Piiano 9 میلیون دلار جمع آوری می کند تا به کسب و کارها کمک کند از PII خود محافظت کنند – TechCrunch

Piiano مستقر در تل آویو از کسب و کارها می خواهد که داده های مشتریان خود را خصوصی نگه دارند. این شرکت امروز از مخفی کاری خارج می شود و یک دور سرمایه گذاری 9 میلیون دلاری به رهبری YL Ventures به همراه گروهی از سرمایه گذاران فرشته شامل دنی گرندر، بنیانگذار Snyk، نادر ایزرائل بنیانگذار آرمیس، بنیانگذار Papaya Global و مدیر عامل شرکت عینات گوئز را اعلام می کند. ، یکی از بنیانگذاران Wiz، Yinon Costica، و همچنین Ariel Maislos، سرمایه گذار معروف فرشته.

فرضیه پشت Piiano این است که نقض داده ها اساساً اجتناب ناپذیر است، بنابراین راه برای ایمن نگه داشتن داده های کاربر این است که اطمینان حاصل شود که مجموعه داده ها عاری از اطلاعات قابل شناسایی شخصی هستند (PII – می توانید ببینید نام شرکت از کجا آمده است …) و نام مستعار را کاملاً تعیین کنید. اطلاعات مشتری. این شرکت استدلال می کند که رویکردهای امروزی برای ایمن سازی این داده ها به سادگی کار نمی کند. شرکت‌ها اغلب نمی‌دانند همه داده‌های PII در کجا زندگی می‌کنند – به همین دلیل است که بسیاری از شرکت‌ها روی ابزارهای دید سرمایه‌گذاری می‌کنند.

گیل دابا و آریل شیفتان، بنیانگذاران پیانو، رویکرد شرکت را به نحوه مدیریت داده های طبقه بندی شده توسط دولت ها تشبیه کردند. آنها اسناد را ویرایش می کنند و اصل را در مکانی امن ذخیره می کنند که فقط تعداد کمی از افراد به آن دسترسی دارند. اکنون، اگر کسی به سند ویرایش شده دسترسی پیدا کند، دیگر چندان جالب نیست زیرا همه مهم ترین داده ها – حداقل برای هکرها – در آن وجود ندارد.

دابا گفت: “کاری که ما در تلاشیم با Piiano انجام دهیم این است که – زیرا نقض داده ها موضوع زمان است – خطر حفظ حریم خصوصی را به صفر برساند.” و این نام بازی است: این در مورد حریم خصوصی است زیرا هکرها راهی به سیستم شما خواهند داشت. اکنون باید کاری در مورد سیستم انجام دهیم.»

بنابراین، از یک طرف، Piiano ابزارهایی را برای نام مستعار داده ها فراهم می کند، و از طرف دیگر مکانی امن برای ذخیره داده های اصلی در یک صندوق که دسترسی در آن محدود است، فراهم می کند.

نوآوری ما این است که بگوییم: نگاه کنید، فقط مجموعه داده ها را نام مستعار قرار دهید، PII ها را در یک مکان جدا کنید که در آن واقعاً بتوانید مراقب آن باشید و مطمئن شوید که ایمن است. دباح توضیح داد، سپس هیچ کس نمی تواند وارد شود و فقط بگوید: همه چیز را به من بده.

این شرکت استدلال می کند که ابزارهای موجود در بازار امروز راه حل های نقطه ای هستند، در حالی که Piiano رویکرد جامع تری را به مشاغل ارائه می دهد. با این حال، کسب و کارها نیز باید رویکرد فنی و فرهنگی خود را به حفظ حریم خصوصی تغییر دهند. این ممکن است اجرای ابزارهای خود را برای یک شرکت دشوارتر کند، اما تیم همچنین معتقد است که سرویس آن به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند تا حریم خصوصی و امنیت را مستقیماً در کد خود ایجاد کنند، نه اینکه بعداً آن را ببندند.

The Vault، دومین بخش از راه حل Piiano، در حال حاضر در فضای ابری تجاری میزبانی می شود. به این ترتیب، داده های مشتری هرگز از سیستم آنها خارج نمی شود.