد ممکن هستم و این فصل را در مورد آشفتگی NFT من خاتمه می دهم.

کاربران و معامله گران رمزنگاری معمولی می دانند چه اتفاقی می افتد ، اما اجازه دهید برای بقیه خدمه توضیح دهم. در اکوسیستم اتر چیزی به نام هزینه گاز وجود دارد ، هزینه ای که برای انجام تراکنش خود می پردازید. و معلوم شد که هزینه گاز به تنهایی برای خرید NFT که تا حد امکان نزدیک به صفر است بیشتر از کل ETH است که من در حساب خود داشتم.

بنابراین ، کاری که من انجام داده بودم این بود که 50 دلار را به کمتر از 50 دلار تبدیل کردم و وجوه را در حسابی در بازار هنر قفل کردم که در آن نمی توانستم چیزی خریداری کنم که هیچ هزینه ای ندارد.

خوشبختانه ، کسی برای مشکلات من در توییتر زنده NFT تأسف بار فرستاد، بنابراین من اکنون صاحب این هستم. که نمی توانم آن را بفروشم زیرا واقعاً نمی خواهم وارد مسائل مالیاتی شوم و دریافت هدیه خلاف اخلاق روزنامه نگاری است.

در برخی موارد ، من حدس می زنم که NFT را بفروشم ، به همسرم توضیح دهم که چرا مالیات های ما بیش از حد معمول پیچیده است و هر پولی را که آن زمان ارزش دارد را به امور خیریه اهدا کنم. من چند پیشنهاد برای NFT رایگان خود با حدود 300 دلار دریافت کرده ام که عجیب است. این مانند این است که شخصی یک تکه پلاستیکی کوچک به شما بدهد که رنگ زیبایی دارد و سپس مردم صف بکشند تا چند صد دلار به شما پیشنهاد دهند.

من هم همینطور NFT خودم را ضبط کردم یک موضوع توییتری که در مورد NFT ها با یک دوست صحبت می کند. هیچ کس نمی خواهد آن را بخرد ، اما ، دوباره ، آزمایش خوب است.

این حماسه کوچک با Thugbirdz ، یک پروژه NFT که از تصاویر بسیار پیکسلی پرندگان استفاده می کند ، خاتمه می یابد. من اینها را در OpenSea جستجو کردم و یکی را پیدا کردم که پرنده ای با قیمت بسیار پایین سیگار می کشید. و در آن گزینه “خرید با کارت” وجود داشت.

بینگو ، فکر کردم. من فقط می توانم از یکی از کارتهای فیات خود برای خرید این پرنده استفاده کنم ، و سپس من در واقع هدف اصلی خود را برای خرید – برخلاف ضرب یا دریافت – NFT مدیریت کرده ام. اما پس از خراب کردن سرویس برای استفاده از کارت – MoonPay – و تأیید اینکه من در واقع همان هستم ، دو کارت من با موانع کلاهبرداری برخورد کرد.

برای الکس سیگار کشیدن ممنوع است.

به هر حال ، همه اینها به این دلیل است که من خرید هنر را دوست دارم و فکر می کنم NFT ها سرگرمی خوبی هستند. اما سطح شیب دار برای دستیابی به آن بسیار زیاد است. شاید به همین دلیل است که OpenSea به ازای چند میلیون کاربر ، در هفته گذشته 107000 کاربر فعال در هر DappRadar اضافه کرده است. افرادی که می خواهند سرانجام از طریق وب نرم افزار بالا بروند و هزینه های هنگفتی که باید پرداخت شود ، مدیریت خواهند کرد. اما اگر NFT ها نوع معمولی تری مانند شما را بخواهند ، موانع باید کمی پایین بیایند. یا حداقل هزینه ها.

شاید اثبات سهام این مشکل را برطرف کند. یا سولانا صرف نظر از این ، در اینجا به تقلب می پردازیم. و کمک به گزارش درآمد سه ماهه بعدی کوین بیس با چند دلار.