OfFusiness هند در حال مذاکره برای جمع آوری کمک های جدید با ارزش بیش از 4.5 میلیارد دلار است – TechCrunch

سه منبع آگاه به من گفتند که OfBusiness ، یک استارتاپ تجارت الکترونیکی که کالاهای صنعتی می فروشد و به کسب و کارهای کوچک اعتبار می دهد ، در حال مذاکره برای جمع آوری دور جدیدی از بودجه با ارزش بیش از 4.5 میلیارد دلار است.

اگر مذاکرات به نتیجه برسد ، این چهارمین دور تامین مالی OfBusiness است که امسال تأمین می شود. و همچنین منجر به افزایش چند برابری ارزش گذاری می شود ، که در آوریل امسال حدود 800 میلیون دلار و کمتر از یک ماه قبل 3 میلیارد دلار بود.

یکی از منابع گفت Falcon Edge Capital در حال مذاکره برای رهبری یا رهبری دور جدید است. OfBusiness در حال حاضر SoftBank Vision Fund 2 ، Tiger Global و Alpha Wave Incubation ، صندوقی که توسط Falcon اداره می شود را در بین سرمایه گذاران فعلی خود دارد.

آسیش موپاترا ، بنیانگذار و مدیر عامل OfBusiness ، پنجشنبه به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

OfBusiness به عنوان جمع کننده مواد اولیه و تامین کننده تامین مالی فعالیت می کند. این استارتاپ با بانک ها همکاری می کند تا خطوط اعتباری را به شرکت های کوچک و متوسط ​​که گردش مالی سالانه آنها بیش از 3 میلیون دلار است ، ارائه دهد.

این پلتفرم اطلاعات مربوط به فعالیتهای کاربران را که برای بازپرداخت وام به مشاغلی که از پلتفرم OfBusiness برای تأمین مواد اولیه و مناقصه استفاده می کنند ، تکیه می کند.

راه زیادی را طی کرده است. چند ماه پس از راه اندازی ، این استارتاپ متوجه شد که مشکل بزرگتری که مشتریانش با آن روبرو هستند سرمایه در گردش است. پس از این درک ، Mohapatra شروع به استخدام رهبران کلیدی برای ایجاد پیشنهاد مالی کرد. او در پادکست سال گذشته با یک سرمایه گذار گفت که وقتی متوجه این موضوع شد او درک چندانی از پذیره نویسی و نحوه ایجاد یک تجارت مالی نداشت.

این تجارت بزرگ شده است – و همچنین سودآور است. و این چیزی است که در سه ماهه اخیر چندین سرمایه گذار برجسته را به OfBusiness جذب کرده است. میزان درآمد این استارتاپ بیش از 1 میلیارد دلار است و تا ژوئیه سال جاری ، اندازه کتاب وام آن به 220 میلیون دلار افزایش یافته است.