Politico می فروشد ، فوربز SPAC و کاهش معاون – TechCrunch

خدمه Equity احساس کردند که اخیراً اخبار رسانه ای به اندازه کافی منتشر شده است که ما چاره ای جز آتش زدن یک فضای توییتر و چت نداریم. قسمت فوق بحث چند مورد است ، در الف روشی شل و آرامبنابراین ، هیچ یک از جوک های Verizon را خیلی جدی نگیرید ، Verizon ، زیرا ما هنوز برای شما کار می کنیم. تا چند روز دیگر.

صرف نظر از این ، در اینجا چیزی است دنی و الکس وارد شد:

  • پولیتیکو 1 میلیارد دلار فروخته می شود: شرکت مادر جدید Axel Springer همچنین بقیه Politico Europe و تمام Protocol را همزمان خریداری می کند. این معامله به دلیل مقیاس آن و این واقعیت که یک خروجی بزرگ برای یک شرکت رسانه ای بود ، خبر توییتر همه را منفجر کرد. یک میلیارد دلار؟ برای رسانه؟ در این اقتصاد؟ آره!
  • فوربس از طریق SPAC در معرض دید عموم قرار می گیرد: بله ، مجله محترم فوربز و بازوی دیجیتالی عظیم آن در حال رفتن به بازارهای عمومی با چک سفید هستند و این بدان معناست که ما تعداد و زمان آن را برای گشتن در بازارها پیدا کردیم. تصور ما این است که فوربس کارهای عظیمی انجام داده است تا مارک IRL خود را توسعه داده و به دنیای دیجیتال گسترش دهد. این شرکت برنامه های بزرگی برای راه اندازی دارد و وقتی با هم ترکیب شود بیش از 800 میلیون دلار ارزش خواهد داشت.
  • اخراج ها به معاون حمله کردند: همانطور که Vice تمرکز خود را بر روی محتوای ویدئویی متمرکز می کند – این داستان را قبلاً شنیده اید – برخی از اعضای تحریریه خود را از دست می دهد. این اخراج ها پس از اخبار دیگر هفته در رسانه توئیتر بمب شدیدی بود ، اما متأسفانه غافلگیری بزرگی نبود. اتحادیه این شرکت آنها را به عنوان یک عود سالانه محکوم کرد. خوب نیست، اصلا خوب نیست.

و اخبار رسانه ای بیشتری در راه است. انتظار می رود شرکت مادر ما Verizon Media فروش خود را به Apollo در 1 سپتامبر یا کمی بعد از آن ببندد ، این بدان معناست که ما یا مثل همیشه به طور منظم از Equity میزبانی می کنیم ، یا میزبان RUDE (اخیراً بیکار به دلیل (خصوصی)) هستیم ) پادکست

ارزش سهام هر دوشنبه در 7:00 صبح PDT ، چهارشنبه و صبح جمعه در 7:00 صبح PDT کاهش می یابد ، بنابراین در پادکست های Apple ، Overcast ، Spotify و همه بازیگران مشترک ما شوید.