Onin در تلاش است برنامه ریزی رویداد را با ترکیب تقویم و چت – TechCrunch – برطرف کند

اگر تقویم و برنامه های پیام رسانی شما در واقع یک چیز باشند ، چه اتفاقی می افتد؟ این تفکر پشت Onin است – یک استارتاپ بریتانیایی که می خواهد برنامه ریزی رویدادها را با ایجاد یک برنامه سازمان یافته تر برای سازماندهی موارد ساده کند.

اگر این کمی جالب به نظر می رسد ، باید به یاد داشته باشید که تقویم ها لحظاتی دیر شده است (هه!) آکا: یک نفر چند تماس زوم می تواند در یک روز زنده بماند؟

مطمئناً محدودیت های تقویم های دیجیتالی ، این ابزارهای بسیار دوست داشتنی (در عین حال ضروری تر) از زمان ظهور COVID-19 در صحنه ، با دقت بیشتری روبرو شده است. نقص؟ بله آنها چند مورد دارند.

و بنابراین ما در سال های اخیر شاهد توجه فزاینده ای از استارتاپ ها به فضا بوده ایم. برای مدیریت کارآمدتر برنامه ریزی جلسات (معروف به “دستیاران تقویم هوشمند”) – یا اخیراً Magical – به مواردی مانند Calendly و Reclaim.ai فکر کنید که سعی می کند پاکت (دعوت) را کمی بیشتر با همکاری تقویم ها جلو بکشد. به

Onin در حال انجام یک روش مشارکتی مشابه است-اما در ابتدا ، بیشتر توجه مصرف کننده را جلب می کند: می خواهد برنامه جدید شما باشد تا مواردی مانند نوشیدنی یا سفر با دوستان خود را ترتیب دهد. (اگر بتواند با افراد بیست و یک ساله ارتباط برقرار کند و راه خود را از B2C به محیط کار از طریق یک درب مصرف کننده پس از آن عالی برساند ، فکر بنیانگذار آنجاست.)

اما چرا برای سازماندهی نوشیدنی های تولد به یک برنامه کاملاً جدید احتیاج دارید ، من صدای گریه شما را می شنوم !؟

از آنجا که تجربه استفاده از یک ابزار دیجیتالی برای ترتیب رویدادهای چند نفره ناامیدکننده غیر اجتماعی است و پر از اصطکاک است بحث Onin.

با یک تقویم معمولی ، یک خالق رویداد مالک رویداد است (و بنابراین روند برنامه ریزی) ، بنابراین فقط آنها می توانند تغییراتی را ایجاد کنند که برای همه شرکت کنندگان همگام شود. از این رو ، موضوعات بی پایان رایانامه ای که در اطراف رویدادهای گروهی در حال ظهور ظاهر می شوند ، هنگامی که مردم سعی می کنند جزئیات یک برنامه را بفهمند – چه کسی و در چه مکانی برای همه کار می کند و غیره – و سپس از سازماندهنده خود منصف برای به روز رسانی دعوت خسته می شود. همه در یک صفحه می مانند

رویکرد جایگزین Onin با فروپاشی و ترکیب چت و تقویم در یک رویای برنامه ریزی یک مرحله ای از این عدم تقارن برنامه ریزی جلوگیری می کند: “یک مکان برای یافتن زمان و برنامه ریزی رویدادها بدون ترک چت.” یا خوب ، این وعده است.

(و – بله – همچنان با نرم افزار تقویم موجود شما ادغام می شود تا رویدادهای برنامه ریزی شده در Onin مجدداً همگام شوند.)

در اینجا بنیانگذار رایان برودی این را بیان می کند: “ما می خواهیم لایه تجمع رویدادها باشیم ، فرایند و ادغام شخص ثالث را متناسب کنیم ، بنابراین بین آنها و بحثی که آنها را تشکیل می دهد تقسیم بندی صفر وجود دارد (در حال حاضر رویداد در دفتر خاطرات ما همیشه یک مرحله است پشت کانو و هر مرحله تکراری است)

“برای انجام این کار ، ما می خواهیم برنامه تقویم/برنامه وب شما را جایگزین کرده و برای هر ارائه دهنده تقویمی که استفاده می کنید به عنوان مشتری عمل کنیم (” تقویم خود را بیاورید “).”

او همچنین می گوید: “ما از طرف ملاقات مصرف کننده و مصرف کننده شروع می کنیم ، اما ما به شدت معتقدیم (و قبلاً ثابت کرده ایم) مفید بودن اونین در بخش های مختلف.” “نکته اصلی این است که ما ابتدا چت می کنیم نه ابتدا رویداد. 95 of برنامه ریزی با چت انجام می شود و نه با ویرایش جزئیات رویداد ، بنابراین تلاش سخت ما در آوردن رویداد به خود مکالمه است (شما می توانید گروه را در هر یک از زیر گروه های آن نیز ذکر کنید). لذت بخش) “

به گفته برودی ، مشکل Onin بر ریشه های تکه تکه شدن مربوط به استاندارد قدیمی iCalendar متمرکز شده است-معروف به فرمت مشخصات تقویم و زمانبندی اینترنت (RFC 5545) ، که به خدمات برنامه ریزی مختلف اجازه می دهد موارد تقویم را درک و پردازش کنند (و اولین بار در سال 1998 ایجاد شد) – به همین دلیل است که ، همانطور که او می گوید ، تلاش برای برنامه ریزی گروهی با برنامه های تقویم موجود یک آشفتگی ناامید کننده است.

پاسخ اونین به این تکه تکه شدن قدیمی به شکل یک “راه حل معماری” در حال ثبت اختراع است-به این معنی که نرم افزار همیشه “از منظر تقویم ، نه به عنوان یک کاربر خاص” ، همانطور که برودی می گوید ، رویداد را “سازماندهی” می کند. (یا به عبارت ساده تر: “سازمان دهنده آدرس ایمیل گروه است و ما همگام سازی آن را کنترل می کنیم.”)

تأثیر آن دور زدن تکه تکه شدن بین یک رویداد و کانالهای ارتباطی آن است – در نتیجه اصطکاک غیر ضروری را از فرایند برنامه ریزی رویداد حذف می کند و به گروهها اجازه می دهد تا به طور خودجوش با هم برنامه ریزی کنند.

برودی (نام او ممکن است برای ساختن برنامه آشنایی مسلمانان Muzmatch با پشتیبانی YC ، قبل از رفتن به چالش برنامه بعدی خود ، آشنا باشد ، می گوید: “هیچ کس قبلاً این مشکل را حل نکرده است.”

“فوق العاده سخت است زیرا استانداردهای تقویم غیر متمرکز و غیرقانونی هستند (فناوری ما رویدادهای ما را متمرکز و متعارف کرد). همه کارهایی که می توانید در برنامه های بومی ما انجام دهید ، می توانید ابتدا با تجربه اصطکاک بسیار کم وب (هر گروه Onin یک پیوند سریع قابل اشتراک گذاری است) انجام دهید. “

وی در مورد راه حل های نرم افزاری دیگر ، پیشنهاد می کند که Onin در حال فیلمبرداری “تیم های مایکروسافت ، درست انجام شده است” باشد. بنابراین ، er ، touché. (“محصولی آسان برای استفاده و درک آن ساده ، در اکوسیستم مایکروسافت قفل نشده است ، و در عین حال فوق العاده قدرتمند و همه کاره است ، از مکالمات 1: 1 به گروه های صدها نفر مقیاس می گیرد ، و همیشه در حال همگام سازی یکپارچه رویداد است اطلاعات در دفتر خاطرات شرکت کنندگان ، “این جاه طلبی است.)

برودی همچنین می گوید: “ما دعوت نامه ها را برای همه کاربران در مقایسه با تقویم خود مانند تقویم خود ارسال می کنیم.” “بنابراین رویدادها کاملاً مشارکتی هستند و سابقه تغییرات درون Onin را ارائه می دهند ، اما در تقویم خارجی شما تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که وضعیت حضور خود را به عنوان یک شرکت کننده عادی تغییر دهید. این باعث می شود که اونین بسیار چسبناک باشد! “

در حال حاضر ، هنوز برای محصول بسیار زود است – که پس از راه اندازی در Product Hunt در ماه آگوست مورد توجه قرار گرفت – و اکنون به عنوان MVP در حال راه اندازی است. اما اونین در حال حاضر سرمایه گذاران را تغییر داده است و تابستان گذشته مبلغ 1 میلیون دلار پیش از بذر (“فقط با ایده”) جمع آوری کرده است-که به نظر می رسد رای اعتماد قابل توجه در چنین مراحل اولیه

پشتیبانان پیش از کاشت شامل Entrepreneur First’s هستند مت کلیفورد و هامبرو پرکس (به قول فرشته) ، به علاوه تعدادی دیگر که هنوز آمادگی عمومی ندارند.

Brodie ، قبل از segueing می گوید: “ما بیش از 400 نفر را در 48 ساعت به برنامه دسترسی زود هنگام ملحق کردیم که شامل یک فرم 8 مرحله ای بود که مشکلات تقویم آنها را توضیح می داد ، من بسیار مطمئن هستم که تقاضای جدی در ترکیب چت و تقویم وجود دارد.” از لیست ادغام و ویژگی هایی که تیم روی افزودن آنها کار می کند ، خارج شود.

“ما در حال حاضر یک ادغام زوم رسمی داریم و روی ادغام Typeform و Calendly کار می کنیم (Notion ، Google Workspace و غیره همه مورد هدف). سپس ما می خواهیم بحث های مبتنی بر رویداد را که در برنامه های دیگر دارید در نتیجه انجام دهیم ، و شما فکر می کنید که این رویداد در Onin زندگی می کند (“هزینه تعویض صفر”). به عنوان مثال ، هنگامی که به تماس زوم می پیوندید ، یک پیام متنی به گروه ارسال می شود – “[Ryan] به Zoom پیوست ” – هیچکس قبلاً این کار را نکرده است!

“ما صاحب این رویداد هستیم که با خاطرات روزانه همگام سازی می شود ، همه به Onin پیوند می یابد. ما در حال ثبت اختراع منحصر به فرد هستیم در زمان صحبت کنید رابط کاربری چت که همه اینها را ممکن می سازد. ما یک سیستم گروهی/زیر گروهی بسیار سبک Notion-y داریم ، الف) ایجاد رویدادهای بعدی بسیار آسان است و ب) ایجاد برنامه های فرعی نیز آسان است (به عنوان مثال تعطیلات با فعالیت های زیاد یا معرفی محصول با مصاحبه های TechCrunch …). ”