Pixel 6 با Real Tone قصد دارد پرتره های شما را با هر رنگ پوست شما بهبود بخشد – TechCrunch

منطقی است که تولیدکنندگان تلفن به نحوه نشان دادن چهره در عکس ها توجه بیشتری می کنند و پیکسل 6 جدید ، که امروز توسط گوگل اعلام شده است ، مجموعه ای از ابزارهای جدید مجهز به هوش مصنوعی را معرفی می کند تا انسان ها بهتر از همیشه ظاهر شوند. دو ویژگی برجسته عبارتند از Face Unblur – که به کاهش تیرگی در صورت های متحرک کمک می کند – و Real Tone. دومی جادویی پس از پردازش با هوش مصنوعی است-که از تراشه جدید Tensor گوگل استفاده می کند-با هدف ظاهر کردن چهره ها با تمام رنگ های پوست تا حد ممکن.

چه در حال گرفتن عکس سلفی یا شخصی دیگر هستید ، اکثر عکس های گرفته شده با تلفن هوشمند مربوط به انسان است. به طور سنتی ، به نظر می رسد که قرار گرفتن در معرض ظاهر خوب برای عکس هایی که چندین چهره در عکس ظاهر می شود ، بسیار دشوار است – به ویژه اگر چهره ها همه دارای رنگ پوست متفاوتی باشند. پیکسل 6 جدید لایه ای از عکاسی محاسباتی را با هم ترکیب می کند تا اطمینان حاصل شود که همه کسانی که در عکس ظاهر می شوند تا آنجا که می توانند ظاهر خوبی دارند. تیم پیکسل با مجموعه متنوعی از عکاسان و عکاسان متخصص برای تنظیم تراز سفیدی ، نوردهی و الگوریتم ها کار کرد. آنها ادعا می کنند که این تضمین می کند که عکس ها برای همه و با هر رنگ پوست کار می کنند.

گوگل تأکید می کند که Real Tone را به عنوان یک مأموریت و بهبود سیستم های دوربین خود می داند تا راه حلی قطعی برای چالش های پیش روی عکاسان. این شرکت منابع قابل توجهی را سرمایه گذاری کرده است تا اطمینان حاصل شود که همه افراد – و به ویژه رنگین پوست – در نحوه تصویربرداری دوربین از چهره خود بهتر نمایان می شوند.

“مادرم یک زن سیاه پوست سیاه است ، پدرم یک آلمانی سفید پوست است. در تمام زندگی من یک س beenال وجود داشت: چگونه می توانیم یک عکس به دست آوریم که همه خوب به نظر برسند. “دوربین جدید یک گام در طول سفر است. تنوع تنوع گوگل برای جهان اسرارآمیز نیست و ما می دانستیم که قطعاً از نظر تجربه زنده کاستی هایی داریم و چه کسی می تواند با این موضوع موثق صحبت کند. “

تیم دوربین با عکاسان ، رنگ آمیزان ، فیلمبرداران ، مدیران عکاسی و کارگردانان همکاری کرد تا درک عمیق تری از چالش های مربوط به نورپردازی و ثبت مجموعه ای متنوع از رنگ پوست – و به ویژه افرادی با رنگ پوست تیره تر داشته باشد. در میان دیگران ، تیم از تجربه طیف وسیعی از متخصصان ، از جمله مدیر عکاسی Insecure ، آوا برکوفسکی ، عکاس جاشوا کیسی و فیلمبردار کیرا کلی استفاده کرد.

کونیگزبرگر می گوید: “ما بر ارائه این مجموعه از دیدگاههای واقعاً متنوع ، نه تنها از نظر قومیت و رنگ پوست ، بلکه انواع روشها نیز تمرکز کردیم.” “رنگ آمیزان در واقع برخی از جالب ترین افرادی بودند که می توان با آنها صحبت کرد زیرا آنها این را یک علم می دانند که در روند ایجاد تصاویر اتفاق می افتد.”

تیم محصول Google با این متخصصان تصویربرداری کار کرد تا به آنها دوربین بدهد و آنها را برای عکاسی از موقعیت های بسیار چالش برانگیز تصویر ، از جمله منابع نوری مخلوط ، نور پس زمینه ، فضای داخلی ، چند رنگ پوست در یک تصویر و غیره ، به چالش کشید.

کونیگزبرگر توضیح می دهد: “ما باید بیاموزیم که همه چیز چگونه از هم پاشیده می شود ، به ویژه برای این جوامع ، و از آنجا می توانیم دریابیم که از آنجا چه راهی می توانیم بگیریم.” “متخصصان تصویربرداری بسیار صریح بودند و مستقیماً با مهندسان ما در اتاق بودند. من به تسهیل این گفتگوها کمک کردم ، و دیدن نه تنها آموخته های فنی ، بلکه یادگیری فرهنگی که در این فضا رخ داده بود ، جذاب بود. من در مورد خاکستری ، رنگ پوست تیره تر ، بافت صحبت می کنم. تفاوت های ظریف برای تن های میانی می تواند متفاوت باشد. “

این فرایند با الگوریتم های تشخیص چهره دوربین شروع می شود. هنگامی که دوربین می داند که به چهره ای نگاه می کند ، می تواند بفهمد چگونه تصویر را به روشی خوب ارائه دهد. تیم گوگل در آزمایش بر روی دستگاه ها دریافت که پیکسل 6 به طور مداوم عملکرد بهتری نسبت به تولیدکنندگان رقیب و حتی گوشی های نسل قبلی پیکسل دارد.

بلافاصله مشخص نیست که این ویژگی در عمل چگونه کار می کند و آیا ویرایش های جهانی را انجام می دهد (یعنی همان فیلتر را در کل تصویر اعمال می کند) ، یا اینکه AI چهره های فردی را به عنوان بخشی از مجوز ویرایش خود ویرایش می کند. ما امیدواریم با نگاه عمیق تری به این جنبه خاص از عملکرد دوربین بپردازیم تا به زودی نحوه عملکرد آن را در عمل ببینیم.

تیم دوربین تأکید می کند که کار انجام شده در این فضا به این معنی است که مجموعه های آموزشی برای ایجاد الگوریتم های دوربین با ضریب 25 تنوع بیشتری دارند. ویژگی Real Tone بخش اصلی الگوریتم های دوربین است و نمی توان آن را خاموش کرد یا معلول.