OpenSea یک برنامه را منتشر کرد – اما برای مرور است ، نه خرید و فروش – TechCrunch

این روز بزرگی برای آمازون اینترنت غیر متمرکز است – OpenSea اکنون یک برنامه برای iOS و Android دارد. برای اکثر شرکت ها ، داشتن یک برنامه تلفن همراه نقطه عطفی است که قبل از رسیدن به ارزش 1.5 میلیارد دلار به آن می رسید. اما مانند هر فروشگاهی – چه شما هنر NFT می فروشید چه نه – برای تراکنش های فروشگاه برنامه ، چه در Android و چه در iOS ، هزینه سنگینی باید پرداخت کنید. احتمالاً به همین دلیل است که برنامه جدید براق OpenSea فقط برای مرور NFT ها است ، نه برای خرید یا فروش آنها. از نظر زمینه ، OpenSea در ماه اوت 3.4 میلیارد دلار حجم معاملات در دو میلیون معامله داشت. اگر اپل و گوگل 30 درصد از تراکنش های درون برنامه ای را انجام می دادند ، اگر این حجم در برنامه جدید معامله می شد … 30 درصد از 3.4 میلیارد دلار چقدر است؟

شاید بیشتر مانعی باشد ، هنوز راهی برای پرداخت درون برنامه ای با رمزنگاری وجود ندارد. اگر OpenSea می خواست از خرید و فروش پشتیبانی کند ، باید زیرساخت های خود را برای پرداخت های USD ایجاد کند و کاربران بیشتری را به سمت آن سوق دهد. اما بخشی از جذابیت OpenSea این است که این یک پلتفرم رمزنگاری بومی است ، تا حد زیادی متکی به بلاک چین اتریوم است که به مردم امکان دسترسی آسان تر به اطلاعات مربوط به زمان تولید NFT ، تولید کننده ، نحوه معامله و غیره را می دهد. اکوسیستم موجود کاربران اگر این استارتاپ پلت فرم را به سمت دلار دوستانه تر سوق دهد.

https://www.youtube.com/watch؟v=QKt59kExL-o

در برنامه OpenSea ، کاربران می توانند مشخصات خود را متصل کرده ، NFT ها ، NFT های مورد علاقه را مرور کرده ، NFT ها را جستجو و فیلتر کنند و آمار مجموعه و موارد را مشاهده کنند. وقتی NFT را در برنامه مشاهده می کنید ، دکمه ای ظاهر می شود که به شما امکان می دهد NFT را خارج از برنامه به اشتراک بگذارید. Rarible ، یکی دیگر از بازارهای NFT ، حدود یک ماه پیش یک برنامه تلفن همراه منتشر کرد. مانند برنامه OpenSea ، در برنامه Rarible ، فقط می توانید NFT ها را مرور کنید ، نه آنها را بخرید ، بفروشید یا معامله کنید.

اعتبار تصویر: دریای آزاد

OpenSea هنوز به سوالات TechCrunch در مورد برنامه های شرکت برای برنامه ، از جمله اینکه آیا ممکن است روزی کاربران بتوانند NFT در برنامه خرید و فروش کنند یا خیر ، پاسخ نداده باشد. این اولین باری نیست که رمزنگاری روی یک برنامه مبادله می شود ، زیرا حتی PayPal اکنون به شما امکان می دهد با رمزنگاری پرداخت کنید. در عوض ، شاید این برنامه بتواند راهی برای کمک به کاربران جدید در فضای NFT ارائه دهد ، و راهی آسان و کاربر پسند برای مرور هنرهای NFT بدون اطلاع از کیف پول یا بلاک چین یا میمون ها به آنها ارائه دهد.

این برنامه چند روز پس از آنکه یکی از مدیران OpenSea متهم به مبادله NFT با اطلاعات داخلی شد ، رونمایی شد. این شرکت روز چهارشنبه در وبلاگ خود اعلام کرد که این کارمند استعفا کرده است.