SOC Prime سری A 11 میلیون دلاری را برای تبدیل شدن به “Spotify برای تهدیدات سایبری” دریافت می کند – TechCrunch

SOC Prime ، یک استارتاپ اولیه در بوستون که ادعا می کند بزرگترین بازار تشخیص تهدید جهان را ساخته است ، 11 میلیون دلار از منابع سری A را تأمین کرده است.

این شرکت از سرمایه گذاری که توسط DNX Ventures با مشارکت Streamlines Ventures و Rembrandt Venture Partners هدایت می شود ، برای مقیاس بندی و تسریع در پذیرش بازار خود استفاده می کند که به محققان اجازه می دهد از کد تشخیص تهدید خود کسب درآمد کنند تا به تیم های امنیتی در دفاع در برابر حملات سایبری کمک کند.

SOC Prime تشخیص خود را به عنوان پلتفرم Code مانند “Spotify برای تهدیدات سایبری” توصیف می کند. این محتوای شناسایی تهدید نزدیک به 400 محقق را تنظیم می کند و به شما امکان می دهد آن را به سیستم عامل های SIEM و XDR موجود خود بکشید. در حال حاضر ، این پلت فرم میزبان بیش از 130،000 تشخیص است که با چارچوب MITER ATT & CK مطابقت دارد ، یک پایگاه اطلاعاتی از تهدیدها ، تاکتیک ها و تکنیک های دشمنان شناخته شده.

این شرکت هر بار که از محتوای خود استفاده می کند ، پاداشی به محققان امنیتی می دهد و به مشترکان این امکان را می دهد تا محتوا را رتبه بندی کنند تا میزان سود آنها را تعیین کنند. در ماه سپتامبر ، محققان به طور متوسط ​​700 دلار درآمد داشتند و این استارتاپ به TechCrunch می گوید که مجریان برتر این برنامه سالانه بیش از 20000 دلار درآمد دارند.

با سرمایه گذاری سری A خود در بانک ، این شرکت قصد دارد حجم پاداش را در کوتاه مدت دو برابر کند و در نظر دارد تا 12 ماه آینده آن را تا پنج برابر افزایش دهد.

آندری بزورخیی ، بنیانگذار و مدیر عامل SOC Prime می گوید: “قدرت جامعه جهانی شکار تهدید یک منبع بکر برای تیم های امنیتی در سراسر جهان است.” “بازار تشخیص تهدید ما توسط متنوع ترین و شگفت انگیزترین جامعه شکارچیان صنعت تهدید می شود و ما متعهد هستیم که آنها را تقویت کنیم زیرا آنها در تشخیص به موقع و تأثیرگذار به سازمان ها کمک می کنند تا رویکرد دفاعی مشترکی را برای مبارزه موثرتر با تهدیدات دیجیتال اتخاذ کنند.”

این استارتاپ به TechCrunch می گوید ، SOC Prime در سال 2015 توسط بزورخی ، همراه با دیگر اوکراینی های الکساندر بردیخین و روسلان میخالوف تاسیس شد ، تا به سازمان ها کمک کند تا اقدامات امنیتی اولیه را ایجاد کرده و در برابر کمبود استعداد جهانی و خستگی هشداردهنده ، تهدیدها را بهبود بخشند.

در 12 ماه گذشته ، این شرکت تعداد مشترکان برتر خود را 50 grew ، درآمد ماهانه مکرر خود را 86 and و مشتریان فعال خود را 85 grew افزایش داد. پایگاه مشتریان آن شامل بیش از 6000 سازمان است که از خدمات رایگان SaaS استفاده می کنند و بیش از 70 مشتری پرداخت کننده ، از جمله شرکت ها ، سازمان های بخش عمومی در ایالات متحده و اتحادیه اروپا و فروشندگان امنیتی.

این استارتاپ در حال حاضر بیش از 80 کارمند دارد ، علاوه بر بیش از 300 محقق بزرگ تهدید شده که کد شناسایی تهدید خود را ایجاد کرده و از آن کسب درآمد می کنند. تا پایان سال 2022 ، این شرکت قصد دارد تا 140 کارمند و بیش از 900 محقق را بررسی کند.

هیرو ریو مائدا ، شریک مدیریت DNX Ventures ، می گوید: “درست مانند اینکه Netflix و Spotify نحوه دسترسی مصرف کنندگان به موسیقی و فیلم را تغییر دادند ، ما معتقدیم که SOC Prime شیوه دسترسی تیم های امنیتی به محتویات تشخیص تهدید را که برای دفاع از آنها حیاتی است ، متحول خواهد کرد. سازمان های آنها. ”