Quizlet برای IPO بیش از یک سال پس از ضربه زدن به وضعیت تک شاخ برنامه ریزی می کند – TechCrunch

Quizlet ، یک ابزار فلش کارت که به عنوان پلتفرم آموزشی مبتنی بر هوش مصنوعی تبدیل شده است ، تقریباً یک سال پس از ارزش گذاری 1 میلیارد دلار ، در حال برنامه ریزی برای عرضه عمومی اولیه است. به گفته افراد آشنا با این موضوع ، Quizlet به طور قابل ملاحظه ای در حال پیشرفت است تا در معرض دید عموم قرار گیرد. یک پرونده شغلی اخیر نشان می دهد که برای وظایف ارشد استخدام شده است “به منظور ایجاد سیستم ها و فرآیندهای مالی در جهت حرکت به سمت IPO”.

در ایمیلی به TechCrunch ، استارتاپ edtech مستقر در سانفرانسیسکو از اظهارنظر خودداری کرد. Quizlet در مورد جزئیات درآمد خود یا سودآور بودن آن چیزی نگفته است. سال گذشته ، این استارتاپ که هنوز خصوصی بود ، ادعا کرد که درآمد خود را سالانه 100 درصد افزایش می دهد. Quizlet در وب سایت خود می گوید که 60 میلیون زبان آموز ماهانه دارد ، این میزان در مقایسه با کل سال 2018 10 میلیون یادگیرنده است.

Quizlet یک کسب و کار در مقیاس وسیع را پیرامون محصولات ساده برای اشتراک گذاری و استفاده ساده ایجاد کرده است. کارت فلش رایگان آن به دانش آموزان کمک می کند تا راهنمای مطالعه موضوعات را برای آماده شدن برای امتحانات آماده کنند. این بینش ها Quizlet Plus ، محصول اشتراک این استارتاپ را که سالانه 47.88 دلار برای دسترسی به ویژگی های بیشتر ، از جمله خدمات تدریس هزینه می کند ، تقویت می کند.

بازوی آموزشی Quizlet ، که به Quizlet Learn نیز معروف است ، از نظر مدیر عامل متیو گلوتزباخ ، محبوب ترین پیشنهاد شرکت است. وقتی دانش آموز از سیستم عبور می کند ، Quizlet Learn دائماً دانش آموزان را ارزیابی می کند تا ببیند در کجا اشتباه می کنند – و کجا پیشرفت می کنند.

وی گفت: “بدیهی است که هنوز جایگزین نشده و نمی تواند به جایگزینی یک انسان نزدیک شود ، اما می تواند این راهنمایی را ارائه دهد و شما را در مسیر درست راهنمایی کند و به شما کمک کند زمان خود را در مکان های مناسب بگذرانید.” “حتی کمک به شما در تعیین اهداف یک گام مهم در یادگیری است.”

اخیراً ، Quizlet از راه اندازی توضیحات خبر داد ، ویژگی ای که یک راهنمای گام به گام راه حل برای مجموعه مشکلات کتاب های درسی محبوب ارائه می دهد. در این بیانیه آمده است که این ویژگی “توسط متخصصان نوشته شده و تأیید شده است” و به منظور کمک به “دانش آموزان در درک بهتر استدلال و روند تفکر پشت سوالات مطالعه است تا بتوانند آموخته های خود را به تنهایی تمرین کنند و به کار گیرند.” همچنین Q در میان یک تغییر نام تجاری کامل ، Q را از سلف کم اقبال خود پس گرفت.

حرکت آرام Quizlet به سمت بازارهای عمومی کند و در عین حال ثابت بوده است. این استارتاپ در سال 2005 توسط اندرو ساترلند 15 ساله تاسیس شد. تا سال 2015 به طور کامل راه اندازی شد. گلوتزباخ ، که قبلاً مدیر اجرایی YouTube بود ، سپس در سال 2016 به آن پیوست. به نظر می رسد که این استارتاپ هنوز CFO ندارد ، که برای شرکت هایی که در معرض انتشار عمومی قرار می گیرند بسیار نادر است.

Quizlet اکثریت 62 میلیون دلار سرمایه خود را تحت سرپرستی گلوتزباخ جمع آوری کرده است. در حال حاضر ، سرمایه گذاران این شرکت شامل جنرال آتلانتیک ، Owl Ventures ، Union Square Ventures ، Costanoa Ventures و Altos Ventures هستند.

پیگیری Quizlet از بازارهای عمومی در حالی است که سایر شرکت های فناوری اطلاعات استقبال بازار را از این بخش به اثبات رسانده اند. به عنوان مثال ، Duolingo یکی دیگر از شرکتهای آموزشی متمرکز بر مصرف کننده است ، هرچند که بر یک انتخاب عمودی در مقابل Quizlet تمرکز می کند. دوولینگو در ماه جولای به بازار عمومی عرضه شد و در حال حاضر بالاتر از قیمت باز آن با 169.75 دلار برای هر سهم معامله می شود.